| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 186  [Dalších 166 >>]
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
4.1.2014 12:02:44
Kachni velká gratulace k Julince a hodně zdravíčka posílám tobě i malé.
Já se taky přidám 30.12. se nám ráno narodila krásná holčička Lucinka. Už si jí užíváme doma a sestřička je s ní naprosto unešená, pořád je s ní a když spí tak leží vedle ní a čeká až se vzbudí. Hodně mi pomáhá, jsem moc šťastná. Myslím na vás všechny a čekám na další oznámení o dalších miminkách ~z~
Hadice a hadi 94577
1.1.2014 17:21:55
k holčičce, samozřejmě.
Hadice a hadi 94577
1.1.2014 14:47:23
Kachni, moc gratuluju k holčiček! Ať jste hlavně zdraví ~x~.
My už taky máme nás poklad doma. Narodil se před Vánoci. Porod byl rychly, vyvolaný, a o fous driv. Ale všechno proběhlo v pořádku.
Kachna79 137276
1.1.2014 10:34:14
Ahoj holky,

tak mame naseho milacka Julinku doma, dneska jsme prijely z nemocnice. Nebudu vam vykladat podrobnosti, jak to probihalo, abych vas nestresovala...malinko se nam to zkomplikovalo a nakonec z toho byl cisar. Ale jsem rada, ze to tak bylo, protoze to bylo spravny rozhodnuti. Vsechno jsme zvladli a nase holcicka je krasna a zdrava. Je to nejvetsi zazrak naseho zivota. Porad si ji prohlizime a mazlime. Doufam, ze u vas vsechno probiha jak ma a ze brzo pribydou i vase miminka na svet a zpravicky tady na rodina.cz. Drzte se! Stastna Kachna :-)))
curlyhair 78844
29.12.2013 10:16:57
Ahojky všechny moc zdravím po Vánocích:-). Ještě jsme celí, mimčo se zatím nechystá vykouknout na svět. V pátek jsme byli na prohlídce na Obilňáku, vše v pořádku, akorát mě doktor trošku překvapil, když říkal, že mimčo váži asi 2,5 kg. Myslela jsem, že teď už bude mít víc..... prý ani podle velikosti břicha to nevypadá na víc. Uvidíme na další kontrole 3.1.- teda jestli se do té doby nerozhodne narodit. A jaké byli u Vás Vánoce? U nás trošku hektické - trochu moc lidí na můj vkus a současný stav, ale zvládli jsme to. Kluci si to užili, z dárků měli velikou radost:-)))) Teď už se snažím jen hodně odpočívat, je mi tak nějak všelijak a ne moc dobře.
Kachni doufám, že je vše v pořádku~3~, drž se! A vy ostatní si užívejte poslední dny~3~.
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
28.12.2013 9:10:42
Kachni držím pěsti ať je vše v pořádku a máš to rychle za sebou ~x~
Kachna79 137276
28.12.2013 8:03:01
Ahoj holky, tak jsem ve 39.tydnu (38+2) a rano mi praskla voda!Prave jsme prijeli z nemocnice, kontrolovali nas, vse v poradku, mame prijit v 7.30 rano, pokud nenastanou komplikace...a jestli nebudu mit kontrakce do ty doby, tak je vyvolaji...tak doufam, ze se dostavi samy, bylo by to prima...Drzte mi palce a opatrujte sebe i briska :-)
Lucka a kluci 2006 a 2010 39100
22.12.2013 0:53:27
Maminky, nabízím oblečení po mých dětech (kluci). Je mi to líto vyhodit a ráda daruji. Nejsou to sice značkové věci, ale myslím, že ještě hodně poslouží. Jsem z Mostu. Pokud byste měly zájem nebo věděly o někom, tak napište na ealing@seznam.cz. Diky a přeji všechno nej :-). Lucka
Kachna79 137276
21.12.2013 10:00:46
Ahoj tehulky,

tak zase po delsi dobe...nejak se mi zda, ze cim je to bliz, tim mam vetsi fofry! Ale ted uz se to uklidni..V patek jsem byla naposledy v praci, bylo to 3 tydny pred terminem..uz jsem celkem vdecna, protoze uz to bylo v praci dost obtizny ten posledni tyden. Nastesti mam bajecny kolegynky, ktery mne strasne podporovaly a pomahaly, jak jen mohly...Ve ctvrtek jsem mela baby shower - teda takovou party, kam vsichni prinesli darecky pro miminko :) Skoda, ze se to v Cechach nedela...nebo dela? Neslysela jsem o tom od nikoho..Tady na Zelandu je to bezny a musim rict, ze to bylo moc moc moc hezky! Kazdej taky donesl neco dobryho na zub, bylo to fajn. Dostali jsme hromady krasnych veci - obleceni, hracky, knizky, deku, mimi kosmetiku, chrastitka, proste vsechno mozny. Bylo to lepsi nez Vanoce :-)
Mam 12,5kg navrch, rikam si, ze na 38.tyden to docela jde. Celkem nemam problemy, jen mi otykaji nohy, hlavne prava - kotnik. A samozrejme se mi spatne spi. Ale porad to jeste jakz takz jde. Termin mame 9/1, ale rikam, si, ze by bylo fajn, kdyby ta nase opicka prijela trosku driv :) Brisko mam veliky a uz docela dole, tak to treba klapne :) Jinak jsme si uz prohlidli porodnici, takze mame predstavu, do ceho jdeme. Budeme mit porod do vody a pokud mozno bez epiduralu a jinych leku. Vyzkousim kyslik, pry nekterym tehulkam pomaha, jinym zase vubec ne...ale zkazit se tim nic neda :-) Taky jsme nastudovali akupresurni body, ktery by mely pomoct. Manzel si to uz i vyzkousel, tak snad to k necemu pak bude...Ukazovali nam to na predporodnim kurzu. Zensky si to hodne chvali...A jeste nam doporucovali homeopatika, takze se v pondeli vypravim do lekarny nebo jeste lip - objednam se k homeopatovi. A jeste vyzkousime reflexologii primo pri porodu. Mam veliky stesti, protoze moje prima kamaradka prave tuhle reflexologii dela a uz mi slibila, ze prijde...I to muze pomoct zvladnout bolest, tak uvidime.. :-)
Cukrovi jsem uz napekla, ale bylo to trosku za trest, protoze je tu horko a u ty rozpaleny trouby to nic moc nebylo. Ale mam radost, ze jsem to zvladla. Dneska jsme trochu vysmejcili byt, tak ted uz muze prijit Jezisek i miminko~z~
Tak preju hodne sil do poslednich dnu a drzte se!

Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
20.12.2013 9:50:29
Ahojky tak i mě potrápila nějaká střevní chřipečka, ale už je dobře. Jinak váha miminka v 38 tt je 3270 g a na 3.1. mám naplánovaný císař. Tak se trochu bojím co mě čeká, ale snad to zvládneme. Neměla jsem ideální první porod a primář má strach, že bude zase problém tak rozhodl, že císař bude nejlepší pro mě i dítě. Užijte si krásné vánoce a jak bude čas napište jak se vám daří a miminka rostou ~x~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 186  [Dalších 166 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.