| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10586  [Dalších 10566 >>]
apollo 57827
28.5.2013 10:29:31
Ahoj zdravím po delší době a o nic jsem ani nepřišla:-) Dooly, jaké bylo volno? Silou vůle budeme začínat měsíc červen jak já pracovně tak O. ve škole. Zítra se odjíždí na ŠVP na hory a docela se i těší:-) Budou mít program a já se modlím, aby přestalo pršet a bylo sluníčko ať si to užijí.~;((~;(( je to na dny. Dnes jdou s panem učitelem po vyuč. do lanového centra. A svítí sluníčko aspoň u nás tak doufám, že vydrží až do odpoledne:-)
Jinak také stále chči.. a chči.. a jak u vás? Už nás sem moc nechodí.
Mějte se hezky krásné dny a pa já se určitě stavím, ale sama tady nebudu. A co Aklari? Jak se ti daří v práci?
Dooly. 12201
19.5.2013 11:17:11
ahojky, preji vasm vsem taky krasny vikend, my ho mamme prodlouzene o svatecni pondeli:-)

to je jedine dobre,ptz v patek byla oslava Vikyho narozek,vcera vylet do zabavniho parku Geiselwind, tak dneska a zitra musim trosku pofackovat domacnost:-)
apollo 57827
17.5.2013 11:49:08
Holky krásný víkend má být teplý. Už se moc těšíme a jdu z práce dřív~b~ musím pořádně uklidit a nebo nebudu děla vůbec nic:-)
Příští víkend se chystáme na Šumavu i s J. poprvé po zimě a vůbec po tom všem. A bude to zřejmě hodně pracovní. Ale já doufám, že si odpočinu....
Tak pa, a v pondělí
apollo 57827
16.5.2013 12:17:05
Dooly~R^ děkuju, tak to mám snad vše už nakoupeno,
Dooly. 12201
14.5.2013 11:56:25
ahojky,

mela jsem koupeno 30SF pro Vikyho,ale on to vubec nepouzival,ani loni v Turecku.Je hodne tmavej a nikdy se nespali. Jinak tady se prodavaj pro deti extra kremy ve spreji a ty maji bud 50 nebo 30, nizsi pro deti nemaj. Ja se mazu 20 a staci...prestoze jsem svetlej typ,jdu dozlatava,docervena taky nikdy..
apollo 57827
14.5.2013 10:03:28
Dooly ahoooojjj, a o tom to je život~;)
Taky jsem psala aťž se taky někdo ukáže, ale asi hodně práce~d~ já nahlížím celkem pravidelně, ale jak tady málo píšeme ~l~
Dneska jsem si objednala balíček s tělovou kosmetikou k moři mléka po opalování a na opalování pro O. ve spreji. Dostanu dárek kosmetickou taštičku a parfém. Už se těším až to otevřu:-) Jaký faktor používáš pro v. když jedete k moři? Mám 30, a potom 15 to by mohlo stačit? Já sama jsem snědší a dobře se opaluju tak mám jen 15.
Zkrátka za 2 měsíce vyrážíme:-)
Dooly. 12201
11.5.2013 9:36:17
Apollo,to je fajn,ze dokazes dekovat z a to co je a nemplaces po tom co bylo~R^~g~

Preji vam vsem pekny vikend a ukazte se taky nekdo dalsi~o~
apollo 57827
9.5.2013 13:24:11
Ahoj Dooly, děkuji:-)je to od tebe povzbudivé.
Tak to jste měli 4 týdny pěkně prožité~R^taková dovolená:-)no máš pravdu země to musí být zajímavá, ale zatím tam musí být zima a to po většinu roku~;)a ty 4 týdny by mi to stačilo žít, tam bych asi nemohla.
Den volna byl víc než příjemný uklízela jsem doma i na zahrádce, posekala trávu vyčistila jezírko a následně napustila zasadila okolo nové rostlinky:-)no prostě když máš už všeho dost jdi makat a pomůže to:-) Dnes ráno bylo příjemné teplo sluníčko svítilo a já jsem vděčná, že mám takového syna, rodinu i když už nás je o pár míň, ale tam je ten základ.
Hezký víkend a doufám, že se ukážete častěji, pa pa
Dooly. 12201
6.5.2013 21:29:59
ahojky,

my jsme byli na ostrove Sylt (nahore u Danska) , 4tydny, bydleli jsme temer na plazi,bylo to tuper.Nejdriv jsem si rikala,co tam jako budem delat v ty zime,ale ma to opravdu neco do sebe...Mimoto probihalo i skoleni pro rodice a deti taky meli svoje skoleni. Bylo to opravdu zajimave..

Apollo,preji ti moc moc sily!
apollo 57827
6.5.2013 12:21:30
Kačuldo jsi vzorná studentka~R^~R^gratuluji ke hezké známce a zakončení školního roku, ~;((
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10586  [Dalších 10566 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.