| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kempování

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 3707  [Dalších 3687 >>]
Piggy 5422
28.7.2020 17:15:08
No jen na 3 dny jede Ja bych to neresila ale ona nechce starou penovou ze nafukovaci jsou uzasny...
Skoda ze jsme prosvihli vyprodej v lidlu nevedela jsem o tom..kolik stala?
No kdyz praskaji, tak nevim.. A co ventily, ty delaji casto potize jak to ctu.. Jinak jak tlusta by mela byt na slusne spani, pripadne rozmery aby se hodila i na turistiku i kratke kempovani?
Kdybyste porovnavali s obycejnou penovou, tak..?
Iva 77 46582
28.7.2020 16:18:50
Zkušenosti máme celkem bohaté :-)
Hladká - klouže spacák. Určitě silnější, zase zabere víc místa. Každou jsme i po samonafouknutí ještě dofukovali. Pokud bude do stanu, tak ok, pokud ven, tak něco pod ní, ráda praskne, roztrhne se na blbém povrchu. Měli jsme levnější varianty i ty dražší, nevidím rozdíl.
Aktuálně máme i levnou variantu ze sportisima a drží překvapivě asi nejlíp /ventil/. Kdyžtak se ptej
Katka a 2 výrostci 141251
28.7.2020 15:42:26
A na jak jede dlouho a jak často bude stanovat? Pro mládež na vodu 1x ročně bych to moc neřešila. My si s manželem pořídili nafukovací karimatky až po padesátce, už nás bolela záda...
Lei 37503
28.7.2020 15:40:15
Pokud by sametový povrch znamenal, že to bude méně klouzat, tak pro něj hlasuji. Nedávno jsme spala na vypůjčené nafukovací karimatce - kontakt hladkého povrchu karimatky a hladkého povrchu spacáku způsobil, že jsem pořád někam ujížděla a klouzala, strašně to šustilo a bylo mi to nepříjemné. Zlatá klasická rolovací pěnová karimatka.
Klabe+3 kluci (08,10,15) 83527
28.7.2020 15:37:45
Máme samonafukovací z Lidlu (tyto: https://www.lidl-shop.cz/CRIVIT-Samonafukovaci-karimatka/p100287468, teď jsou vyprodané). k našim účelům slouží dobře, s nafukovaním/vyfukováním není problém, dobře se skládají. Ale používáme je párkrát v roce, na dlouhodobější kempování by se mi už nelíbily. :-)Poměr cena/výkon pro nás super.
Piggy 5422
28.7.2020 15:12:16
Holka jede na vodu a budeme kupovat novou karimatku, máme jen ty staré pěnové 1 cm tlusté..
Jaká tlouštka karimatky je už většinou postačující pro už ne tvrdé spaní? Pro spaní v kempu i případnou turistiku.
Stačí délka 170 cm pro holku 171 cm?
Stačí vůbec tlouštka 3 cm? nebo radši 5 cm?
Některé mají hladký a některé sametový povrch, co je lepší?
Čeho si ještě všímat?
Prý se snadno prorazí/zničí...je to pravda?
Nemůžeme si moc utrácet, tak nejlépe do 1000 kč, dá se sehnat slušná?
Plánujeme jít na veletrh v Letnanech , ale jestli to stihnem, a at už vím, co tak přibližně chci a nenaletím nějakému prodavači..
Díky moc předem za vaše poznatky ke karimatkám/kariotcům ~;).
margotka78 alias shit-roller 108560
7.7.2020 17:01:34
Kemp Vochtánka Potštejn a na trase vlaku jsou tyto hrady a zámky:
Hrad Litice nad Orlicí, hrad Potštejn, zámek Doudleby, zámek Kostelec nad Orlicí a zámek Častolovice.
Této oblasti je říká česká Loira (hrady a zámky na Divoké Orlici)
https://orlicky.denik.cz/zpravy_region/ceska-loira-oslnila-zamky-na-orlici-jsou-destinaci-roku-20171124.html
Bydlím kousek a je tu opravdu nádherně.
Pak ještě kemp Pod černým lesem Žamberk - nádherný kemp vedle krásného koupaliště, vlakem se dá dojet na zmiňovanou trasu a nebo na druhou stranu do Letohradu (taky zámek, dělají tam třeba i dětské noční prohlídky).
Lída+2 28136
7.7.2020 8:28:11
No spíš bude úplně plno.
Včera proběhla reportáž z několika kempů a jsou obsazené zcela.

Levandulka+3 62559
6.7.2020 21:54:51
No, Praze jsem se, přiznám, chtěla spíš vyhnout. I když kluci by tam určitě rádi~z~! Nejmladší syn tam ale pojede týden předtím na herecký tábor a asi vezmu i prostředního, když ho tam povezu, tak už nám to asi bude stačit...Jinak předevčírem jsme byli na Lipně (manžel tam hrál s kámoši zápas v basketu) a je to teda síla, jak je obležené!
Levandulka+3 62559
6.7.2020 21:48:31
Jj - Sedmihorky! Tam jsme jezdili každé léto, když byli kluci malí - min. 5 x jsme tam určitě byli~;). Pak už mi to tam teda začalo lézt trochu na nervy - to množství rodinek s dětma~f~. Možná bychom se tam ale z nostalgie mohli zastavit:-).
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 3707  [Dalších 3687 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.