| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Enuréza – pomočování u starších dětí

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1524  [Dalších 1504 >>]
margotka78 alias shit-roller 108560
9.1.2020 13:16:46
Doktora neporadím. U nás to přešlo u dcery v necelých 5 letech. Paradoxně velmi zastaralým způsobem a to sice, že jsem ji pár nocí začala budit. No a pak se už budila sama od sebe a za nějaký čas už vydržela celou noc.
Kamarádka to měla u dcery asi do 6. třídy. Taky měli ten lék, co píšeš. Pak to nějak odeznělo samo. A taky jezdila na lyžáky, myslím od 1. třídy. Většinou to tam vydržela, případně si prádlo přeprala.
Blanka+Adámek 17189
9.1.2020 12:54:35
Nam nepomohlo vůbec nic a zkusili jsme vsechno mozny - alarm, kapky, prasky, buzeni v prubehu noci, byl na vysetreni na klinice nekde na Karlaku (MUDr. Z. Dítě), i naka mensi operace probehla, az jsme se s tim prestali stresovat a prestali jsme to resit. I dr. rekli, ze z toho musí vyrust. A fakt to klaplo, ve 14 letech zniceho nic to proste prestalo a to do ty doby fakt skoro kazdou noc. Pak najednou ze dne na den klid, uz to trva par mesicu, tak doufam, ze uz mame pokoj navždy. Tuk tuk :-)
Kopřiva Dvoudomá 34182
9.1.2020 12:33:38
U nás dobrá zkušenost s enuretickým alarmem.
Akorát máme menší recidivu (po roce), asi ho zas na pár nocí nasadíme.
Termix 105545
8.1.2020 23:59:41
Mudr.Josef Sedláček. Syn k němu chodí od narození. Měl a stále má několik uro problémů, má za sebou několik operací, ne kvůli enuréze, ale na tu trpěl do 13 let také. Minirin bral a k tomu ještě něco. Každopádně tento lékař a pak všichni z urologické kliniky na Karláku jsou výborní.
koza róza 50869
8.1.2020 22:50:07
Dobrý den, pročítám tady diskuzi a také se musím zeptat. Mám syna 12 let a stále, nepravidelně se mi v noci počůrá. Někdy to vydrží měsíc i déle a jindy každou noc nehoda. Všechny vyšetření má v pořádku, má tedy akorát nedozrálou nervovou soustavu. Také to bohužel zdědil po otci. Ten tvrdí, že kolem 13 roku přestal. Na nefrologii nám jednou dali minirin, ale ten nám nezabral a teď nemáme už nic. Dočítám se něco o alarmech atd. Už jsem narazila i na bylinkový čaj a sedací bylinkové koupele (máte s tím někdo zkušenost)? loni byl na týdenním táboře a vydržel to, teď o jarních prázdninách chce jet taky, ale právě jsme teď měli nehodu 5x za sebou. Už jsem z toho nešťastná. Máme speciální trenky, aby to nešlo do matrace. I takse to občas stane. Budu ráda i za nějakého skvělého doktora nejlépe v rámci středočeského kraje, Prahu a jižního kraje. Děkuji za odpovědi
Sara16 156167
24.5.2018 8:22:20
Dobrý den,
používáme enuretický alarm týden, syn se ani jednou nevzbudil sám..také omýváme obličej studenou vodou..ráno si však vůbec nepamatuje, že se počůral a hrdě nám hlásí, dnes jsem se nepočůral. Mělo to vaše dítě také tak, že by si nic z noci nepamatovalo?
LaBaka 155725
27.2.2018 16:02:17
Jolča+2 -> Koukám, že máme stejného doktora ;).Včera jsem od něj pro dceru (skoro 10) dostala Mictonetten 1-0-1.Dcera je po diletaci moč. cest, ale bez efektu :(. Zaujala mě Vaše zmínka o táboru se Žlutým květem. Je tam hodně dětí s enurézou? Dcera jak nikoho takového nezná, pomohlo by jí poznat i další děti s podobným problémem. Dost by jí to zvýšilo sebevědomí...
Děkuji :-)
A + 1 120791
24.1.2018 12:28:23
U syna bez efektu, cca 4 roky zpátky. Teď bere Minirin a tam je úspěšnost 99%, ale to je hormonální léčba.
Kopřiva Dvoudomá 34182
24.1.2018 10:48:56
My jsme asi nebyli dost trpěliví, ale po čtyřech měsících nulového účinku jsme to vysadili.
Lída+2 28136
24.1.2018 9:58:12
Jolca+2, ta organizace je skvělá, že vezme na tábor tyhle kluky a holky, který by museli sedět doma.....
Jakmile synovi problémy zmizeli, přestala jsem blokovat místo potřebnějším~;) a jezdil už na tábor Sopka. (Kde byl loni naposledy jako dítě ~t~, vedoucí měla asi 155cm a všichni byli snad o hlavu vyšší)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1524  [Dalších 1504 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.