| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10722  [Dalších 10702 >>]
damaris+4 91848
22.1.2012 19:28:13
Ahoj holky, poslední rok a půl jsem jen občas nakoukla. Ráda bych byla s Vámi znovu ve spojení, pokud mě k sobě vezmete zpátky.
Naše Dianka je 3. 12, v roce má 11,5 kg a 74 cm.
Má 8 zubů. Obchází nabítek a udělá sama půr kroků. Velice rychle leze. Vyleze na sedačku, křeslo i schody. Sama se zvládne bez opory postavit ze sedu. Staví kostky, umí zvířátka, základní slova a používá znaky pro některé věci. To nikdo z dětí nedělal. občas se nám povede i nočník. Nekojíme se už.
~;((
Kousek jsem Vás dočítala a jen kroutím hlavou nad zázračným dítětem. Přeji mamince, aby jí takhle dítě prospívalo dál a doufám, že za rok bude v knize rekordů jako účastník alespoň půl maratonu.~t~ Když od 4 až 5 měsíců chodí.
Mína + 4 102042
22.1.2012 18:19:00
Verčo, přátelství jsem ti na FB dala, ale já stejně chodím jen za holkama na Klokana, kvůli tomu jsem se registrovala. Myslela jsem, že v té naší skupině taky budeš, ale hledala jsem tě tam marně.

Na Lefkádě jsme byli, byla to nejkrásnější dovolená ze všech a že jsme toho už procestovali hodně, hlavně západní pobřeží je nádherný, připadáš si jak v Karibiku a měli jsme to i s delfínama ~R^

gratuluju ke kontrole:-)
VerčaP 107196
19.1.2012 14:34:53
Siffonko, Turecka se fakt nebojte, byli jsme tam s přítelem před těhu a bylo to super!! a pro děti jak dělané, mají je tam moc rádi a jsou tam různé programy pro ně, že je tam můžeš třeba na odpoledne dát a oni se jim věnují a hrají s nimi hry atd. fakt super, idealní s dětmi
No my bychom nejeli s cestovou takže kdybychom tam skejsly~a~ třeba o pár dní dýl kvůli stávce tak by nás to vlastně nic nestálo, takže toho se až tak nebojím ale pravda že s cestovkou bychom si to asi taky nelajzly~a~
Jinak ti držím palce na tu kontrolu ~;(( určitě to budeš mít taky OK ~x~

Holky malej mi teď spí už dvě a půl hodiny!!! ~h~ je to možné!! už od 11.45h ~6~
siffonka 106946
19.1.2012 14:27:25
Ahojky,
tak my by jsme letos taky rádi na dovču někam k móři~:-D, páč příští rok v létě už bych byla ráda těhu, a dalších deset let se pak už nikam nedostaneme, vzhledem k naší finanční situaci.~t~ Néé, že by jsme teď byli při penězích, ale pokud nám vrátí na daních, tak můžeme vyrazit.~b~
Verčo, o Řecku jsme taky uvažovali, ještě jsme tam nebyli, ale každý nás od toho odrazuje, hlavně s malým, když je to tam teď samá stávka, aby jsme třeba nezůstali několik dní na letišti.~8~ Takže momentálně uvažujeme o Bulharsku nebo Černé hoře, letadlem je tam člověk za hodku a půl a cenově je to ještě pro nás dostupné.~R^ Třeba takové Turecko nebo Tunisko mi přijde, že hrozně podražilo, navíc s tak malým dítětem by to asi nebyla úplně ideální volba.~d~
Jo a Verčo,gratuluju k úspěšné gyn.kotrole, mě to čeká zase v březnu.~7~
VerčaP 107196
19.1.2012 14:11:44
to mělo být ~m~ a ne ~4~ :-):-)
VerčaP 107196
19.1.2012 14:10:52
no my bychom rádi letos jeli do Řecka, bratr mého přítele si na Lefkádě pronajali na šest týdnů takovou moooc hezkou vilku a pozvali nás tam ať za nima přijedeme. Je to ale drahota, jenom co budou stát letenky...~8~ to nemluvím o tom že si tam musíme půjčit auto atd... uvidíme jak na tom budeme finančně a pak se uvidí ale moc ráda bych jela :-)

Jinak Míno požádala jsem tě na FB o přátelství tak se nelekni ~;((

Včera jsem byla na vyšetření děložního čípku v Motole v Praze a vše je prý OK~b~ mám z toho radost, takže jestli se rozhodneme pro druhé mrně tak můžeme z vesela ~4~ ~t~~t~~t~
Mína + 4 102042
19.1.2012 10:39:38
Tak jsem se zaregistrovala na FB a požádala o přátelství:-) Bylo mě blbý, registrovat se pod nějakým smyšleným jménem jako třeba Mína Rodinková, takže mě tam máte pod opravdovým jménem.

Amando, já jsem se do deníčku koukala, ale když jsem hledala to vaše městečko na mapě, tak to je od nás dost daleko ~d~
Krakatice 22448
19.1.2012 10:07:03
Míno, v deníčku mám info kde bydlím. Za půl hodinky jsem u tebe :-)
*riv* + 3 kluci 63918
18.1.2012 21:58:07
Míno, pokud ti to dělá problém, klidně udělám registraci a pak ti dám jen přihlašovací údaje ~;) ani jméno by nebylo těžký a přitom by vlastně nebylo tvoje ~y~ sem už raději nějakou dobu nechodím.. jen občas.. a u pár holek mě hodně mrzí, že na FB nejsou ~o~
Janča+2+5.12. 59987
18.1.2012 15:14:02
Míno, tak to je bezva. Můžeme pak společně ten FB nastavit, že ti maily chodit nebudou.~g~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10722  [Dalších 10702 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.