| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěžte s filmem Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru

Vyhrát můžete balíček obsahující tašku, frisbee, puzzle a knihu - vše na motivy filmu.

(?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2215  [Dalších 2195 >>]
KamiŠ+2 48179
3.9.2012 15:42:24
Ahoj!!

Katko, já to něsu nějak dobře, celé prázdniny jsem se na novou etapu života strašně těšila ~:-D Kuba se moc netěšil (bál se neznámého), ale byli jsme ve škole už před začátkem školního roku, tak se otrkal a i když se "chtěl netěšit", tak začal těšit ~t~ Pro mě ais bylo nejhorší, když Kuba začal chodit do školky, teď už jsem na všecjny tyto změny připravená a připadají mi přirozené... Dneska říkal, že doufá, že zítra bude zase škola.. věřím, že mu to vydrží :-)

Elinka byla prvně ve školce a taky bez problémů a s nadšením.. ~s~
Katka s broučkem 13699
2.9.2012 18:07:44
I já přeju všem ledňáčkům hezký vstup do školních lavic?

Těší se? A jak, děvčata, prožíváte Vy, že z našich ledňáčků, kteří se nedávno narodily, už jsou školáci?

Daník se těší, doufám, že mu to nadšení vydrží.
KamiŠ+2 48179
2.9.2012 8:24:21
Ahoj!

Ledňáčky čeká zítra velký den!! Přeju všem hodně štěstí!!! ~s~~;((
Katka s broučkem 13699
23.3.2012 12:15:31
Já bych to jako problém neviděla, je to úplně normální. Jen bych vysvětlila, že si může s pindíkem hrát jak chce, ale sám, někde v pokoji, ne na veřejnosti a ne před lidma ~R^
Alice a Kubík (IP adresa: 88.101.110.88)
  • 
13.3.2012 21:07:11
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat vás,které máte chlapečky,jestli si ti vaši klučíci taky tahají nebo hrají s pindíkem?
Jestli je to v pořádku?

Díky
Alice
Katka s broučkem 13699
22.2.2012 13:39:02
Ahoj všem!

Tak máme taky za sebou zápis do školy. Nad očekávání to dopadlo dobře, akorát nechtěl říct báseň ani píseň a tvrdil, že nic nezná a ve školce se nic neučí ~t~ No ale přislíbil paní učitelce, že teda něco řekne v září.

Jdou všichni ledňáčci do školy, nebo bude mít někdo odklad?

Jinak Daník má nějak kolem 120cm a váhu 20kg. Nic nejí ~Rv
Alč@ 29602
18.2.2012 8:48:33
ahoj holky.
taky zdravím po delší době.

máme se dobře, nějak vše šlape.
Práce, děti, škola, školka. U zápisu jsme byli, Terinka se do školy těší.
My teda pilujeme logopedii, nějak jí zlobí sykavky,a le doufám že se to doučíme.

pár fotek z narozenin.
Opět veliká chvála Lendulka za fantastické dorty

ze zápisu

Danda*Angelička(01/06) 38176
13.2.2012 14:44:06
Ahoj Alice, ulož fotky do http://rodina.cz/scripts/family/komentare/komentare.asp?f_id=8602 a pak fotku zkopíruj a vložit sem

Tak lednáčci mají za sebou 6.leté narozeniny ~x~ ~8~ Dcera je přijatá do běžné školy a strašně se těší ~z~

Co vaše dětičky, půjdou všichni lednáčci do první třídy?? ~t~
Alice a Kubík 11.1.06 57444
27.1.2012 19:10:22
Ahoj holky a milí ledňáčci,
už jsme tady moc dlouho nebyli,moc se omlouváme...

Koukám,jak to rychle uteklo,už jsou z našich dětiček pomalu školáci.Máme taky za sebou zápis a jsme přijatí.
Jinak Kuba měl v 5 letech 116cm a 27kg...hladovec jeden....~w~.Je stále jedináček.
Sportovně nadaný není,nebo nevím...když mu něco nejde,tak to odmítá dál zkoušet.
Chodí do hudebky,na angličtinu a na rugby....

Já si hledám nové zaměstnání,po ukončení studia potřebuju nějakou novou motivaci.
A hlavně už ty změny ve zdravotnictví jsou hrozné.~n~

Všechny vás s Kubíkem moc zdravíme,všem lednáčkům dodatečně vše nej!!! Ať se vám daří!!

Zatím papa~3~
Zase se tu ukážeme....
Vložila bych foto,ale už nevím jak???

Danda*Angelička(01/06) 38176
17.1.2012 14:31:38
K narozeninám dostala aktovku, plný penál a box na sváču ~;)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2215  [Dalších 2195 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.