| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Logopedie

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6098  [Dalších 6078 >>]
K_at 121378
22.2.2020 20:44:17
Termixi! To je zázrak, že je na tom tak, jak je! Bojovník. Po mamince. A Lassie, u vás taky tak. Holky, jste statečné maminky.
Lassiesevrací 134328
22.2.2020 20:34:57
Termix, máme to ale kluky šikovný! Po tom, co mají za sebou...jsou to bojovníci. Já jsem ze syna zoufalá několikrát za den, ale pak si člověk uvědomí, jak to mohlo dopadnout a vidím to zase jinak.
Termix 105545
22.2.2020 20:22:16
On se právě syn rodil docela složitě. Porod 32 hodin, bradou napřed, dlouho byl různě skrčený a místy napnutý do luku. Do roka jsme cvičili vojtovku. Narodil se s těžkou vývojovou vadou a má za sebou celkem osm operací.
Termix 105545
22.2.2020 20:19:29
Já sama chodím ke skvělé fyzioterapeutce. Věčně do mě píchá suché jehly :-). Hned příští týden za ní jdu a poptám se jí.
splechtulka & M+J+R 35354
22.2.2020 19:45:01
Kat, dcera do 4 let nemluvila, do 6 ji nebylo rozumět.ve třech jsem ji dala do školky, já šla do práce. Dodnes si to vyčítám. Furt tam plakala. A po půlroce mi 200leta paní učitelka říká, že je na úrovni opice, že není normální. Změnily jsme školku a hrozně rozkvetla, až na tu řeč. Paní učitelka z nové mš nás zachránila, klobouk dolů před ní. Logo od 3 let, má sourozence, mluvilo se na ni horemdolem. TV jsem zapinala až když šla spát. Bude jí 13.,mluví dobře, nikdo nic nepozná. Rozumí hůře cizím výrazům,nesnaší čtení. Kdoví čím to je, těhotenství krásné, porod nejlehčí a nejhezčí z mých porodů.
Yuki 00,03,07 49504
22.2.2020 19:35:32
ono je někdy lepší nevědět a už se tím nezabývat a hledat to nejlepší, jak se naučit žít s tím, co člověk má

já chodím k úžasnýmu fyzioterapeutovi, občas jdou i kluci, používá něco ze západních a něco z východních metod a vždycky pomůže, chiropraktika neznám, ale myslím, že to taky může být zajímavá zkušenost
Pam-pela 97353
22.2.2020 19:22:31
Yuki, jo, to už nemá cenu říkat si, co by kdyby, věci jsou tak, jak jsou a leccos jde poopravit i jakoby z přítomnosti ~x~.
No a něco prostě ani nejde :-).
Náš nejmladší měl takovej pitomej porod, hned po porodu ATB, hůř se učil, ale zas je fajn jinak, empatickej, hodnej.

Já takhle vlastně funguju skoro celý dospělý život, že se korigovat snažím, co jde, a že jsem ty "studijní objekty", na kterých jsem "experimentovala", měla na dosah ruky.

Ono leccos i zmizí kolikrát jakoby samo, ale co se týká postavení kostry, tam je třeba opravdu na to sáhnout, to se samo asi nespraví - proto se mi ta určitá forma chiropraxe líbí. Ale jasně, že to není na všechno, některé zvlášť ty vrozené věci, se moc korigovat nedají.
A stejně ani tohle není samospasitelné, je potřeba, aby i svaly byly uvolnění, psychicky byl člověk ok, aby měl "stejně dlouhé" nohy, obratle správně postavené...

Je to podobné, jako když si zlomíme nohu, a než sroste, musí být dána do správné polohy, aby srostla správně.

No, ale to už sem nepatří
Yuki 00,03,07 49504
22.2.2020 18:47:46
pikomat je takový předstupeň pro matfyz, pošli ho na tábor 😁
Yuki 00,03,07 49504
22.2.2020 18:45:08
u nás řekla psycholožka, že pravděpodobně prodělal slabší obrnu jako miminko, jenže z určitých důvodů, zdravotních, jsme si toho třeba nemuseli všimnout, zdůvodnila tím jeho motoriku, celkovou, já mám spíš podezření na ten hlavní zdravotní důvod z kojeneckého věku, doktor ortoped byl s odpuštěním pitomec, možná jsme měli změnit ortopeda dřív než ve čtyřech měsících, jenže co všechno má rodič vědět a poznat

hlavně že si se svým problémem dokáže poradit 😊
Pam-pela 97353
22.2.2020 18:32:56
Yuki, to ano, však jsem to i psala...už tu ale byly uvedeny, vložila jsem do toho ještě další pohled, který tu ještě uveden nebyl.
Jak to je, nevím.
Ideální by bylo, kdyby někdo na tu příčinu přišel, pak by byla i eventuální náprava jednodušší.
U nás to bylo takto, ale se starším synkem jsme zas cvičili tu kinezku na propojení hemisfér, doporučili nám to v PPP.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6098  [Dalších 6078 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.