| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 36632  [Dalších 36612 >>]
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
4.11.2015 20:25:14
Zdravím sem zabloudilou Čarodějku!
Čarodějka... 29409
4.11.2015 11:07:25
Jééé...ahooooj Káťo,
no... vidíš... a jaká je to škoda, jaká jsme tady byly všechny dobrá banda...
A co jsme spolu všechno zažily... ty společné akce, výlety, a těch společně strávených nocí zde....
Kde že loňské sněhy jsou....
Škoda, já to tady měla mooooc ráda!
~:-D~:-D~;)~;((~;((~t~~t~~x~~x~~y~~z~~b~~c~~;((~;)~:-D:-):-):-)
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
6.9.2015 22:28:46
Ahoj - jsem krkavčí matka a jsem na to hrdá. Krkavec je totiž naprosto VZORNÝ rodič a tak, jak se stará o mledé on je velmi vzácné.
Ahoj a buď klidná...
anna 4 deti
  • 
6.9.2015 19:24:06
dobry den....chci se zeptat mam krasne 4 deti...venuji se jim 24h denne... chodim s nema na vylety,hraju si snema....ale pry jsem krkavci matka ze je i dokonce tyram... prosim vas muzete mi rict zda jsem kkavci mama...nemuzu stoho spat jak mi to nekdo cizi o me rekl
Káťa,2 kluci 2562
11.5.2015 12:29:47
Byla jsem zvědavá, jestli se tu fakt ROK nikdo neukáže. ~t~
Tak zdravím všechny, které měly podobný nápad. Doufám, že se vám daří a všechno v rámci možností klape.~3~
Čarodějka... 29409
7.5.2014 22:26:16
No, já si spíš myslím, že KM zabila nuda... :-)
Protože většinu /nebo hodně z/ holek z KM vidím na facebooku denodenně...
Takže utekly jinam, když to tady ztratilo šťávu.
Kde jsou ty časy, kdy jsem tu s Kukulou trávily skoro každý večer, to byla doba...
:-)
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
1.5.2014 10:05:26
Jojo, zdechlo to tu.....
Ale já to čekala, že až většině KM odrostou děti a skončí jim mateřské, tak nebudou mít na KM čas.... No jo.....
Čarodějka... 29409
30.4.2014 23:43:10
KM už totálně umřelo?
~;)
Čarodějka... 29409
2.4.2014 17:07:25
Ahoj fšici,

Posílám kupu pozdravů z horkého a slunného Thajska! 

Je to tady naprosto dokonalé!!!

Všude krásnej bordýlek, moc se tady s tim pořádkem nepářou...

Jezdi se tady na tech skútrech,  což je velká prča, pac se tady jezdí vlevo a nikdo nikomu nedává přednost,  nikdo nikoho nepustí,  přechody tady sice jsou,  ale nikdo Vás stejne nenechá přejít. . Musí se čekat na skulinku,  kdy nic nejde nebo se prostě vecpat. .

Zajímavý je,  že nikde nikdo nebourá..a to ani ti turisti,  pro ktery to musí byt dost narocny...

Taky jsme už dostali 500 báthů pokutu, že jsme jeli z pláže na hotel bez helmy,  což byl Ríša dost nasranej, pač tady běžně jezdí na tom malým skutříku 4 členná rodinka, včetně nemluvňat a helmy teda nikdo neřeší! :-)


Vtipné je tady cestovat někam. .. jakožena urcite misto..

Nikde nejsou znacené ulice,  mapy tady nejsou,  takže si vzdy na Google mapách na mobilu najdeme cíl, na wifi nacteme mapu a ja pak držim v levé ruce foun a sleduji navigaci a hlásím,  kam mame zabočit! :-

No navíc jsem"prima" spolujezdec.... Zatáčime doprava, Ríša naklání velociped doprava..a ja se nakláním v hrůze z vyklopení se doleva!  :-)))))


More je kupodivu dosti mokry! :-))))

A i nadherně čistý a teply. .. a urcite míň slanné, než v Chorvatsku! 


Nejlepčí je tady to žrádýlko!!! 

Prvni dva dny jsme chodili do resraurace, kde se jídlo pohybuje tak cca 150-200 báthů na osobu, což je cca necela pulka na koruny. . 

100 báthů je asi 60 kč.

No ale pak jsme objevili úžasnou tržnici, kde je ranec dobrůtek,  krevetový špízy, různý masíčka na špejli na grilu, nudle,  všechny možný mořský potvory,  ovoce, sushi atd. ..

A od te doby chodíme jen tam! 

