| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Květen 2010 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 62710  [Dalších 62690 >>]
..maya.. 86852
10.5.2014 8:46:11
ahojky holky,

nakouknete sem ještě některá?

Všem prdolkům kteří oslavili 4.ročky všechno nejlepší~x~~x~~x~
Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 24678
17.2.2014 11:40:46
teda, tady nikdo? no jsem zticha, ani já nemám čas...

honza měl ted nějakou virozu. horečky...

jídlo ve školce - a nevysvětlil, proč nechce jíst? probrala bych to i s učitelkama.jinde jí? třeba u babiček, kamarádů atd?

venku je super počasí. i když já teda sedím pořád v kanceláři...sice práci stíhám, ale je toho stále moc....už se těším na duben-květen

narozeniny - se nám to zase blíží, co? tentokrát vůbec nevím, co dostane!! vše dědí po sourozencích....
..maya.. 86852
24.1.2014 7:47:45
jak dlouho chodí do školky?
Kocice+Tomík+Kubík+holcicka 45013
24.1.2014 7:38:18
ahojky všem jak se vede? Potřebovala bych poradit ohledně školky malý mi nechce jíst vůbec ve školce doma jí ale tam odmítá a dělá scény máte zkušenosti?
..maya.. 86852
20.1.2014 17:16:06
ahojky

náš Jakub taky kousnul jednoho chlapečka do líčka....učitelka to druhý den okomentovala slovy že to dělají autisti (ví že bratr je asperger)...no co na to říct~8~
nika+Vojtíšek5/10 79826
19.1.2014 16:51:11
Ahoj holky, jak se máte? My byli na zápisech, jsme přijati. Deniska je moc šikovná a hlavně musí být ve všem první. Tak aby jí to do školy vydrželo. :-)

Zuzi, zasmála jsem se. Vojtíšek, už taky jednu holčičku kousnul (je to už rok) a jedno chlapečka plácnul. Vzal se ještě zjedním malým (2 letým) a šli na 4 letého kluka - prý si s nima nechtěl hrát. Je to malý urviš. Ale teď je klid, už víme co na něho platí. Když zlobí, tak mu říkám Vojtěchu, Vojťas a on hned ví: maminko nezlob se na mě a říkej mi Vojtíšku ~t~.

Lendul, díky.

Dnes bylo krásně, aspoň u nás. Fakt 13 stupnů a sluníčko - jak na jaře. Škoda, že tatínek nebyl doma.

Mějte se.
Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 24678
14.1.2014 13:32:02
ahojky
jé, tady je "starých" tváří ~g~

vánoce - hezký, ale jsem ráda, že je to za náma. vždy je to fofr. potřebuju pracovat a do toho ty přípravy!!

honza - ve školce dobrý, moc se mu líbí. je divoký, ale zvládnutelný

minule kopnul kamaráda. prý "botička chtěla"!!! ~t~~t~~t~

většinou mi ještě přes den spí!!!!

já mám opět daně a daně a zase daně...

do toho jsem přečetla všechny odstíny šedi (nechápu teda kdy, šlo to samo), ted jsem se začetla do pokračování bílé masajky. já bych tak četla!!! ale není na to čas, tak čtu po večerech (spíš nocích) a ráno jsem ko.

vyhovuje mi, že není sníh!!! aspon nemusím řešit navlékání dětí, sjízdnost silnic atak.

v pátek jdeme na muzikál Mata Hari, ale vůbec se mi nechce.

..maya.. 86852
14.1.2014 6:57:42
ahojky,

jj Niko, to si pamatuju, psala jsi nám že už chodíš do práce. Já jsem nastupovala zpátky po mateřské a zatím v práci jsem, letos asi zase bude nějaké propouštění ale na našem úseku asi ne, no uvidíme.
To je fajn že se ti daří dobře~R^, jen tak dál~;((~;((~;((.....

Kubíkovi schválili inhalátor, takový ten do elektřiny na vincentku, tak pro něj dneska jedu, on byl dva dny ve školce a už je zase nemocný, včera jsem si musela vzít dovolenou a zajet s ním k dr. Dětská nám hned nabídla lázně, tak ted sháním info jestli bych mohla jet taky kvůli Ondřeje jako doprovod, letos jsou zrušené poplatky taky pokud by to revizní schválil jeli by jsme na měsíc zdarma...akorát teda nevím jak v práci, jestli se to řeší dovolenou nebo neplaceným volnem, nebo by jsme se asi prostřídali...
nika+Vojtíšek5/10 79826
12.1.2014 13:19:26
Ahoj Lendul, všechno v pořádku. Já už chodím rok do práce, začala jsem dřív. Všechno se ustálilo. Mám za sebou 2x PET a vypadá to dobře - čistě. Změnila jsem jídelníček a snažím se být zásaditá ~t~ - to je taková moje filozofie ~t~.

Deniska půjde ve středu k zápisům. Tak jsem zvědavá co budou chtít.

Večer nápišu více, jdeme na prochajdu a už mě volají. Krásnou neděli.
..maya.. 86852
3.1.2014 7:33:31
Niko, tebe moc ráda vidím, jak se máte?

Taky všem přeji úspěšný Nový rok~;((~;((~;((

Vánoce ani envím, já jsem byla holky pořád v práci, ale kluci spokojení, dárky se jim líbí tak asi ok~t~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 62710  [Dalších 62690 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.