| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8742  [Dalších 8722 >>]
červík
  • 
21.9.2011 10:29:23
zkus se podívat na to kojení.net tam spíš najdeš odpověd. Já jsem taky kojila vždy jen z jednoho prsu a přestávky v celku na jedno prso dělaly těch 8 hodin přes noc tedy víc :-( ale ted jsme se naučily aspon dopít z toho druhého, takže se to nějak upravilo a prsa mi nenatékají ani ze začátku mi moc nenatékaly, to u prvního mimina bylo hrozné, měla jsem takové melouny, ale mlíka mám dost, malá se vždy zalyká. Hodně taky radí, aby pomohl odsát tatínek, ale u nás to je tedy hrozná představa :-D ale možná to tak někde dělají :-)
Zita123 49462
20.9.2011 12:15:03
Já si dělám pauzy z jedno prsu max. 8 hodin, ale to jen v noci, přes den se krásně hlásí po 3 hodinách, takže ve výsledku je pauza na jedno prso 6 hodin, někdy má hlad dřív, tak je pauza dokonce kratší, ale nejsem si jistá, zda to právě není problém, protože mi pak večer prsa natékají a trochu i bolí. Každopdáně o mlíko bych zbytečně nechtěla přijít~8~
červík
  • 
20.9.2011 10:58:55
ted k těm prsům, mám dítě 27.7 prsa mám taky velké tak E a odsát mi nešlo ani u jednoho dítěte at jsem zkoušela jakoukoliv odsávačku :-( Je to problém, protože ty lactobacilky co dětský předepsat se musí rozpustit v odstříkaném, tak vždy ručně pracně odstříknu tak lžičku to jí na to stačí. Dítě by mi taky nejradši prospalo celou noc, ale dočetla jsem se na kojení.net že déle než 6hodin by ta přestávka s ohledem na tvorbu mléka být neměla. Takže jí minimálně co těch šest hodin radši budím, než bych měla přijít o mlíko tím, že mi odstříkat stejně nejde. Takže já bych radši budila.
červík
  • 
20.9.2011 10:54:15
Ahoj, prvně k tomu refluxu, myslím, že ten snímač co se připíná na tělo by měl zaznamenat spíš to když ti dítě nedýchá, než to jestli se ti cuká u dušení. To bych do toho kočáru spíš asi hodila chůvičku. Chci se zeptat, jak jste přišli na to že má střední reflux? Moje dítě stále hrozně blindí, dávám nutriton a trochu to pomáhá, ale doktor mi řekl, že když to trochu zabírá, že to je dobré a víc to neřeší :-( Prý i omezení blinkání je pokrok :-(
Zita123 49462
19.9.2011 13:05:42
Zdravím všechny maminky,

já jsem se stala maminkou 2.7.2011, kdy se nám narodil Lukášek. Skvěle přibírá na váze a roste jako z vody = tedy z mlíka~:-D. Protože se cvrček mění a s ním se mění i režim spánku, ráda bych se s vámi poradila ohledně kojení. Pokud malý bude spát celou noc a nebude mít hlad, jak si mám poradit s mlékem v prsou? Předpokládám, že jej asi odsáváte, jenže u mě je problém, že mám dost velká prsa a odsávání mi moc nejde. Přiznám se, že jsem to zkoušela jen 2x a pak jsem měla poničené bradavky ze špatného kojení - příliš dlouho jsem kojila, takže jsem odsávačku uklidila do skříně, ale ani ruční odstříkávání mi moc nejde. Pokud si vlezu do teplé sprchy, tak pak se mi mlíko spustí, ale je to jen pár kapek. Co byste mi tedy poradily, abych nepřišla o mlíko a zároveň abych malého nemusela zbytečně budit, pokud bude spát déle než to má prsa snesou?
Iffcaa + Emi & Leontýnka 43651
9.9.2011 16:09:12
Zdravím ve spolek. Nám se také narodila 22.7. holčička Leontýnka. První máme Emičku únor 2008. takže tam chodím hlavně do diskuze.

Ráda bych vás holky poprosila o radu. Leontýnka má reflux středního stupně. Takže se nám dost často dusí. Nutriton jí dávám, zvýšená poloha v postýlce - máme, dokonce mám i klínek na přebalováku. Ale.. jak funfuje monitor dechu - klip co se připíná na oblečení? Funguje taky na pohyb? Jako Nany v postýlce? Funguje v kočárku? Leontýnka totiž když se dusí,obávám se, že sebou bude cukat a monitor mi nenahlásí, že je problém v kočárku.. Doma ji slyším, že se dusí, vydává chudák hlasivkama dusivý zvuky.. Díky
červík
  • 
9.8.2011 10:33:38
ahoj, Kati u nás to je podobně, na jídlo musím princezničku budit a někdy to je nadlidský úkol, je to větší spáš než byl brácha :-)
Maminkám přeji hlavně zdravíčko pro ně i jejich dětičky, to je to nejdůležitější. páček
Katka - 76 110807
7.8.2011 18:41:32
Ahoj,

gratuluji k nove holcicce. Doufam, ze se vsechny mate dobre.

U nas vse zatim ok. Henry hezky papa a spinka. V noci to celkem jde vstavame 2* az 3*, naji se, kouka a pak usne ~;) Pres den porad spinka a place jen kdyz ma hald, zatim ~:-D

Jak je tomu u vas?

ŠimonJan08/SophiaAnna11 82664
6.8.2011 15:11:34
22.07. se nam narodilo druhe detatko ... holcicka, doma uz na nas cekal trilety braska ... zatim vse probiha bezvadne, nastesti mame babicky a dedecky, kteri berou brasku ven, na vylety atd. Mala je zatim moc hodna, kojeni bez problemu a celkem pekne spinka, snad nam to tak vydrzi co nejdele ... zdravime vsechny miminka s maminkama a prejeme hlavne zdravicko ...
Katka - 76 110807
5.8.2011 23:21:33
Gratuji k novemu chlapeckovi!

Doufam, ze se mate fajn a miminka tez!

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8742  [Dalších 8722 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.