| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Opar - herpes

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 760  [Dalších 740 >>]
.kili. 125672
2.9.2016 10:04:42
"Je mi to ale opravdu úplně jedno"

a proč tedy k tomu píšete. Já se ve věcech chorob dospělých nevyznám a tak jsem se zeptal, zde jde o nonprimární infekci (a není to infekce nonprimární první).
Rozdíl mezi Zoviraxem a Herpesinem je jaký ?
Vítr z hor 100046
2.9.2016 9:05:15
HSV-1 (HHV-1) jako příčina genitálního oparu ?

There are 2 types of sexually transmitted herpes: herpes type 1 and herpes type 2. Both types cause painful cold sores. It used to be that we (doctors and researchers) thought of herpes 1 as primarily infecting the mouth (“above the belt”) and herpes 2 as primarily infecting the genitals (“below the belt”), but we know now that is just not the case. Fifty percent of new cases of genital herpes are actually herpes type 1.

https://drjengunter.wordpress.com/2011/06/05/herpes-101-the-difference-between-herpes-type-1-and-type-2/

Nebo:

Myth: Herpes "cold sores" on the mouth are not the same as genital herpes.

Fact: Cold sores on the mouth or face are caused by HSV-1 and are commonly transmitted to the genitals (causing genital herpes) through oral to genital sex. Up to 40% of genital herpes is caused by HSV-1.

http://www.herpes.org.nz/patient-info/myths-vs-facts/


Je mi to ale opravdu úplně jedno ~;)
.kili. 125672
2.9.2016 8:56:31
- "Muze to byt Herpes I, II i varicella.."

HSV-1 (HHV-1) jako příčina genitálního oparu ?



- " Zovirax ci Herpesin"

jaký je mezi nimi rozdíl ?
Vítr z hor 100046
2.9.2016 8:42:20
Muze to byt Herpes I, II i varicella... To je celkem fuk, co se projevu i lecby tyce, je to totez, vsechny se muzou vyskytnout tam, kde je ma, ale muze si to nechat vysetrit, aby vedela, co ma ve sbirce...
LiValley 120048
2.9.2016 7:59:31
V prvni rade to co popisujes neni asi genitalni opar (herpes simplex virus), ale pasovy opar (varicella zoster virus ). Zajdi k lekari, muze ti predepsat virostatika.
Peetinka+E08/08+A10/10+V07/16 68073
2.9.2016 7:58:47
Porid si Cistus incanus v kapslich, je to silne prirodni antivirotikum. Zabira skvele.
Vítr z hor 100046
2.9.2016 6:45:03
Aaaach jo. Mas zrejme napadeny nerv, tam uz ten vir zustane sedet, a kdyz ti poklesne imunita, pravdepodobne na stejnem miste znovu vyrazi. Co nejrychleji utikej k dr., at ti napise antivirotika v tabletach, zabiraji ale jen pokud se nasadi co nejdriv. Opar nemusi udelat puchyrky, klidne si jen tak boli jak svine pod kuzi. Nevim, co na to dr. predepise, zda Zovirax ci Herpesin. Ale ze mam rada backup, zadala bych oboji. Hlavne popros, at ti da do zasoby, abys byla pri pristi atace ready.

Kdyby neco rikal o tom, ze neni jiste, ze se vyrazi - ono je tech oparu vic a ty nevis, ktery te napadl (a budes tebou zit uz naporad) a opakuji se opravdu rady. Krome toho, tvoje imunita je tezce zkousena uz dlouho, tak z doktory ty prasky pro priste proste dostan. Moc drzim palce!
Evžíček 52045
1.9.2016 22:50:16
Neporadím, ale jak jsem si to představila, tak se mi normálně udělalo špatně..... To musela být hrůza..... Snad to nemáš zpátky....~6~~6~~6~~6~
Veverka. 132739
1.9.2016 22:42:02
Pred cca 4 lety jsem prodelala genitalni opar,bolest hrozna,pres pas,kus hyzde a vnitrkem az do stehna-jakoby po nervech. Ta bolest je hrozna,nemoznost sednout. Vysev oparu na genitalu pouze pri prvni atace.
Ted me zas boli hyzde vnitrkem az do stehna,velka bolest,presne jak pri tom oparu,ale vysev nikde.co to muze byt nebo jak to lecit? Cim ulevit?
Chrysantéma 100475
4.11.2015 10:37:54
Na pásový opar mi pomohl:

- Wobenzym

- Mumio tabletky jednak na polykání a jednak rozpustit v trošce vody až vznikne černá kaše,ketrou se postižené místo potítá.Hojí se pak bez jizev.

- Lysin kapsle z Vitalandu a vit.C


Už nikdy se to nevrátilo...~x~~;((
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 760  [Dalších 740 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.