| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2216  [Dalších 2196 >>]
Alč@ 29602
3.9.2012 18:18:20
Ahoj lednáčci.
Terinka se do školy netěšila.
taky se bála - ale dneska to zvládla perfektně.
Uvidíme jak zítra.

jinak až tak moc jako změnu to neberu.
pro mě je to spíše usnadnění vodit děti na jedno místo a ne na dvě.
i když teda - vyrostli nám prďolky

zítra mám ještě volno, Terinka jde jen na dvě ohodiny.
tak ať nemusí do družiny. Od středy je tu maminka a já jdu už makat ~:-D
KamiŠ+2 48179
3.9.2012 15:42:24
Ahoj!!

Katko, já to něsu nějak dobře, celé prázdniny jsem se na novou etapu života strašně těšila ~:-D Kuba se moc netěšil (bál se neznámého), ale byli jsme ve škole už před začátkem školního roku, tak se otrkal a i když se "chtěl netěšit", tak začal těšit ~t~ Pro mě ais bylo nejhorší, když Kuba začal chodit do školky, teď už jsem na všecjny tyto změny připravená a připadají mi přirozené... Dneska říkal, že doufá, že zítra bude zase škola.. věřím, že mu to vydrží :-)

Elinka byla prvně ve školce a taky bez problémů a s nadšením.. ~s~
Katka. 13699
2.9.2012 18:07:44
I já přeju všem ledňáčkům hezký vstup do školních lavic?

Těší se? A jak, děvčata, prožíváte Vy, že z našich ledňáčků, kteří se nedávno narodily, už jsou školáci?

Daník se těší, doufám, že mu to nadšení vydrží.
KamiŠ+2 48179
2.9.2012 8:24:21
Ahoj!


Ledňáčky čeká zítra velký den!! Přeju všem hodně štěstí!!! ~s~~;((
Katka. 13699
23.3.2012 12:15:31
Já bych to jako problém neviděla, je to úplně normální. Jen bych vysvětlila, že si může s pindíkem hrát jak chce, ale sám, někde v pokoji, ne na veřejnosti a ne před lidma ~R^
Alice a Kubík
  • 
13.3.2012 21:07:11
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat vás,které máte chlapečky,jestli si ti vaši klučíci taky tahají nebo hrají s pindíkem?
Jestli je to v pořádku?

Díky
Alice
Katka. 13699
22.2.2012 13:39:02
Ahoj všem!

Tak máme taky za sebou zápis do školy. Nad očekávání to dopadlo dobře, akorát nechtěl říct báseň ani píseň a tvrdil, že nic nezná a ve školce se nic neučí ~t~ No ale přislíbil paní učitelce, že teda něco řekne v září.

Jdou všichni ledňáčci do školy, nebo bude mít někdo odklad?

Jinak Daník má nějak kolem 120cm a váhu 20kg. Nic nejí ~Rv
Alč@ 29602
18.2.2012 8:48:33
ahoj holky.
taky zdravím po delší době.

máme se dobře, nějak vše šlape.
Práce, děti, škola, školka. U zápisu jsme byli, Terinka se do školy těší.
My teda pilujeme logopedii, nějak jí zlobí sykavky,a le doufám že se to doučíme.

pár fotek z narozenin.
Opět veliká chvála Lendulka za fantastické dorty





ze zápisu


Danda*Angelička(01/06) 38176
13.2.2012 14:44:06
Ahoj Alice, ulož fotky do http://rodina.cz/scripts/family/komentare/komentare.asp?f_id=8602 a pak fotku zkopíruj a vložit sem


Tak lednáčci mají za sebou 6.leté narozeniny ~x~ ~8~ Dcera je přijatá do běžné školy a strašně se těší ~z~

Co vaše dětičky, půjdou všichni lednáčci do první třídy?? ~t~
Alice a Kubík 11.1.06 57444
27.1.2012 19:10:22
Ahoj holky a milí ledňáčci,
už jsme tady moc dlouho nebyli,moc se omlouváme...

Koukám,jak to rychle uteklo,už jsou z našich dětiček pomalu školáci.Máme taky za sebou zápis a jsme přijatí.
Jinak Kuba měl v 5 letech 116cm a 27kg...hladovec jeden....~w~.Je stále jedináček.
Sportovně nadaný není,nebo nevím...když mu něco nejde,tak to odmítá dál zkoušet.
Chodí do hudebky,na angličtinu a na rugby....

Já si hledám nové zaměstnání,po ukončení studia potřebuju nějakou novou motivaci.
A hlavně už ty změny ve zdravotnictví jsou hrozné.~n~

Všechny vás s Kubíkem moc zdravíme,všem lednáčkům dodatečně vše nej!!! Ať se vám daří!!

Zatím papa~3~
Zase se tu ukážeme....
Vložila bych foto,ale už nevím jak???

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2216  [Dalších 2196 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.