| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti a sport

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5776  [Dalších 5756 >>]
TaJ 81121
8.6.2021 0:30:06
Romano, my jsme třeba na Gutovce byli párkrát a celkem dobrý, syna zajímaly hlavně ty vodní prvky a pak takový ten malý lanový park, nebo co to bylo, jezdili jsme tam vždycky hned ráno, dokud tam nebyli lidi...pak jsme objevili Malešický park a tam se synovi líbilo o dost víc, navíc tam byl stín, stromy, bývalo tam dopoledne míň lidí, než na Gutovce...i ty vodní prvky tam měl radši, tak už jsme pak jezdili jen tam...sice to taky bylo daleko, ale zas syn byl naprosto spokojený v MHD, i to pro něj byla vlastně zábava, takže nám to nevadilo:-)
monam 158013
7.6.2021 13:09:39
Třeba já jako dítě jezdily.2-3x za zimu na hory. I v dospělosti pro mě bylo samozřejmě se občas v sobotu sebrat a.jet si zalyžovat
Neorganizovane, baví mě to. Teď s úbytkem sněhu a čtyřmi věčně nemocnymi dětmi to takto úplně.neni, ale doufám že zas bude.
monam 158013
7.6.2021 13:07:43
Monty ale já to takto nehrotim ani jsem to nikde nepsala. Píšu, že než aby děti seděly doma preferují irga užívaný sport, protože nemám čas ani chuť je denně vyvážet za prahu nebo jim organizovat výlety ať už pěšky nebo na kole. Proběhnout se chodí, když to jde a je kam, jinak se chodí párkrát týdně někam protáhnout.
Intenzivnější sport jsem.chtela.pro všechny i z důvodu kamarádů, zážitků, získání nějakych pohybových navyku, aby se učily systematičnosti a cílevědomosti a tomu že nic není zadarmo. Kromě sportu mají ještě další aktivity. Je to tady vždy na tohle téma nekonečna dismusez, ale co sledují u dětí v našem.okoli mají to všichni nějak podobně.
Monty 129940
7.6.2021 12:53:49
monam,
no, to je ale zase o střetu mezi těmi, co za pohyb pokládají všechno, co není dřepění na prdeli a těmi, co pro ně "ujít pět km denně není pohyb, uplavat míň než 20 km denně není pohyb, neorganizovaný pohyb není pohyb..." ~;)
monam 158013
7.6.2021 12:32:31
"Ve čtrnácti letech dětský hřiště pozbývá na zajímavosti ve městě i na vesnici"

To je sice zcela nepochybně pravda, ale třeba já si myslím, že pohyb je potřebný i později, ne jen na prvním stupni. Proto k němu děti vedu a doufám, že u něj v nějaké podobě zůstanou.
monam 158013
7.6.2021 12:31:08
MOnty, jenže kam já 14 letá jít? Je tu hřiště, park s psíma hovnama, na kolo ji samotnou nepustím, na inliny bych ji musela popovézt. Spolužačky povětšinou nemají čas. Když je příležitost tak jde, ale je to výjimečné. A to jsem akční rodič, který příležitosti vyhledává.
Monty 129940
7.6.2021 11:21:49
Tak ale to taky není nic novýho, že v prepubertě a pubertě nastupujou trochu jiný zájmy než na prvním stupni. Ve čtrnácti letech dětský hřiště pozbývá na zajímavosti ve městě i na vesnici. ~;)
Buřt 147593
7.6.2021 10:23:28
Je to hodne o tech rodicich.
Deti se samozrejme radi navstevuji a povali se u pocitace - ale rodic proste muze rict "ted je pekne, bezte ven, vemte si kola nebo jdete na hriste a pak muzete jit k nam".

Ja takhle deti posilam. Maji take docela dost organizovanych aktivit, ale chci, aby obcas sly jen tak ven, na kolo, na pennyboard, na hriste, s kamoskou vencit psa, proste jen tak. Ale trosku na to musim tlacit, jinak by si cestou ze skoly vzaly kamosky k nam a udelaly si pohodicku u nas. To povoluju, ale nechci to jako standard~;)
Federika 14090
7.6.2021 10:21:01
Já to znám z vesnice, kde jsem vyrůstala já. Větší děti venku nevidíš, vůbec. Na kroužky chodí málokdo. A navštěvujou se doma, u počítače, stěžuje si na to většina rodičů. Nechtějí ven.
L+ 2m 114525
7.6.2021 10:18:16
No teda, ze by se deti na vesnici valely u pocitace? To neznam.
Tady u nas v okoli na opravdu male vesnici deti zahodi tasku nekde a jsou cele odpoledne v lufte.
U nas na vetsi vesnici jsou deti taky venku nebo jdou na krouzek tady v miste nebo sednou na bus a na ten krouzek si popojedou. Nase deti provozuji oboji.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5776  [Dalších 5756 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.