| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Máme doma předškoláka

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6858  [Dalších 6828 >>]
1kulička 119729
22.3.2021 11:15:41
čajko, přesně, mělo by se jet podle těch slabších a zbytek dobrovolně. Slabší nemyslím hloupější nebo nepořádnější, ale prostě když má někdo doma batole v kombinaci se staršími sourozenci a třeba prací z domova, tak by se zbláznil.
Já za normálních okolností pracuju nebo jezdím na služebky tak, že jsem volná v pět nebo šest večer, ale většinou už strašně unavená. K tomu 3 děti na distančce, to se nedá zvládat rok. Už mi fakt hrabe, děcka jsou nemocný, takže věčně něco doháníme a já jsem hotová, i když teď zrovna je v práci klidnější období. Mimoto teda sama jsem každou chvíli nemocná (kromě chronických věcí, na který jsem už zvyklá).
Jako když se narodily první 2 holky, tak mě pořád prosily, ať jim dám nějaké úkoly - to bylo fajn a zábava i pro mne. Ale dnes? Poslala bych všechny do háje (nejmladší třeba školku bohužel nesnášela).
Kaipa 98564
22.3.2021 9:15:43
Kat, mně to přijde na hlavu postavené. Školka je PŘEDškolní zařízení, tak jakápak škola (nebo to je neoficiální termín?). Ty jsi učitelka, ty jsou ve škole... Já bych z vás udělala tety? Chůvy? A neprudila rodiny s malými dětmi distanční výukou.
čajka 142112
22.3.2021 9:09:43
Neznámá, úplně tě chápu, taky toho mám někdy dost. Ale někdy mívám i docela volno, a pak jsem za dobrovolné úkoly ze školy ráda, protože děti (prvostupňové) je berou víc, než když něco vzdělávacího vymyslím sama. Ony ty učitelky taky nemůžou tušit, jestli jste kategorie "už nemůžem, nestíháme" nebo "už nevím co s dětma podnikat", i když chápu, že té druhé sorty je asi méně... no a každopádně by tedy mělo jít o DOBROVOLNÉ věci.
jak 39257
22.3.2021 8:37:43
V místě bydliště učitele.
jak 39257
22.3.2021 8:37:21
Jo,soudnost nemají.nekteri. my name bojovku z zemepisu 6 km od domu,od 1 do 3 ve všední den. Učitel fakt nereálně upadl.do školy jsem napsala,že bojovka v místě učitele je bezva,ale moje dítě to má z ruky.
neznámá 91073
22.3.2021 8:28:31
Kat, ukoly s venkovní prací nesnáším úplně.
To samé, jako když mě teď učitelky z mateřinky kontaktují.

Já si teda s nima vyříkala hned na začátku, pochopily, že není v silách, abych ještě řešila s předškolákem ukoly nebo snad courala po venku po bojovkách a tak.
Ale stejně maj tendence to zkoušet.

Zkouší to teda všechny učitelky, nejen z mateřinky. Ta od druháka v sobotu večer psala na teamsy, ať si během neděle vyzvedneme ve školní zahradě v domečku učení.
To jsem zjistila až teď ráno.
Prvňákova posílá tolik ukolů, že dopoledne nestačí, tak odkazy na internetové učení prostě vypouštím.
A učitelky od osmáka mě bombardují, co kde neodevzdal a co zas neuměl, ale safra, já už nevím, co s ním. Rok distančky, se na něm podepsal.

A aby toho nebylo málo, včera našla mail ze psího cvičáku z odkazem na videa, že je potřeba něco se psy dělat, aby nevlčeli, že se mají naučit to a to.

Fakt bych potřebovala spíš odpočívat. Někdy mi přijde, že učitelky a ostatní nemají soudnost.
K_at 121378
22.3.2021 7:58:17
Kachno, no je to neskutečný. Hodili nás všechny do vody, stejně jako školy na jaře loni. Nikoho nezajímá vybavenost dětí a školek. ~t~
K_at 121378
22.3.2021 7:56:14
Mám rodiče, pár, o kterých nevím nic. Tam asi dnes vznesu dotaz a optám se, jestli je vše ok. O většině vím. A řada z nich nadšeně maká. Protože proč? Protože ty děti rády pracují, tvoří a je potřeba děti občas zabavit. Mají i venkovní tipy na "práci", takže motivace jít chvilku ven. Část úkolů už na pohled většina dětí ví, co má dělat. A protože jsme stihly s většinou rodičů hovořit individuálně, tak i ví, u koho je potřeba zabrat vzhledem ke školní docházce.
kachna_ 144932
22.3.2021 7:54:23
Nechci nikoho prudit, komplikovat mu život, učitelky mám ráda, zajímalo mě to čistě ze zvědavosti, protože jsem si to nedokázala představit a ten OSPOD mi třeba přišel mimo - řešit to ve chvíli, kdy se všechny úkoly odevzdávají po návratu do školky (nechci to měnit).
K_at 121378
22.3.2021 7:51:30
Analfabeto, tak podobně ospod buzeruje často dodnes. Zejména ty udřený a úhoněný rodiče. Ti jsou slabý článek.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6858  [Dalších 6828 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.