| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2009

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 39540  [Dalších 39520 >>]
luciferek + Terinka+Luky 43458
26.4.2011 23:02:34
Tak holky, naše dr. mi zavolala přímo na alergo, či imunologii na příští týden, tak jsem zvědavá, co zjistíme ~7~ Pak dám vědět ~;)

Zuzi, Lukajda dostal autojeřáb z Ikei, ten dřevěný, dřevěnou chaloupku-vkládačku, velké popelářské auto, menší bagr na písek, fotoalbum a nějaké ty hadříky...a krásný dortík od tety - vláček ~;)
Zuzulka7 102679
26.4.2011 18:07:20
Luci, fakt tě lituju :-(
A co pěkného Luky dostal? Joník bude mít oslavu za 14 dní, tak upeču svůj 2. dort v životě.~;)
No, na prdíky se taky netěším, už se to blíží
Davídek01 87848
26.4.2011 12:50:37
Luciferku spíš mi řekni kdy vy nejste nemocní,to je hrůza Luky už snad chytl úplně všechno,ne?
No doufám že to s těma prdíkama tak dlouho trvat nebude,boooože prosím....
luciferek + Terinka+Luky 43458
24.4.2011 22:47:52
Ahoj Davídku, taky malému gratulujeme k narozeninkám ~x~~x~~x~ Ohledně prdíků, tak u Lukáška to trvalo cca do 5 měsíců, ale nechci strašit ~a~ Věřím, že u Vás to brzo odezní...neboj ~;(( Co se týče nočníku, tak Lukajda volá cca od prosince, ale stále to není 100%, takže ven a na návštěvy chodíme stále s plínou..připadá mi, že je to podle něho, jak se mu chce..~o~ Ale myslím,že mají ještě čas, někomu to trvá i do tří let, co jsem slyšela...~;)

No, holky, tak Lukajda od včerejška opět zahleněný, snoplí a dnes večer opět uzlina na druhé straně a zvýšená teplota večer ~n~~n~~n~ My se na tu operaci fakt nedostaneme...je to pořád dokola, už nevím, co s ním...Terka je na tom podobně...chjo ~n~~n~~n~ Už nevím, co s nima, asi pojedeme k homeopatovi...jinak Lukajda má malinko zvětšenou nosní mandli, nevím, zda jsem to už psala, možná jo~j~
Davídek01 87848
24.4.2011 14:15:00
Ahoj holky...
Luki veliké gratulace ti přejeme,David měl narozeniny včera,oslava také proběhla s rodinou na zahradě,bylo super,děti se vyblbli na trampošce,zajezdili autíčkem,no prostě pohodová oslava.I Dominik byl v kočárku hodný,jen potom večer zase chytl prdíky.Je zajímavé že je vždycky chytá na večer když ho ukládám...Jak dlouho holky myslíte že ho to tak může držet?Já jen jestli se mám psychicky připravovat že to tak může trvat i do roka~a~.David takové problémy neměl,sab simplex nám zabral hned a bez problémů ale tenhle rarášek vůbec,a to už jsme vyzkoušeli i jiné kapky.

Jinak jak jste na tom už holky s čůráním a kakáním u svých dětí?Nám už se konečně zadařilo i čůrání zvládat bez plíny,takže dáváme jen na noc pro jistotu,ale i tak ráno máme plínu suchou~g~.
luciferek + Terinka+Luky 43458
22.4.2011 23:07:48
Tak už jsem to dočetla,,,,no, holky, musíme se teda polepšit, je tu fakt mrtvo ~a~

Jinak, Zuzulko,to jsem fakt nebyla já ~t~

luciferek + Terinka+Luky 43458
22.4.2011 23:02:45
Ahoj holky, tak po dlouhé době jsem si vzpomněla...musím vše dočíst! Lukajda měl dneska 2 roky, jedna oslava už proběhla, druhá nás teprve čeká...hrozně ty dva roky utekly, chjo ~7~ Co je tedy nového? My ještě nemáme po operaci, termín máme 4.5., ale od včerejška opět rýmečkujeme, takže to vypadá bledě...myslím, že to bude alergie, protože mu totálně leje z nosu...byli jsme už na krčním, nosním a má prý malinko zvětšenou nosní mandli, za půl roku kontrola...Krásný zbytek večera, já už jdu taky do hajan ~h~~h~~h~~e~~e~~e~
Davídek01 87848
9.4.2011 12:21:15
Zuzul to asi není Lucis!
Zuzulka7 102679
8.4.2011 17:27:49
Luci, neprovokuj tady s holčičkou, jo??~4~~j~~;)
Pole levandulové 23006
2.4.2011 22:24:50
Tak Ada mel byt az nekdy kolem 17. dubna, cisar byl domluveny na 12. dubna, ale on mel /a ma porad/ svoji hlavu, takze na Aprila odpoledne mi praskla voda a porod zacal, takze se delal cisar narychlo. No a stejne to pak probihalo s Isabelou, akorat ta si to zkratila asi o dva dny jenom.
Dorty mit budeme, ale nepecu ho, objednam v bio kavarne v Suchdole, maji skvele dorty a udelaji dle prani. S darkem porad nevim, ona ma tak nejak vsechno. Knizky jsme ted nejaky privezli jako darek z minidovolene s manzelem, ostatni taky uz dostala s predstihem, tak fakt nevim.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 39540  [Dalších 39520 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.