| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zatím bez dětí

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8855  [Dalších 8835 >>]
Gerbi 55364
17.10.2011 1:57:12
Tak super, v pet v IKEA restauraci. My vyjedeme tak ve ctvrt, ono nez pak zvirata vylozim z auta:) taky se moc tesime:)
Hehu+Cipísek 55282
16.10.2011 23:42:05
Gerbi právě jsem psala, že Ikea má jídelnu hotovou, možná je to ještě stav dočasnej, ale už je celá otevřená a místo na vypuštění dětí tam je i s pár hračkama a zítra by tam snad nemuselo být úplně plno. kdyžtak se přesunem vedle to toho zábavního centra, najíst se tam dá, káva tam taky je a je tam takovej žíněnkovej koutek pro děti, taky fajn, vidíš na ně a oni si tam pěkně řádí. takže pohoda a je to hned vedle pár kroků, ani přes silnici nemusíme .) tak se těšíme! :) takže definitivně 17 hodina? kdy pak musíte vyjet? to bude asi na chviličku co?
Gerbi 55364
16.10.2011 21:42:44
No IKEA se nejak rekonstruovala a nevim jestli uz je hotovo. Netim ted pres mobil, mame v cudu ups, a nemuzu se dostat na IKEA stranky:( jinak bych byla asi pro tu ikeu. Ale vicemene Hynkovi je jedno kde a zorku snad nejak zabavime:) no a vypada to tedy na jen nas dve a tresinku. I kdyz ta se ted taky neozvala:(
Hehu+Cipísek 55282
16.10.2011 18:15:19
tady je ten koutek v zábavním centru

a ten koutek Time out je opravdu jen pohlídání dětí, takže to nic. tak buď to zábavní centrum nebo ikea. a nebo jedině jinde. nám je to jedno. Kubša si moc s dětma hrát nechce, on bude asi prostě pochodovat v prostoru.
Hehu+Cipísek 55282
16.10.2011 18:10:44
Gerbi no to by bylo fajn, akorát teda na čerňáku je to zábavní centrum a tam je u jídla malej koutek a vedle kavárny vláček, takovej ten malej na mince. no a pak je tam ikea, kde je dětskej koutek rovnou v jídelně, popřípadě pro větší děti u vstupu, ale to asi víš. a myslím, že v nákupním centru je taky nějakej dětskej koutek, ale nevím, jestli to není jen hlídání dětí bez kavárny. kouknu ještě na net. jeslti máš jinou představu, klidně napiš.
Gerbi 55364
16.10.2011 7:49:00
Ahoj, Hehe tak co se sejit na cernaku? Je tam neco pro deti? Treba kolem te pul pate a tresinka dorazi jak bude moc. Psala jsem ji to ale zatim nedala vedet.
Hehu+Cipísek 55282
14.10.2011 16:24:47
Tak to nevim Gerbi. Já jsem každopádně za čerňákem a bez auta, tak moc daleko bych asi nejela, zvlášť né tak pozdě, bže i na čerňák musím busem, pak ještě metro, to asi ne. Kam se pak Třeši vrací? já myslela, že bydlí někde u letňan?
Gerbi 55364
13.10.2011 23:11:09
Ahojkz tak tresinka muze, konci v pul pate na vypadovce u brna, tak premyslim kde se nejlip sejit...jinak jsem psala sms jeste verunce ale neozvala se:(
Hehu+Cipísek 55282
5.10.2011 21:10:12
GERBI já předběžně souhlasím s datem setkání. Napíšeš Třešince na mobil? jediný, co by mohlo u mě způsobit komplikace by byla moje práce, neb mi má začít podzimní sezona a ještě mi neposlali plán. tenhle týden např. jsem neměla vůbec nic, tak to je pohoda :))) snad toho ani pak nebude úplně moc. tak se pomalu těšíme! :)) akorát teda Jakub je fakt číslo. Dneska jsme byli u kamarádky, s kterou se znám jako s váma, viděly jsme se před skoro 3 lety, ještě jako bezdětný... ona teď má 2 letou cácorku a bylo to fakt šílený... Jakub se hrozně bojí dětí a holčička mu ani nechtěla půjčit žádnou hračku, tak furt jen brečel :((( ale když bude setkání na neutrální půdě, kde je dost prostrou, tak to snad bude dobrý...
Gerbi 55364
2.10.2011 22:35:14
A kde ted bydlis Hehe? A neboj to on se otrka s detmi...no ja v letnanech byla jen v tom kika...ale je fakt ze lidem co tahaji nemocne deti mezi zdrave bych taky nakopala...to fakt nesnasim:((( a je jich docela dost:(

Tak davam navrh na setkani v pondeli 17.10. :)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8855  [Dalších 8835 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.