Tam se za cca 200 báthů za oba přežereme k prasknuti! :-)))

1 kousek sushi stoji 8 báthů. .

Porce luxusních nudlí se zeleninou a kuřecím masem 50 báthů, masový špíz 35 báthů atd...

Tak tady se mi hodně líbí!  :-)))

Dnes jsme si udělali výletek na farmu orchidejí,  tak to byla nááádhera! Pak jsme se šli projet na slonovi. .

No co Vám Mám povídat. . Bála jsem se!  Ale bylo to prima!! Jsem se teda bála,  aby se nám kluk nesplašil a nefrnknul s námi do lesa!  :-)))


Taky už jsme byli 2x na golfu. 

Moje hra je teda velká tragédie,  takto jsem to nevorala ani když jsem se to snad učila!  :-)

Ale hřiště tady mají překrásná!! Na takhle hezkym hřišti jsme ještě nehráli. .

Ještě jdeme zítra a pak ještě jednou. 

Každý sebou na svojí vlastní caddy, která Vám vozí hole,  upravuje po každém odpalu hřiště,  podává hole,  přesně vyndá tu hůl,  která je potřeba,  radí nám kam hrát, kolik je to kam metrů atd..

Ale je tam horko na umření!! :-(

To je masakr. .. 



Jóóó, a nesmím zapomenout na každodenní masáže!  To Vám je paráda! 

První den jsme se nechali řádně oškubat od jedny potvory u pláže!

Foot masáž??? Madam??

My za kolik? 

Ona že 300 báthů. .

Tak my že jo..

Tak nám 2 thajky začaly masírovat nohy a pak že jestli jako nechceme odrbat paty..a tak začaly s pedikůrou.... pak mně i manikurku na rukou, pak ještě nalakovat nehty... a mezitím druhá začala masírovat Ríšovi krk a záda. ..a pak druha i mně... a když přišlo k placení,  tak se furt potvory klaněly, a že cena pro nás "pouhých" 1600 báthů za Ríšu a za madam 2500 báthů!

Tak to nás trochu překvapilo,  ale první den tam,  tak jsme zaplatili a šli...

(Byli jsme tam tak cca 2 hodiny...)

A pak jsme zjistili ceny v super klimatizovaných salonech!!!

Ceny za 1h :

Nohy 250-300 b

Záda 300 b

Manikura 300 b

Pedikura 300 b

Atd..

Takže kdybychom strávili v salonu 4h, tak jsme platili na osobu max 1200 bathů!!!! 

No to jsem pak byla na ty dvě mrchy nakrknutá!! Jsem se na ne chystala, ale pánžto neumím anglicky,  a Ríša mi odmítl dělat tlumočníka a jít se tam s nima dohadovat,  tak jsem mela smůlu! :-))

No ted uz jsme chytřejší,  chodíme každý den do pohodlíčka salonu!  :-)

Za chvíli za vyrážíme!  :-)


Tak se zatím mějte krásně a ja se zas ozvu...

Pa, pa, pa,



bejbina 40948
20.3.2014 23:03:12
Nenechávala bych dítě vyřvat. Já si malou brala do postele. Spíme občas spolu dodnes a rády. :-) Úplně mi stačili Honzíkovo hysteráky, kdy se v noci vzbudil a řval a řval. Chování nepomáhalo, metoda pevného obětí - vypadalo to, že dostane záchvat ještě větší. Jednou už jsem ho měla i ve sprchovém koutě, ale tu vodu jsem nepustila. Ze záchvatu se nám ho podařilo dostat jen 2x. Poprvé choť zazvonil na domovní zvonek a podruhé jel vlak - viděli jsme na něj z okna. Pak už to nezabíralo. Zalezl si do kouta za lednici a tam vřískal. Bylo to děsný. Prý nezralá nervová soustava. :-©

Niso, děti tu jsou, ale kluci většinou lítají za mičudou - což Honzu nebaví. Ten má rád kolo, brusle, ale na míčové sporty není. Lucka občas s nějakými holčičkami vyběhne, ale je to nárazové. Asi je i problém, že si tady žijeme spíš sami pro sebe. Nezúčastňujeme se sousedských párty, takže děcka nezapadnou do houfu. Lucka má kamarádku, která sem chodí k babičce a Honza se drží zatím spolužáků z jiné čtvrti, kde si hrají na vojáky. Přeci jen jsme na malém městě, tak nemáme strach ho vypustit. A na kole je tam za 10 minut. Lucku tedy vojáčkování nebaví, tak mi dnes asistovala na zahradě.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 36632  [Dalších 36612 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.