| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 14275  [Dalších 14255 >>]
Májja 33456
3.9.2011 14:41:49
Ahoj!Adri s Tadou zvladli skolku zatim uplne ok. Akorat mame smutne obdobi-v lete na chalupe nam umrela zelvicka,pak babicce kocicka a nakonec segre osmak:-(Tak jsme behem mesice delali 3 hrobecky.:-(Ted je na tom moc spatne muj pejsek,jsem z toho hotova,litam s nim na veterinu,behem tydne nas to stalo pres 4tis a bez zlepseni,je na tom zle~n~
+Jana+ 57778
2.9.2011 21:26:14
Také všem krásný nový školní rok - u nás tedy prvního den jako každý jiný - školka už funguje druhý týden...

Elois my máme Romer kids a ok. Na Face fakt jde soukromá diskuze? To jsem si nevšimla...... tak jí vytvoř ok?
Rotem 40041
1.9.2011 7:36:56
A vsem Krasny start do noveho skolniho roku a vkrocnei pravou nohou.~;((~x~






Emmy prvni den v Pripravce
Elois 42064
31.8.2011 21:53:06
Dort pekla Adélka.... jde jí to :-) je výbornej!!! Peče teď furt a všem :-)

A k podobě... myslím že je mi podobná... je podobná asi i Adéle, zase v ní vidím mou ségru :-) u Adély jsem jí taky viděla nejvíc a ač já to nevidím, tak prý jsme si se ségrou hodně podobné..
Kdybych to ale vzala kolem a kolem tak teď v ní vidím hodně i manžela.. a dlouho jsem v ní viděla nejvíc tchána a to můj manžel z trhána nemá kromě pindíka ani Ň.... je celá tchýně... takže dítě je takovej správnej mix z mixéru :-)

Brebí... taky bych Elišku poznala ta se nezměnila... Matýska asi ne, ten se hodně změnil... Např. malá Adélka od Pettyx je taky stále stjená, stejně jako ta Lebitovic...
Malá Mony Bony je si taky hodně podobná.. ale koukala jsem třeba na Krtíkovi a ty se mění..

Doporučuji!! Kdo nemáte facebook tak si ho založte!!! Tam je hodně dítek k vidění!!! Nejsem sice zastánce sociálních sítí, ale dá se tam vytvořit uzavřená skupina.. tady už to přece jen tak nežije...

Lebí... s návštěvou stále nestíhám... ale budu se snažit :-)
teď jsem byla bez auta... jedno v servisu, vyplivlo nám turbo... u druhého jsem si ulomila jedinej klíč v zámku... spravily to 2 moje platy ~q~ a do toho nám dodělaávaj sádráč kolem vyměněných oken v podktoví.. dnes tu byl chlap 4 hodiny a mám pocit, že neudělal nic.. už jsem dala 4 tisíce na materiál, je tu desek jak na dva pokoje (takže nevím na co, jde o dodělávky po 10ti cm kolem 4 oken) a že by to mělo stát tolik.. to mě stál strop v obýváku a kuchyni... navíc ten pracovní výkon mě fakt nenandchnul a cenu dopředu neznám... A manžel jako normálně pryč a on si ho zajednal, nějakej vzdálenej příbuznej tak se do toho nechci montovat, ale ráda bych měla aspoň na jídlo až maník skončí :-)
jsem se rozkecala jak za starejch časů... jdu si dát panáka.. mám dneska fakt tak akorát :-)

Joooo.... dneska jsem byla koupit nouzově podsedák... manžel mi odjel se sedačkou, ze které stejně malaá odrůstá... Jezdíte někdo už jen na podsedáku?? nebo jaké máte sedačky 18-36kg?? a jaká je spokojenost???? které sedačky mají držáky na pití??? prostě nějaké postřehy od chytřejších maminek :-)
Brebina, E+M 26001
31.8.2011 14:03:42
Ještě mám živé paměti ten srazík na Svojanově, Alex si je stále podobná ~t~
Rotem 40041
31.8.2011 9:10:13
Elois dekuju za odpoved,je i nachlazeny,tak uz se o neho staram.

Alex hrozne vyrostla a to haro, je ti podobna a Vse nejlepsi. Krasny dort,jsi delala sama??
lebita 43570
30.8.2011 22:34:11
Teda Eli ta je veliká a jak je už veliká ,bych ji tu ani nepoznala,prostě slečna.
Elois 42064
30.8.2011 22:32:11
Tak apoň jedna fotka z oslavy i od nás... dort pekla Adéla :-)~g~
Elois 42064
30.8.2011 22:20:43
Pro Corall... to jsou jen složky krevního obrazu... nic důležitého, malý může mít třeba virozku a nebo vůbec nic...

Gratulujeme Brebiňátkům!!!!!!!!!!!!!! vše nejlepší a hlavně hooooodně zdravíčka ~x~~x~~x~
lebita 43570
30.8.2011 9:38:51
Také se přidávám ke gratulacím pro Brebiňátka,moc jim to sluší.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 14275  [Dalších 14255 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.