| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky na Středním východě

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1680  [Dalších 1660 >>]
Slunicko
  • 
2.12.2011 12:35:03
Brouku, ja tu mam taky pojisteni od zamestanavatele meho manzela a je to tak, ze pri kazde navsteve lekare se plati 50Dhs, zbytek pojistovna. Pokud je potreba nejake vetsi, tak se musi zadost na pojistovnu poslat a vyckat na schvaleni...To obvykle trva par dni. Pokud chces, posli mi mail a zodpovim ti, co budes potrebovat a muzeme se i sejit az priletis...
Lujzik 123638
13.11.2011 20:40:58
ahoj Brouk,
citam, ze sa stahujete do Abu Dhabi. uz ste tam? ako ste to zvladli, teda hlavne deti?
moj manzel dostal tiez ponuku a tiez to zvazujeme. mame male dieta, v case mozneho stahovania bude mat 1 rok a stale sme tak nejak na vazkach, ci ist do toho alebo nie. hlavne sa obavam toho, ze ako by to nas maly drobcek zvladol.
uvitam akekolvek tvoje postrehy, dojmy, tipy a podobne :)
zatial pa
Brouk Eda +3
  • 
6.9.2011 21:15:45
Ahoj, tak u nás je to 100%, manžel podepsal smlouvu a jdeme do toho. Ještě pořád mi to nedochází a tak jsem poměrně v klidu, ale počítám, že panika bude vzrůstat čím víc se bude blížit náš odjezd.

Mohla bych se prosím zeptat někoho na detaily jako je očkovací kalendář atp? Muž tyhle věci samozřejmě vůbec neřeší, ale mě to zajímá. Taky jak funguje zdravotní pojištění jako takové? Vím že budeme pojištěni jako osoby závislé na manželovi z titulu jeho zaměstnání, ale jak to chodí v praxi? Je nějaká spoluúčast?
Kdyby vás napadlo cokoli co bych měla vědět o UAE, napište prosím.

A hlavně-co podnikáte s dětmi? Já jsem zvyklá hodně chodit ven, máme les za rohem a to mi asi bude chybět.

Děkuju!
Andrea
  • 
22.8.2011 13:54:22
Ahoj Sylvie, psala jsem ti vcera email, tak snad ti dosel.
Sylvie
  • 
17.8.2011 22:23:35
Dobrý den Andreo,

našla jsem tady Vaší konverzaci ohledně Abu Dhabi. Manžel dostal nabídku jít pracovat do Abu Dhabi, ale nevím jak je to tam finančně a spol. Tak sháním informace. Mohla by jste mi napsat nějaké postřehy? já jsem češka, manžel je Egypťan, ale už 4 roky žijeme v ČR. Máme dvě holčičky 4,5 a 2,5 roku. Tak to pořád zvažujeme.. :-) budu se těšit na odpověď. Prosím napište mi na email: sylvie.shamekh@seznam.cz

Mějte se hezky. Sylvie
Andrea
  • 
21.7.2011 11:35:44
Tak ta nova "skolska vesnice" se jmenuje Bani yas. Je to smerem na Al Ain. V Bani yas bydli emiratane, zadni cizinci.
Andrea
  • 
21.7.2011 9:19:02
Ted si nevzpomenu, jak se ta oblast jmenuje, ale je to smerem z Abu Dhabi do Al Ain. Manzel je Arab, my mame Cj,Aj,Ar.
Se synem jsem se do AUH nastehovala, kdyz mu bylo 5 mes. a dcera je tady narozena, u nas se zadne aklimatizace konat nemusela.
Brouk Eda + 3 119733
20.7.2011 22:54:37
Fatale, děkuju, sama nedokážu odhadnout, jak by to syn nesl. U prťat nemám obavy, bude jim myslím stačit, že jsou s námi. S nejstarším to bude horší, doufám že brzy najde kamarády, to je základ.
Brouk Eda + 3 119733
20.7.2011 19:28:33
Maleo, děkujem, ještě to není 100%, ale láká nás to oba.

Ještě dotaz-jak se aklimatizovaly vaše děti? Co spolužáci ve škole? Syn je bilingvní (čj,aj), tak snad by zapadl.
Brouk Eda + 3 119733
20.7.2011 19:26:26
Andreo, a kam se školy stěhují? Máme na výběr Abú Dhabí nebo Al Ain..
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1680  [Dalších 1660 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.