| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Po potratu se znovu snažíme

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 56214  [Dalších 56194 >>]
Lenka a dva kluci 57001
12.1.2016 22:28:18
Lenka a dva kluci 57001
12.1.2016 22:27:46
Lenka a dva kluci 57001
31.12.2015 17:37:16
tak holky krásny klidny rok 2016 !!!!!! a hlavně hooodně zdravé všem~s~~s~~s~~s~~s~~;((~;((~;((~;((~;((~;((~;((~;((~;((
Lala+ 55604
24.12.2015 23:53:29
Ahojki děvčata.Tak jsem dneska taky po delší době nakoukla.
Sice už je po tom hlavním dni ale i tak Vám přeji krásné prožití zbylých vánočních svátku a taky zdravíčko v Novém roce ~s~

Jak tak koukám tak ti vaši chlapáci rostou jak hrom.Sáruška ta je takový prcek že i paní učitelky si na vánočním jarmarku myslely že chodí do první třídy.Je staršně drobná a do jídla jí musíme pořád nutit a když se občas něco přidá tak koukáme jak blázni kolik toho snědla.
No za to Ivuška to je kus baby :-D.Sice teď bojujem s jídlem protože je už skoro měsíc nemocná(no jo jak se uzdraví donese zase něco Sára ze školy a je to zase na začátku)ale jinak papá všechno.Už začala pěkně ťapkat tak že se prochází po bytě jak velká dáma.Všechno musí kontrolovat hlavně když je něco na stole nebo když někde něco Sára nechá tak je to jak magnet je rychlík a všeho se musí zmocnit a nedej bože když jí to někdo vezme.To je zuřivec.No a ot je něco pro Sáru ta jen ječí že jí to a to Ivuša zničila.Ale jinak jsou to zlatíčka když mají obě dobrou náladu je radost se na ně dívat jak se spolu mazlí a nebo si hrají.
Ale pořád je tam taková ta žárlivost ze Sářiny strany.Však i zase ve škole začala vystrkovat růžky v listopadě měla už 4černé putíky že vyrušuje nedává pozor a nedělá domácí úkoly protože si je nezapíše a pak neví co má dělat.No ale po třídních schůzkách se opět srovnala.Tak doufám že jí to vydrží.Slíbila to i v dopise ježíškovi tak snad to dodrží :-)

Lucíček a dva lupínci 64013
17.12.2015 21:35:42
Leni, kam ten Kája roste? Téda, to jsou míry ~:-D. Tomík je drobínek, viď?

Naši kluci:
Matyášek téměř 8 let 33 kg a 138 cm. Velikost nohy 36.
Martínek 2 a půl roku 17 kg a 99 cm. Velikost nohy 28.

Matyášek zvládá školu v pohodě, chodí tam ráda a letos si prosadil družinu, do které ještě loni nechtěl vůbec chodit. Má tělovýchovný kroužek a chodí na Táborskou gardu - Práčata. Zabývají se lukostřelbou, bubnováním, praky a vším, čím se bavily děti ve středověku. Moc ho to baví ~;). A ve třídě má nevěstu, jmenuje se Madlenka a a je to láska jako trám ~s~~:-D.

Martínek je ukecaný, je s ním legrace. Všechno opakuje po bráchovi, takže teď třeba jdeme na nákupy, on jde k hračkám a na celý obchod začne vykřikovat Oh, my Got! ~t~~t~~t~. Jen trošku bojujeme s plenkami, jednou jde na záchod normál, jindy se mu nechce. Ale hlavně zdraví ~;).

Loňské vyndání mandlí Matyáškovi mu moc prospělo, poslední nemoc proběhla v únoru, což se rovná téměř zázraku ~s~.

A své míry také nepíši, protože taktéž stojí za to.

Lenka a dva kluci 57001
7.12.2015 19:19:21
daří se nam ok FB nemám moc ráda, takže jen nutně chodím a pozoruju. Mame docela honičku doma Kaja hleda cestu na střední školu, nevíme jakou jelikož sam neví co by . Honí známky připravujeme se na přijímačky až bude pote tak me m...e:-))))


Tomáš OK opak Kaji ve škole styl to znám všude sem byl kde jsem nebyl tam pojedu...atd:-)))))v nedeli jdeme udelat fotky do atelieru tak pak vam hodím fotečky mých synku

Nyní míry

Kaja 188cm 15 let číslo bot 48 a vaha 65kig
Tomáš 134cm 7 let číslo bot 33 a vaha 24,5kg


no a ted vy holky:-))))))))jedeme jedeme

moje míry nepíšu jelikož jsou děsny:-))))))






Lucíček a dva lupínci 64013
11.11.2015 11:13:20
Ahoj holky...

Tak jak se máte? Co dětičky? Úplně to tady utichlo a i když je nás asi hodně na FB, nejsme tam přeci jen všechny. A tak bych ráda věděla, jak se Vám všem daří?

Lillu+B&J 42945
24.7.2015 11:08:14
To právě nejde,pán je cizí,jede tam pracovně,takže ho takto nemůžu úkolovat,já už jsem to tam našla na stránkách,děkuju Leni.My právě nemáme tak velké auto,nejsme schopni skříně a postele pobrat a Ikea dováží,ale k nám by to vyšlo za dopravu 6000 kč,to se mi moc nechce dávat.
No,musíme to nějak vyřešit.
Lenka a dva kluci 57001
23.7.2015 21:46:29
Jedine dat panovi seznam koupit zaplatit a odvezt
Lenka a dva kluci 57001
23.7.2015 21:45:30
Jedine cast koupit a odvezt a dalsi cast koupit az budete moc odvezt pry nemaji sklady na tohle bohuzel taky jsem to tam potrebovala takze jsem koupila cast odvezla a pak dokoupila
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 56214  [Dalších 56194 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.