| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 17337  [Dalších 17317 >>]
Mabelka 29 50861
24.12.2014 13:42:14
Krásné svátky, a do nového roku přeji všem hlavně zdravíčko a lásku!
Mic-halka a Nicolka 54963
27.9.2014 21:45:28
tak přeju vše nejlepší těm našim druhákům :-)
Nik vyměnila letos po 3-ech letech tanečky za karate a je z toho nadšená, tak mám velkou radost. Jinak písánka ve 2. třídě nás zas nebaví, namáhavě jsme vzpomínaly, jak se píše velké D a malé F /psací/, pak Nik zkonstatovala, že na to asi ve škole chyběla a bylo...:-D Jinak chodíme stále ještě na logopedii a jestli to ř/r někdy pokoříme je mi záhadou ;-).
Mějte se krásně, papa~x~~x~~x~~z~~z~~z~~z~~;((~;((~;((~;((~;((~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~
Mabelka 29 50861
2.7.2014 3:11:04
Leni, super dovolená! Chorvatsko je krásné...
Mabelka 29 50861
2.7.2014 3:10:20
Gratuluji ke krásnému vysvědčení Pavlíkovi, Leničce i všem ostatním! ~x~
My jsme skončili také dřív, v podstatě už někdy v půlce května - protože Vojta dostal potřetí za sebou angínu, udělal se mu absces za krční mandlí. Nakonec už jsme museli naplánovat odstranění té jedné mandle a dětská dr. nám doporučila už raději ani do školy nechodit... Ale na výlet mohl, jeli do ZOO a Vojta byl nadšený, i když se mu nejdřív ani nechtělo (to je pro něho typické, neví, o co přichází).

Ale školu nám zateplovali loňské léto, takže zase září bylo komplikované, protože to kvůli námitce k výběrovému řízení stav. firmy nestihli. Druhý stupeň se někdy učil venku, nebo jinde, nebo chodili na odpolední vyučování. Prvňáčky naštěstí ušetřili, ale třeba družinu měli ve třídě, nebo hluk během vyučování.

Vojta dostal samé jedničky, vysvědčení nám posílal do nemocnice Martin přes MMS... Jednou jsme museli ještě do školy na takové menší přezkoušení, učitelka je naštěstí v pohodě, nijak ho nestresovala, zato já jsem se potila až až ~8~~k~ Známky mi řekla předem, i když viděla, že třeba v psaní není tak rychlý, jak by měl být, ale prostě doma je to jiné než ve škole.

Dnes jsme po operaci první den doma, brali mu jednu krční a nosní mandli. A to jsem se tomu tak dlouho bránila, myslím té nosní mandli... Bojím se ale ještě krvácení, ach jo a bolí ho to. Histologie už je hotová, obě prý byli zhnisané. Tak snad už budeme mít klid a hezké léto. Musíme ovšem dohnat školu.

A přeji všem krásné prázdniny!
Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 92027
29.6.2014 16:04:22
Jsme zpet po tydnu v Chorvarsku v Punta Skale.Byli jsme autem,takze cesta narocna ale stalo to za to kdyz vidim to pocasi v CR.Vcera jsme se cestou zpet stavili na Plitvickych jezerech a to teda taky doporucuji. Leni nasi skolu taky zatepluji
adriM+M+N 55217
24.6.2014 19:41:58
Ahojky, teda spousta dětí i tady končí dříve, jakoby dva měsíce nestačily co?
Já se přiznám, že se toho i trochu bojím, že to bude s Míšou záhul, když má svoje dny, je protivný a drzý třeba, často se i nudí, ale teď je třeba hodně venku zas, tak snad bude aspoň hezky. Chystáte se někam na dovču?
Leni teda ta vaše učitelka, co vím, tak všichni prvňáčci mají samé jedničky, i ti na dvojku ne-li na trojku zralí...Ach jo.
Lenka+Pája04/07+Janička09/09 50222
20.6.2014 21:57:35
Leni, tak vidím že u vás to rodičům zkomplikovali ještě více ~;) u nás se taky končilo dřív kvůli opravám a zateplování... ale vykrýt 10 týdnů volna je pro rodiče víc než dost... kdybych neměla naše, tak fakt nevím... mám v práci 20 dní dovolené na celý rok a můj taky, takže se o prázdninách budeme střídat a ani společná dovolená nebude... snad to příští rok bude lepší...
Leničce taky gratulujeme! my měli jednu dvojku - v pololetí z matiky a teď na konci zas pro změnu z češtiny. Úča ale zkoušela do poslední chvíli - dokonce ještě tento týden dostávali známky... takže tak ~z~
Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 92027
20.6.2014 19:18:56
Leni Pavlikovi gratulujem ;) Lenicka ma tez same jednicky a ve skole koncili uz v podstate koncem kvetna. Prvni tyden bylana SvP a kdyz se vratila skola musela zavrit z duvodu rekonstrukce a vysvedceni dostala v patek 13.
Lenka+Pája04/07+Janička09/09 50222
20.6.2014 17:50:43
Ahoj holky, zdravím všechny po dlouhé době ~y~ u nás už děti končily dnes, příští týden mají ředitelské volno, takže prázdniny jim začínají o týden dřív a vysvědčení dostaly dnes ráno ~;)
s výsledkem jsme spokojeni, tak se jdeme pochlubit :-) přejeme všem krásné vysvědčení a ještě krásnější prázdniny!!!

Mic-halka a Nicolka 54963
28.4.2014 21:46:24
Také přejeme vše nejlepší k narozeninám těch našich mimin ;-) :-D !!!~;((~;((~;((~x~~x~~x~~z~~z~~z~~b~~b~~b~~b~~b~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 17337  [Dalších 17317 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.