| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 229240  [Dalších 229220 >>]
Muumi 41406
15.3.2024 13:02:30
Já se v posledním týdnu pohybuju na trase policie, vazební věznice, soud, strávila jsem mnoho hodin v malých nevětraných místnostech a furt se pozoruju, co dotáhnu domů:( Rouška myslím není moc řešení a stejně bych v tom několik hodin nevydržela mluvit. Radši nepřemýšlím nad tím, co dalšího by ti lidi ještě mohli šířit:(. (A ještě to jsou fujtajblové, co se u výslechu dloubou v nose a podobně. Důsledně mám aspoň svoji propisku, kterou se podepisuju pouze já.)
Tatramelka+3 66284
15.3.2024 12:57:14
Huso,

já jsem také četla, že právě i ten zánět spojivek, kýchání, bolest hlavy je příznakem... .

Manžel má všechno co jsem přečetla. Kolegyně říkala, že jí nahlodalo, když slyšela příznaky ve zprávách, ale že teda se i poslední večer v noci už dusila kašlem, že se málem pozvracela.

Manžel má takový sucháč pořád a zastřený hlas, jako by ho škrábalo v krku. Ale už to má déle jak týden a vývoj žádný. Čekala abych, že mu to přejde ze suchého do nějakého vlhkého nebo tak, ale je to pořád stejný.
neznámá 91073
15.3.2024 12:54:31
Koukám, že černý kašel jede a naše děti zrovna chrchlaj.~a~
Vždyť nedávno říkali, že je v republice lehce přes 2tis. případů černého kašle a tedy všichni znáte někoho nemocného, achjo, doufám, že se to více nerozjede.~:(
Stará husa 154854
15.3.2024 12:47:44
Jestli se to přes víkend nezlepší, objednám se k doktorce.
Myslela jsem, že hlavním příznakem černého kašle je právě tam kašel a dušení. Sice trochu pokašlávám, ale mám i milion jiných obtíží. Ale nahlodaly jste mě.
Tatramelka+3 66284
15.3.2024 12:43:05
Huso, můj muž je na tom podobně. Oči se mu tedy zlepšily od minulého týdne. Vykapal mi ale všechny kapky co používám, když mám v závěrce několikadenní čumění do PC.

Nekašle moc, pokašlává. ...ale přesně tyto příznaky měla kolegyně a už třetí týden chodila do práce a nechodila a včera volala, že jí potvrdili černý kašel.

Manžela jsem k doktorovi ale zatím nedonutila. Slíbil ale, že půjde po víkendu, když to neopadne.

My jsme měli už všichni takovou 3 denní virózu během 2 týdnů. A dneska jsem nechala doma prostředního syna - rýma, kašel a bez teploty. Příští týden by měl odletět na soustředění. Nejstarší to měl před 2 týdny a na soustředění nakonec odjel a prý je úplně v pohodě. Tak uvidím, jak to celé se vyvrbí. Bývala bych s prostředním šla k doktorce, ale Mudr. je nemocná, tak jedině odpoledne na pohotovost.
Avi+ 15870
15.3.2024 12:26:25
Huso, pokud se to ani po týdnu nelepší, honem k doktorovi. To je právě pro černý kašel typické, že nepomáhají žádné dostupné doplňky, čaje, vitamíny. Je ti pořád stejně blbě nebo i hůř. Přeju ti, ať je líp.
Stará husa 154854
15.3.2024 11:54:06
Rose,nemyslím si, sice taky trochu kašlu, ale nijak moc. Spíš mě pořád strašně bolí hlava a mám rýmu a ucpaný nos. Bolí mě v krku a ucho. Nechce se to zlepšit, už to mám týden. A teď ty oči, řezání, pálení, slzení a krvavé bělmo. Většinou jsem mívala třídenní virózky, ale tohle je masakr.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
15.3.2024 11:47:34
huso, aby to nebyl ten černý kašel, jak psala girili
(https://rodina.cz/nazor20283448.htm)
Koníček mořský 156666
15.3.2024 11:24:23
Děkuji za optání, víceméně jo.

Muž sice od slzení přešel ke kýchání a pokašlávání. To víte, lísky, olše, břízy... Zajímavé je, že za mlada měl na trávy v květen/červen, za stara přešel na únor/březen.
Já od tý doby co žiju intenzivně v přírodě nemám nic. Dříve taky trávy.
No a já mám asi pityriázu, což je ze stresu. Mám dlouhodobý stres z práce. Ale asi už to odeznívá, tak se odhlásím z kožního a nepůjdu nikam. A zkusím se nestresovat.

Jinak jsme zdrávi hodně. Naposledy jsme měli chřipku v roce 2000, sem tam lehoučká dvoudenní virózka, jednou Deltu covida - skoro nic nám nebylo, pak možná i Omicrona, to nám nebylo vůbec nic. My nemocní nejsme, protože chceme být zdrávi, žijeme v lůně a od lidí se snažíme distancovat co to jde. Nic dobrýho z nich nekouká. Leda tak choroby a stres.
Stará husa 154854
15.3.2024 11:14:50
Tak jsem ke své viroze, která se nelepší, dostala ještě zánět spojivek. Super, fakt!
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 229240  [Dalších 229220 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.