| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 42102  [Dalších 42082 >>]
Hwezdi&Viktorie 110091
24.8.2011 9:32:03
Jo, Hroší, máš to blbý. Ale bude líp:-). Nikdy nic není status quo.

Teprve jsem dorazila do práce, připravuju dnes pro kolegy menší oslavu, měla se konat až zítra, ale to jsou kolegové dost rozlítaní po služebkách, tak to jistí dnešek. Dneska se ani k práci nedostanu ~l~~:-D. Zároveň ještě popřeju Keris k tomu zítřku VŠE NEJ (i když sem asi už nenahlíží, kdoví), pamatuju si to podle sebe~t~. Jinak si nikoho odsud nepamatuju ~t~.

Tak úspěšný, slunný a krásný den všem ~3~.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
23.8.2011 9:26:06
Ahoj, já jsem na rizikovce hodně, nesmím ani chodit, což s dítětem nejde, tak info o d nás...my museli zrušit i dovolenou, protože bych nezvládla ani cestu....za to, aby byl život mé druhé dcerky v pořádku mi to stojí...
Hwezdi&Viktorie 110091
22.8.2011 9:05:25
Hlásím návrat z dovolené :-))). Bylo úžasně, vůbec se nám domů nechtělo ~:(:-).
Koukám, tady bylo živo ~t~.

Dnes první den zase v práci, ráno to malá zvládla dobře, nebyla v jeslích měsíc a kousek, teď bude u rodičů na hlídání a pak s nimi jede ještě na jednu dovolenou na pár dní. A pak zase jesle :-). Ředitelka školky nás láme, ať ji dáme dřív do školky než v tom lednu, ale nám se zatím nechce měnit Viktorce zajetý rytmus. Tak uvidíme.

Všem přeju hezký letní čas - má být ještě krásně - a těm, kterým se blíží návrat do práce po x letech, hodně energie a elánu~:-D~R^. Já jsem ráda, že tohle už mám víc jak rok za sebou, a jsem zajetá~3~. Takže pevné nervy!~;)
Hwezdi&Viktorie 110091
10.8.2011 11:25:39
Zdravím zas počase ~t~.
To je léto jak fík~:-D, podzim začíná ťukat na dveře, doufám, že bude hezký aspoň babí léto :-)).
U nás vše ok, zdrávi, což je nejdůležitější.
Dneska mířím po práci do hospody se ženskýma z bejvalý práce, bude nás asi 6, to zas bude ostuda~t~~v~~w~. Návrat domů nevímkdy...
Na zítřek je posunut konečně ten firemní raut na jachtě, ovšem počasí si dělá, co chce, takže se modlím, aby bylo aspoň trochu přijatelněji a my si mohli vzít plavky a opalovací krémy~t~. Z firmy se odjíždí už v poledne vozy na místo určení, tam se nalodíme a odplouváme~t~. Návrat domů opět nevímkdy... :-)).
V pátek balíme a v sobotu letíme na dovolenou, sice jen na týden, ale stačí, letíme tentokrát z Německa, tak snad to bude s německou přesností a lepšími službami než je zvykem v Čechách~:-D. Viz odkaz:
http://baja-sardinia.italy.topdestination.cz/hotel.php?hotelnr=283413

Mějte se ještěletně a po dovolené ahoj~3~~;).
Hwezdi&Viktorie 110091
22.7.2011 13:56:20
Čau:-).
Počasí naprosto luxusní, doufám, že vydrží podobného rázu až do srpna, beztak tvrdnu v práci, tak mi to aspoň není líto.
Tygříčková, to je dobře, že jste se takhle hezky sžili~g~~R^. Já jsem ráda, že je Viktorka už takhle velká, s prací to nejde moc dohromady, zvykla jsem si už pořádně spát a mít čas taky na koníčky. Počkám si na vnoučata ~t~.

Na další dovolenou míříme letecky ještě letos - v srpnu, zkusíme Sardinii. Snad se to vyvede. Viktorce prospěl horský pobyt náramně, tak i to moře jí snad něco dá. Od vyndání mandle je zdravá jak řípa. Musím zaťukat~;).

Tak se mějte všichni mooooc pěkně, my zítra jedeme do matičky stověžaté na výlet, udělat nákupy a navštívit Ikeu. Počasí by mělo být slušnější než dnes~3~~x~.
tygrickova 76581
19.7.2011 23:38:35
Ahoj holky áá tady se taky něco děje :))
na FB moc nepřispívám nejak nemám na nic vubec čas,kor když je pekne tak jsme furt venku :)
Hroší moc gratukluju už se ti to blíží vid ? utíká to jak voda!Patričkovi jsou už 3 mesíce neskutečný..je to muj miláček je zlatoučkej, vychutnávám si ho kor když vím,že je to naposledy, třetí nechci,i když nikdy neříkej nikdy:)ú ~t~
Ell ho zbožnuje, proste jsem moc štastná!! Os září Ell bude se mnou chodit na plavání do slaného bazenu a na detskou zumbu tak uvidíme snad ji to bude bavit:)ú
Hwezdi super na dovču bych taky jela,ale deláme zámkovku tak až za rok ale to snad už letecky:)
Hwezdi&Viktorie 110091
13.7.2011 9:07:25

Aha, tak možná teď~t~. A jestli ani teď ne, tak na to dlabu~o~~t~.

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.236846333006249.66147.100000426533213&l=1313253175
Hwezdi&Viktorie 110091
13.7.2011 9:01:42
Ahoj zpět z dovolené.
Návrat do práce byl příšernej, depku mám ještě teď~t~:-©, a to do práce chodím ráda.
Jestli má zájem někdo zkouknout fotky, odkaz viz níže, jsem líná něco vkládat. Navíc fotek mám asi 1 200, možná víc~t~, tak bylo těžký vybrat zlomek.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.236846333006249.66147.100000426533213 (snad ten odkaz bude fungovat, nemám zkušenosti~t~).

V srpnu nás čeká další dovolená, tak snad to uteče rychle.

Příští týden pro nás šéf pořádá raut na jedné ze svých dvou jachet (snob~l~~:-D) + projížďku bohužel pouze jen po Labi (k moři daleko~:(), aby se ještě víc stmelil kolektiv, tak jsem zvědavá, jak se vytáhne. Každopádně se těším, protože si zavzpomínám na doby, kdy jsem ještě provozovala jachting - i na moři:-). Joo, to byly časy.

Přeju vám pěkné letní dny a zase někdy ahoj~3~.
Hwezdi&Viktorie 110091
7.7.2011 14:09:03
Posílám pozdrav z Krkonoš.
Jedním slovem: je tu prostě nádherně.
Počasí se umoudřilo, hory krásné, pak hodím nějaké fotky.
Ahojjjj!~3~
Hwezdi&Viktorie 110091
2.7.2011 15:58:13
Hroší, takže holčička~:-D. Aspoň užiješ věci, co máš po Emče. A kluk může být třetí ~;).
Hezké fotky ~g~.

Tak se loučím, zítra frčíme na tu dovolenou, už máme sbaleno, jen ráno pár drobností. On-line budu, vezu si sebou firemní noťas s připojením, holt jsem závislák. Nemá být vedro, tak to bude na horské túry ideální. Jsem zvědavá, jak to dá Viktorka a muž - Viktorka chodí ráda, muž míň, já nejraději~t~. To budeme sestava ~t~~3~.

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 42102  [Dalších 42082 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.