| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 183  [Dalších 163 >>]
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
29.6.2015 17:12:41
Sebíček i Hyneček jsou opravdu kouzelný....máme krásné kluky ženský ~g~~g~~g~
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
29.6.2015 17:11:13
Pěkná koláž......~z~

Jinak očičko se zahojilo samo....dostal na to nějaké antibiotické kapky....mám je v lednici pro případ. Ani jsme je nepoužili. A ještě nějaké neutrální výplachové kapičky. To jsem mu stihla kápnout jen jednou. Hned to bylo ok. Podle mě se to samo zahojilo, takže asi nic vážného~R^

Jinak Eliška už dostala vysvědčení v pátek. Ukončila druhou třídu a zatím teda samé jedničky.

Sisinko a kampak máte namířeno v Českém ráji? Pocházíme z Mladoboleslavska, a na Valdštejně jsme měli svatbu, takže český ráj máme opravdu projetý ~z~

My na dovču asi takovou nepojedeme. Netroufnu si. Loni jsme byli na Korfu a to prozatím stačí. Máme baráček a velkou zahradu na vesnici...takže jsme na dovče pořád.~z~~t~

Posílám taky aktuální fotky od nás.
JJ je to super....když už píďata koukají a smějí se.





Krásné prázdniny všem....~:-D


Sisinka +3 kluci 10290
29.6.2015 10:13:23
Sisinka +3 kluci 10290
29.6.2015 10:06:04
Ahojky,

Stáňo tak přeju ať je brzo očičko dobré, co mu na to dáváš? Hynečkovi taky teklo když jsme přišli z porodnice. Nejdřív jedno pak druhé, taky ho měl když se vzbudil úplně zalepené.

Ťukám že ekzém už nám mizí, už zase vypadá jako hezké miminko, ne jako had co se loupe z kůže :o) Tak snad to nezačne nanovo.

Našla jsem si prográmek kde se dají jednoduše dělat koláže z fotek tak sem pak zkusím něco hodit.

Velký kluci mají ještě do zítřka školu, takže se už pomalu balíme a ve středu se stěhujeme na celé prázdniny na chatu. Jupíí já až se těším.
Chystáte se někam na dovču? My máme naplánovaný všichni společně pouze týden v Českém ráji, tak jsem zvědavá jak to budem zvládat.

Všem vám přejeme prima prázdniny!
Pausa 144269
24.6.2015 23:02:54


Jedna aktuální fotka od nás. Je to taková paráda, když už se smějí... :-)

Sebíček měl už také očka zalepená. Dostal atb kapičky. Pomohlo to. Jinak se nám oloupal jako had :-). Tohle u holek neznám. Je hodně po manželovi. Hladká čistá kůžička, ale zároveň suchá...

Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
24.6.2015 13:08:55
Ahojky holky,
Sisinko super fotka s těma tvejma chlapákama.

Jinak Ondras má taky to novorozenecké akné, na tvářích...trochu na uších a za nima. Prý to zmizí. Hmm už to má asi měsíc no, ale pamatuju si, že Eliška to taky měla na 2 a 3 měsíci. Takže doufám, že to brzy zmizí..není to nic pěkného...ano i v hlavě...a loupe se to.

Dnes jsme přijeli od mudry....teče mu jedno očičko...a pak po probuzení....to má celé zalepené a žluté. No hnus.

To je furt něco...~t~

Krásný den děvčata....
Sisinka +3 kluci 10290
24.6.2015 11:03:26
Sisinka +3 kluci 10290
24.6.2015 11:00:33
Ahoj holky,
Pausíci to jsou moc krásné fotky a dětičky. Tobě to teda taky moc sluší. Booože jak já bych potřebovala ke kadeřnici..

Stáňo to je krásný macíček. Koukám že Hyneček je tu asi nejmenší a to teda není žádný hubeňour - faldíky už má pěkný :o) V 6ti týdnech 5kg a 56cm

Jediná co nás trápí je ekzém, teď už je to teda o dost lepší (Ťuk ťuk), tak doufám že se toho zbaví. nejdřív se mu udělali pupínky po celém těle - nejvíc ale obličej, hlava, krk- pak to všechno zrudlo, takže měl červené fleky a kůži jak smirkl papír. A teď se to všechnoo loupe.

Nejhorší to má v obočí a mezi očima a kolem uší, tak mu to furt mažu. Doktorka mi teď doporučila nějaký krém z lékárny - při placení se mi teda protočily oči - tak doufám že to pomůže. Jelikož oba starší kluci měli atopický ekzém tak o různých přípravcích, krémech a koupelích bych mohla napsat knihu :-)

Žádný zázračný přípravek stejně neexistuje, takže nakonec jsme skončili u toho že v zimě promašťujeme a pokud to není ve fázi že si to škrábou do krve tak to nijak neřeším. A to už naštěstí pár let není. V létě je to naštěstí dobré..
Pausa 144269
22.6.2015 19:10:26
Tak to jsou parádní míry a váhy :-). Budeme na tom za týden asi dost podobně... Nějak se už pronese...
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
21.6.2015 21:12:34
Má 6 týdnů a váha 5315g a 56 cm. Dobře živené a plně kojené miminko ~z~~z~~z~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 183  [Dalších 163 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.