| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Laktační psychóza

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 560  [Dalších 540 >>]
Katka, kluci 13 a 9
  • 
10.6.2012 11:13:51
Nevíš "vo co go". Absolutně.Bu´d ráda, žes to nezažila.
paleček 118669
10.6.2012 10:42:02
Jano, můj chlap měl taky podobný průpovídky, měla jsem taky chuť ho zabít. Rodila jsem celou noc, skákala na balónu, rozdýchávala kontrakce, chlapovi jsem propůjčila postel, kde si i pár hodinek zdříml, zatímco já jsem hekala. Malá se narodila až další den odpoledne akutním císařem. Druhou noc chlap slavil narození potomka. Když ke mně potom přišel do porodnice, stěžoval si, jak je strašně, ale strašně unavený, jak už musí jít domů si odpočinout. To, že já budu bdít zase další noc a doufat, že se mi už rozjede laktace, abychom se aspoň pár hodin vyspaly, mu bylo jedno.
aach 122759
10.6.2012 10:23:26
ne, na nějaký takový záležitosti jsem neměla po porodu čas.
ale chápu to u maminek které přišli o miminko, nebo se jim narodilo nemocné. to bych měla depresi taky. ale ne když mám zdravé dítě a fungující rodinu
leli 80405
10.6.2012 10:21:15
Taky jsem trpěla poporodní depresí po 1. porodu, po dalších dvou naštěstí ne. Ale byly to docela silné deprese spojené s úzkostí, bála jsem se dívat na TV, číst noviny, měla jsem šílený strach o dítě a o sebe. V té době se navíc nakupilo víc okolností, které té depresi nahrávaly.
Dnes si říkám, že jsem měla jít k psychologovi, ale tehdy jsem se svěřila jen manželovi a ten nepřikládal mému upozornění váhu, jsem cholerik a chovala jsem se spíš nepřirozeně klidně, uzavřená do sebe, nemluvná, nepochopil jak je to vážné.
Nakonec jsem se z toho dostala, ale trvalo to déle, programově jsem si začala dělat radost, obklovala se příjemnými lidmi, začala mít vyšší nároky na čas strávený s manželem.
Je vidět, že je nás hodně co jsme se s poporodní depresí setkaly, až se divím, že se o tom tak málo mluví. Nebo vlastně ne, sama jsem to řekla jen manželovi, styděla jsem se za to a nechtěla jsem nikomu přidávat starosti, tak co se divím ...
Pawlla 106336
10.6.2012 3:59:58
Tak blázen jistě nejsi~6~.To se prostě stává,možná kdyby to nechtělo odejít samo,šla bych k odborníkovi,na tom nic není.Hodně štěstí~x~
Jana
  • 
9.6.2012 23:44:19
- tak si tak tise v koutku posloucham Tomase Kluse a fantazieruju o nem...

~f~~t~

Primo se "sprchuju a koupu" v jeho hlase...

Ach je...
Jana
  • 
9.6.2012 23:38:47
Diky, to doufam taky.

~p~~o~~p~~q~

Katka, kluci 13 a 9
  • 
9.6.2012 23:32:28
Drž se a nedej se. Jsou to fakt marťani, člověk by jim dal korunu....(jako chlapům).Bude to dobrý.
Jana
  • 
9.6.2012 23:24:48
A prizabila bych manzela - jinak o.k. chlapa.

Porodila jsem doma (od 20:30 1.6. do 02:33 2.6.),pak ale krvaceni tak fofr na rucni oddeleni placenty do nemocnice (pod narkozou).
Anesteziolozka me vitala po probuzeni se slovy: "To jsme radi, ze jste jeste tady..."
(tlak 70/30, Hb 6,7)

Starsi dceru odvezl manzel v sobotu ke sve matce, ja si vydupala prevoz z intenzivniho na sestinedelni oddeleni abych mohla mit malou u sebe (sobota odpoledne) a v nedeli mi manzel na beznou otazku, jak mu je, zacne narikat
"ja jsem tak strasne unavenej minulou noc jsem VUBEC nespal!"
Rozumime tu noc, kdy jsem JA rodila a JA spala asi jen hodinu a to v narkoze...
A tu dalsi noc jsem mela malou u sebe a kojila a prebalovala...

No nezabila bys ho???!!

A podobnych perlicek mam hodne, jsem od pondeli doma...

Tak stridave rvu a brecim...

JE TO NORMALNI!

pockam dva mesice a pak se uvidi zda to nekde resit...
kotyk 55465
9.6.2012 23:10:29
Poporodní blues mě bacilo po prvním porodu. Je sice hnusný, ale jak to přišlo, zase to zmizelo. Trvalo tak týden. Navíc má proti skutečné depresi tu výhodu, že když je potřeba, tak prostě funguješ. A u dalších dvou už se nekonalo. Dost na to pomohlo vypadnutí z porodnice a trocha spánku.

Skutečná depka je mnohem horší, obvykle se rozvine až pár týdnů po porodu a dost často končí totální neschopností se postarat o sebe i dítě ~:( Takže pokud se v tom plácáš dýl než měsíc, raději vyraž k doktorovi.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 560  [Dalších 540 >>]

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.