| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2927  [Dalších 2907 >>]
4.2Jája-Elda,Terka,Tom12 42974
8.6.2011 13:23:29
Lenčo...písni mi svůj mail na chs-sailon@seznam.cz předám ho květince:-)
Kačky a // 57328
8.6.2011 13:19:54
Lenco,
píšeš "zatím urážíte jenom vy" - promiň, ale já sem třeba taky chodím, Květince jsem nic nenapsala, ale spadám zřejmě podle tebe mezi ty, kterým vadí? Tak kdo tady pak uráží? osobně si taky mylsím, že se to tu vyřešilo, jelsti se Azaretky něco dotklo, tak dotklo a už to tu nevyřešíme a mylsím, že to tu ani nikdo řešit nechce. Květinka byla slušně pozvaná, nevšimla jsem si, že by se pak ozvala nebo o sobě něco napsala atp.
A podle mě - teď píšu jen svůj názor - právě díky takovým, jako jsi ty a podobné, co sem te´d budou chodit nakukovat, se diskuse přesune pryč. Ne kvůli Květince, s tou se to vyřešilo a omyl se může stát komukoli. Nikomu se nebude chtít psát osobní věci na diskusi, kam pak z kovíjakých důvodů leze kde kdo. A to jsem myslím dost splachovací.
Lenča
  • 
8.6.2011 13:11:22
Ale vždy´t je to pravda, tak co se čílíš zatím urážíte jenom Vy, hlavně ať nám tam nevleze, no jak malý Jarmily :-)
Girili 117849
8.6.2011 13:05:46
Lenco, vetsina z nas proti Kvetince nic nema, zvaly jsme ji sem a povazujeme to za uzavrene. V tuto chvili bychom tedy uvitaly, kdybyste nas sem neustale prestaly chodit kontrolovat a navazet se, ze jsme natvrdle a jine urazky.

Diky!
Lenča
  • 
8.6.2011 13:03:51
Azaretkaa Tebe můžou opravdu omluvit jedině těhu hormony jinak bych si myslela, že Ti vážně přeskočilo, vždyť nikomu z Vás nic Květinka neudělala, tak co proti ní pořád máte, přijde mi že jste totálně natvrdlý, jasně Vám vysvětlovala, že nevěděla kam má vložit téma, tak ho dala k Vám, ale vždyť taky patří do prosince, sorry, ale musím se jí zastat i když jí neznám, ale tohle jednání mi hlava opravdu nebere, zatím jí urážíte jenom Vy. Květinko jestli to budeš číst, mohla by si mi prosím napsat Tvůj e-mail. Děkuji
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 20:04:40
Girili, mně to taky vadí.. na břiše neležím už pár týdnů :o)
Jinak já mám břicho taky, ale spíš to vypadá, jako bych měla "pár kilo" navíc.. už aby se to tak nějak sjednotilo, zakulatilo a bylo.. takové jsem s Tomem neměla (možná někdy v druhé polovině).. a leze mi všude okolo, přijde mi. No nic ~k~
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 20:02:43
.. to víš, že jo Girili.. jen ho při tom nech, je to alespoň takové roztomilé ~;) A on bude pak mít i lepší pocit :) Ale je fakt, že jak začnou takové ty "opravdické pohyby", kdy jsou třeba vidět i boule na břiše, je to sranda a většinou si to začnou uvědomovat a prožívat víc i ti chlapi :-)
No dva dny už vydržím, ale mám pořád větší a větší strach...

Tak já asi půjdu pomalu napouštět vanu, za chvíli je tu mám zpátky z procházky a Tom je jak čuník (tedy Jirka taky, jak natíral, je tak nějak do hněda ~k~)..

zatím ~3~
Girili 117849
7.6.2011 19:59:49
Nency, klidne to pohyby byt mohly. Uz se jich take nemuzu dockat, ale kdo vi, kdy to prijde. :-)

Jinak ja uz bricho trochu mam, kdo me nezna, mohl by rict, ze jsem trochu tlusta. Ovsem kdo me zna a vi, tak uz to neprehledne. Dokonce je mi uz obcas neprijemne na nem lezet. Vam jeste nevadi lezet na brise?
Girili 117849
7.6.2011 19:56:31
Snezenko, kamaradka taky zkousela kocici hrbety a kde co dalsiho a taky nic. Nenadelas nic, Tom i jeji holcicka jsou venku i tak. A ten screening uz mas za par! :-)

Nency, je mi jasne (i pritelovi), ze slysi houby anebo mozna moje streva, ale nevyvracim mu to. Jen at komunikuje aspon on. :-)
Hadi a spol 40792
7.6.2011 19:55:47
Nency - jasně, že to můžou být pohyby :-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2927  [Dalších 2907 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.