| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7860  [Dalších 7840 >>]
Zozinka 66370
4.1.2012 16:08:28
Handy,děkuju,já nejdřív zavolám do práce a doml.se tam....a musím teď do konce ledna,viď?
Handy 38798
4.1.2012 15:59:27
Teda - ne u zaměstnavatele, ale na OSSZ, pod které spadá tvůj zaměstnavatel. Možná ti to vyřídí přímo vaše mzdová účetní.
Handy 38798
4.1.2012 15:58:29
Zozinko, půjdeš na Správu sociálních podpor ÚP a tam dostaneš všechny potřebné formuláře. On je teď od nového roku trochu jiný systém pro výpočet, ale myslím, že i tak budeš jeden z těch formulářů potvrzovat u zaměstnavatele (protože jsi čerpala PPM) - tam ti napíšou jakou denní výšši jsi měla té PPM a to pak přikládáš k žádosti o rodičák.
Zozinka 66370
4.1.2012 15:26:53
Holky,mám dotaz.....kdy a kam všude jít kvůli tomu rodičáku?mám mateřskou myslím od srpna,tak už bych měla během ledna asi někam jít co?je mateřská jen půl roku?jsem z toho pěkný jelen...děkuju
Zozinka 66370
4.1.2012 14:00:01
Víteček ještě není vůbec očkovaný,teď se to tou nemocí zase posune...Míša potřebuje druhou žloutenku a taky zase ne..už mě to štve,počasí je fakt děs,tak ať už je rovnou léto a je to....to nám je nejlíp...
Ja-a-deti 84136
4.1.2012 13:23:06
Zdravim vas vsechny. U nas si bacily podavaji ruce,deti porad nudli a chrchlaji,ted se jim podarilo nakazit i Marenku,takze z ockovani zase seslo a S ma zase posunuty termin mandli.Jinak Maruska ma ted na 4mesicni prohlidce 5,80kg,coz me potesilo~R^
Zozinka 66370
4.1.2012 13:12:37
Maesto,zvládáš toho tolik,já bych to všechno co děláš určo nedala,máš můj obdiv!

a režim jsme u Míši taky nějak extra neměli,ona byla hrozně přizpůsobivá,mohli jsme s ní kamkoli a kdykoli,ale Vítek vypadá,že to bude vyžadovat,každý je prostě jiný a chce to tolerovat a přizpůsobit tomu,to se asi nedá nic dělat~;)
Zozinka 66370
4.1.2012 13:09:25
Myško,tak dřžím palce ať to zabere...ze své zkušenosti bohužel musím říct,že nám nepomohlo nic v tomto směru,prostě hlad to nebyl....a píšeš,že Kačka usnula až v 22h...Míša byla sova a každý mi říkal,že jí dávám spát pozdě a podobně..ale prostě to měla v sobě....šla jsem jí uspat v 19.30 a ona usnula stejně až 21.30..no to jsem se na to pěkně vykašlala,2h uspávání,tak chodila rovnou v 21.30a usnula do půl hodiny...jinak Chamomillu jsem taky dávala,jeden čas trochu pomohla na zoubky,ale jen na chvíli,pak sedálii,tak je od 1roku,to nepomohlo....vyzkoušela jsem toho mraky všetně estivilovi metody,Martin jí nechla vyřvat,já na to nemám srdce a nejsem toho zastáncem..výsledek to stejmě nenělo,jen to,že hodinu řvala a pak další hodinu vzlyklala a budila se stejně...prostě jsme čekali a čekali,někdy to bylo už na zhroucení a postupně jsem slevovala,takže pak spala s náma,abysme se aspoň trochu vyspali......od 3let je to ok,usne v pohodě a někdy v noci přijde,někdy ne,někdy zaknourá,tak jdu utišit,to tak 1x za noc,někdy spí do rána v kuse....je to ale na hlavu a přeju Ti ať Kačka brzo zjistí,že spát je super~g~

Víteček to má teď trochu s tou nemocí nabouraný..byl zvyklý usnout v postýlce do 21h,teď musíme čekat do 22h na atb a je to složitější,pak usne u kojení,dám do postýlky,za chvíli je vzhůru,tak čekáme na krknutí a pak většinou spí...ale dnes ho nějak bolelo bříško a budil se víc....

jinak jsme se rozhodla a začnu ještě víc cvičit~R^,takže k heatu přidávám 1x týdně ilates a 1x týdně kalanetiku..mám to jen pod kopcem,takže to snad budu zvládat.....a do léta ty tuky a cm a kila navíc můsí pryč~R^~o~,tak jsem zvědavá jestli to dokážu
MyškaLL 72634
4.1.2012 10:11:25
Moni ja vim, ze je ma, ale protoze jsem dostala tu jinou flasku i s dudlema, tak ji pouziju. V pohode to staci :-) Jen jsem si to nejak neuvedomila pri nasi prvni kasicce ~j~
monika+09/11+04/98 114095
4.1.2012 8:15:49
Myško přímo avent má dudle na lahve se 3 průtoky a ty jsou vhodné na tyto první kaše, já si je koupila, ještě nezkouším, ale jsou dost chválené. Na husté kaše mám právě od tomme s tím křížkem~R^
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7860  [Dalších 7840 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.