| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6461  [Dalších 6441 >>]
Mr. Miçkey 124689
28.9.2012 18:38:47
A pritom se ti do Zabreha tenkrat tak strasne moc nechtelo, pokud si dobre pamatuju :)
Misa teda moc vzornej skolak neni, zatim se nudi, umi vse, ale prudi ho ukoly z principu- vzdy nahodi straslivej xicht a otravene se zepta, jestli uz by radej nemohl chodit do prace~t~ navic teda dela vse velmi sveraznym zpusobem- minule meli nakreslit ke kazdymu pismenu neco, co na to pismeno zacina. Vetsina decek u K kreslila Katze (kocka)... Misa vzal cernou pastelku, a s vrazednym vyrazem nacmaral krivej ctverec. Ptam se ho co to ma znamenat- "Kontejner, co asi.."~t~~t~~t~ Jako originalita se uprit neda, no... ucitelka to kupodivu ocenila (ackoli se pise s C, ale na gramatiku jeste moc nehrajou).
No a jsem teda zvedava jak se bude ve skole projevovat dal, jelikoz kdykoli se ma neco ucit, ma z toho pomalu histerickej zachvat. Dokud meli za ukol max. naucit se pismena abecedy, tak druhej den ve skole machroval ze byl bez ukolu, neb to uz davno umi. Tak ucitelka pritvrdila a druhej den se Misa mel ucit vsechny skupiny hlasek (ei, eu, sch, sp a tak dale... uci se to tu nazpamet) a umlauty (ä, ü, ö)... a hned mu sklaplo, byl nesmirne rozcarovanej ze musi neco delat ~t~
Jinak je to furt jeste takovy bejby, furt nemuzu pobrat, jak muze neco takovyho chodit do skoly~t~ veci do skoly (a ze jich moc nema, krome penalu akorat jednu slozku s par papiry, nic vic) furt nekde roztahuje po byte, sam si ani neoreze pastelky (pokud nad nim clovek nestoji a nehrozi mu zabavenim telefonu), ze skoly furt taha naky zvadly listy a aktovku plni kamenama ktery "nutne potrebuje", obcas mu do ni vytece flaska s pitim, neb "nema cas" ji zavrit a mrskne ji do hlavni komory ne na bok do prihradky na piti, ve skole si musi od ucitelky nechat zavazat boty na TV (otec mu tvrdohlave koupil boty na tkanicky, ne na suchac, a Misa se stejne tvrdohlave odmita naucit si je zavazovat~:-D)... jako skvele se bavim, fakt~t~~t~

A jak jsou na tom vasi prvnaci?
Klárečka(Kiky+Terka) 37379
23.9.2012 19:34:15
Kristýnka do školy nastoupila úspěšně. První den jim udělali pěkný, šli jsme s tatínkem oba, dojemné to bylo. KRistýnka nadšená. Zatím je taková vzorná zodpovědná školačka, tak snad jí to vydrží!! Pokud bude chvilka tak hodím nějaké fotky.
Terezka chodí do druhého oddělení ve školce a je třídní miláček. :) Ona je takovej mazlík pořád a učitelky poslouchá na slovíčko. Doma je andílek dokud není s Kristýnkou, to jsou pak dvě čertice. Však to znáte.
Taky jsme si pořídili pejsana, holky moc chtěly, sousedovic fence se narodily štěňátka, což byla jasná výzva. Monty má něco přes rok, je velkej skoro jako kůň a celej černej :)
Já jsem změnila nedobrovolně práci, propouštělo se,tak trénuju psaní na zastupitelství jako zapisovatelka, zajímavá práce, nicméně placená děsně :(
Kristýnce dneska vypadl další zoubek, zcela nečekaně, Zoubečková víla je nepřipravená, musím něco do rána vymyslet, jinak bude řev, že na ni víla zapomněla... :D
Po dvou letech jsem stoupla na váhu a zjistila jsem, že mám váhu téměř jako s Kristy chvilku před porodem, což mě docela zděsilo, pač téměř dva roky cvičím jak pako, takže tak. Věk, hormony... zkrátka rostu do krásy a je mě kus :DDD~o~
Klárečka(Kiky+Terka) 37379
23.9.2012 19:28:03
Švesti, krásnej školáček, jak lusk!!!
Klárečka(Kiky+Terka) 37379
23.9.2012 19:28:02
Švesti, krásnej školáček, jak lusk!!!
Klárečka(Kiky+Terka) 37379
23.9.2012 19:26:03
Zdravím, nakukuji snad po sto letech. Pamatuje si na mě ještě někdo???~t~
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
18.9.2012 20:30:02
čauves Mickey, jj, v praze, a strašně se nám stýská po lidech v Zábřehu, ale strašně... jenže nebylo zbytí, měli jsme to tam na dobu určitou
Mr. Miçkey 124689
6.9.2012 15:28:21
Zdravim exskorosousedku~t~ vy jste ted teda zpatky v Praze, pokud to dobre chapu?
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
5.9.2012 19:23:14
All, stěhovali jste se teď? V létě? Jako my? Vojta dnes taky hudral, že se spousta dětí zná ze školky a jenom on nikoho nezná... no co s tím nadělám, lepší než kdybychom se stěhovali po první, nebo druhé třídě, takhle si jsem jistá, že zapadne :-)
a Agátka určitě taky, držím palce!~R^

Jinak psaní FURT NIC. Jen se měli přihlásit, když řekla učitelka písmenko, na které začíná jejich jméno, a pak si to první písmenko svého jména měli sami napsat, holky, kdybyste viděly, jak se šklebil, když mi to říkal ~t~
Mr. Miçkey 124689
4.9.2012 22:37:30
Misa jde do Montessori skoly, jinak ta skola tady zas az tak pohodova neni- maj pomerne rychlej rozjezd, zadny svisly carky a vlnky do pisanky, rovnou se zacina s pismenama :-)sama jsem zvedava s cim prijde Misa ze skoly:-)
allian* 15196
4.9.2012 22:27:17
Ahoj holky...strašného se nedělo nic.
Jen to byl velký zmatek, parodie na slavnost, vydejchanej vzduch, hluk...
No a hlavní průšvih byl, že jsme přišli poslední a na Agátku zbylo poslední liché místo úplně vzadu. Jenže my jsme přestěhovaní, Agátka tu nikoho nezná a trochu hůř se seznamuje...je trochu fouňa...dneska už je přesazená a je to trochu lepší, tedy hlavně už nebulí a normálně se nachystala do školy :-)

Švesti, hezký fotky, Voktík reagoval stejně jako Klárka, ale na její škole se neučili ještě další tejden, protože se pořád někde sportovalo a závodilo :-)

Mickey...tak v Německu je to se školou pro děti pohodka, ne?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6461  [Dalších 6441 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.