| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 73  [Dalších 53 >>]
Kikoš 140015
23.12.2013 9:49:51
Ahoj holky, přeji Vám všem krásné Vánoce a šťastný Nový rok 2014, ve kterém nás čeká především radost z přírustku do rodiny (nemyslím ten váhový.. :-)))) )
Užijte si svátky v klidu, já to tedy plánuji až od zítřka, dnes finišujem s přípravami. Těším se na nové příspěvky!
Věra
Lucka 140302
20.12.2013 10:18:21
Ahojky tak to si tě manžel pěkně uplácí :o) tak at si nechá pohlaví říct jen on,kamarádka to taky tak udělala a opravdu to manžel do porodu nikomu neřekl, tak jestli by to tvůj manžel vydržel :o) Tak 6.1. budu držet palce at je vše ok a mimčo se pěkně schová :o) já jdu ten den do poradny a na screening 13.1. jinak s jídlem jsem na tom podobně ani vánočku asi nebudu péct, klucio to moc nemusí a jen se to vyhodí a škoda práce. Tak se měj a krásný víkend
prakashatko 78067
19.12.2013 17:05:00
ahoj,

Luci to ti zavidim, ze chlap souhlasi s prekvapenim. Ja bych to chtěla taky. Doma uz mam kluka i holku. Tak je mi celkem jedno co se nam narodi. Chtela bych zazit to prekvapeni u porodu. Ale chlap nechce. Dokonce mi slibil i novy kocarek co se mi libi jen za to ze si nechame rict pohlavi :-) No uvidíme... 6. ledna jdeme na genetku, tak třeba mimco bude spolupracovat a vystrci na nas prdelku :-)

Ja dnes dodělala cukrovi. Jsem zvedava kdo to bude jist. Ja sladke nemuzu. Hned to leti ven
Mejte se hezky
Lucka 140302
19.12.2013 13:06:14
Ahojky holky :o)) tak to jsou moc dobré zprávičky, že vše je jak má být! Tak na nás myslete v lednu ať nám taky vše dobře dopadne.... jinak my si tentokrát chceme nechat překvapení a pohlaví říct nechceme, tak snad to vydržíme :o)) všem přeji krásný víkend paaaaaaa
Petrab33 19343
19.12.2013 7:04:07
Tak to velká gratulace, já se můžu pochlubit se stejným výsledkem :)tak to naše mímo bylo tak akční, že paní doktorka měla co dělat, aby si vše naměřila a povedla se jí aspoň jedna kloudná fotečka :) takže o nějakém určování pohlaví nemohla být ani řeč :) musíme si počkat na další utz. Já jdu ještě jednou na krev 7.1. a pak 16.1. normálně na poradnu a potom už vše potvrdí na 100%, ale už teď nám řekla, že žádné anomálie rozštěpy a tak nevidí ... a šíjové projasnění je také v pořádku. Mějte se príma a pohlaďte pupíčky ahoj Petra
Kikoš 140015
18.12.2013 17:36:19
Ahoj spolutěhule, musím se pochlubit, dnes jsem byla na tom screeningu a vše je jak má být! Jsem neskutečně šťastná. Jen ještě nevíme, co to bude, protože ten náš 6cm drobeček strčil ruku mezi nohy a ať si prý trhneme :-) . Dětem jsem ukázala fotečku malého mimozemšťanka s tím, že si na pohlaví budou muset ještě počkat. Dcerka chce ségru a syn bráchu, tak jsem o to ještě více i já. Je to sranda! Mějte se a přeji Vám stejný výsledek.
Lucka 140302
17.12.2013 12:46:28
Ahojky já jdu na ten kombinovaný screening v lednu ve 12tt k apolináři a mam ho zadarmo, pak tam pujdu asi i na ten velký kolem toho 23tt....... i při předešlém těhotenství jsem to takto měla a super
Petrab33 19343
17.12.2013 12:40:34
Ahojky, jsem ve 12. a na krvi jsem byla minulý týden, zítřejší první UTZ si hradím sama pojišťovna ho neplatí, moje doktorka ho nabízí jako prevenci, že už je prý dost vidět a může se ledasco podchytit.
Lucka 140302
17.12.2013 11:41:34
Děkuji za přivítání :o) s těma nevolnostma tě plně chápu ..... hlavně v klidu :o)) a kolik je synkovi?
Lucka 140302
17.12.2013 11:39:12
Tak to buď ráda, že se cítíš fajn, závidim !!!!!! :o)) jinak my taky pro stromek byli v pátek a cukroví mám asi 5 druhů a to stačí do ničeho se mi nechce........ ani mi to letos zatim jako Vánoce nepřipadá.... tak si užij maturiťák :o)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 73  [Dalších 53 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.