| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Třináctá komnata

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 483  [Dalších 463 >>]
Rigel 156451
13.9.2021 10:16:52
věřit svému autu je fakt úžasné, na nějakou cenu, nejspíš Darwinovu, ale u té jde o to, že blbý kandidát vymaže ze světa sebe a svou DNA. Před časem tu byla diskuse o dokumentu 13 minut, rozhovory s lidmi, kteří svým autem někoho zabili ( založila jsem ji, protože mě v dokumentu zaskočilo, že jednu z obětí jsem zblízka znala ) . "Věřím svému autu" mi připadá fakt totální blbost ( pičovina , jak se říká u nás ve firmě )
breburda71 89004
13.9.2021 10:01:16
Nezapínat pás má ve zvyku jedna moje známá, která právě taky hodně "věří" svému autu~k~
Protože " volvo je nejbezpečnější auto na světě, ne snad"..Pás od spolujezdce má vražený v tom svém, aby to pořád nehoukalo, takže když jsem s ní jednou ( a naposledy) jela a chtěla se připoutat, způsobila jsem úplný rozvrat..
Fyzikálními zákony se člověk v obřím merdesu neboo volvu nemusí zabývat, to dá rozum~:-D leda ty, co jezděj ve škodovkách~:-D
Škrpál 70170
13.9.2021 9:49:06
"při bouračce neměla zapnutý pás, ale opravdu hodně překročila povolenou (ale i smysluplnou) rychlost, která v místě havárie byla. A ještě se poté, co se z toho vylízala, vyjádřila do médií, že svůj jízdní styl nebude měnit, protože "ráda jezdí svižně".

To fakt někde řekla?~a~ Nemohl jí to bulvár "napsat do pusy"? Já teda vlastnímu autu taky hodně věřím a miluju ho~:-D, ale nejde přeci jenom o moji bezpečnost, jde i ty druhé na vozovce.~d~ O sebe se opravdu nebojím, spíš fakt o to, abych rychlejší jízdou nezničila život někomu jinýmu.~d~ Bez pásu jsem nejela nikdy v životě, fakt nikdy.~d~ Ale chápu, že se to někdy někomu výjimečně stát může, když si sedne do auta rozčílenej atd.
Škrpál 70170
13.9.2021 9:45:00
"opovrhovala lidmi kolem sebe a neuvědomovala si, že i bez posledního osvětlovače by nebyla nic, kdyby na ní nebylo vidět. Totálně neúcta k času a práci jiných. Bohužel dcerunka celá po ní a ještě ošklivá po tatínkovi."

aha, no tak jsem jí to v té Třináctce asi fakt spolkla i s navijákem - na mě prostě sestava Brožová-Töpfer-Vydra stačí~:-D a jsem jejich~d~ Protože já o bulvárních zprávách nic nevim, na TV Barrandov jsem nikdy nekoukala~d~, o jejích úlovcích/láskách nic nevim. Já hodnotila jenom to, co bylo v té Třinácté komnatě, a to jsem "spapkala"~d~ V TV pořadech mi nikdy nevadila, nepřijde mi, že je to špatná herečka, zapomenutelná herečka možná, ale špatná ne.~d~

Ta dcera KB mi ošklivá nepřišla, naopak~d~
Katka a 2 výrostci 141251
13.9.2021 9:32:41
~t~~t~
jak 39257
13.9.2021 6:54:48
No,člověk ji až šlechtici přeje.
Karkulína 99978
12.9.2021 13:40:55
DaVinci, tvůj příspěvek je z celé diskuze nejpřínosnější. Není nad osobní zkušenost. Bulvár typu "ten a ten se kvůli ní rozvádí" moc neberu (tam jsou na to vždycky dva), ale chování, které popisuješ ty, je opravdu velmi nesympatické.
Katka a 2 výrostci 141251
12.9.2021 12:42:41
Oni se s Kateřinou znali už asi před lety, tady se píše, že jí Bettyna v roce 2007 vyvlekla ze vlasy ze zámku ~g~ (nevím, co je na tom pravdy, ale je to srandovní představa, pokud se to fakt stalo, muselo to být čóro).Tak ona ho te´d asi oprášila, má v zřejmě vždy v záloze někoho takového....
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity/71919/katerina-brozova-nasla-si-slechtice.html
DaVinci 49945
12.9.2021 10:48:00
Znám Brožovu pracovně a je to peklo. Věčně chodila pozdě (což ostatně byl asi i případ její nehody, kdy svým obrovským Mercedesem vymetla pangejt, spěchala, protože přece jenom přijít pozdě na představení do divadla je fakt průser), opovrhovala lidmi kolem sebe a neuvědomovala si, že i bez posledního osvětlovače by nebyla nic, kdyby na ní nebylo vidět. Totálně neúcta k času a práci jiných. Bohužel dcerunka celá po ní a ještě ošklivá po tatínkovi. Poslední morální zásady KB pozbyla ve vztahu se Soukupem, kdy si hrála na "ředitelku televize" ~t~
Pruhovaná 64704
12.9.2021 9:57:06
Jo jo, taková degenerace není žádnej med 😀
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 483  [Dalších 463 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.