| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Mladé maminky

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10054  [Dalších 10034 >>]
Elíláma 101194
19.4.2012 9:32:42
Mišel: já mám nejraději DOMA, ale občas z domova ráda vzpomínám na ty cesty ~;) a zřejmě díky svýmu vzdělání budu moct pracovat z domova, jak jsem zjistila, i když to není nejobvyklejší ~:-D tak to trochu hraju na všechny strany, ale jinak jsem typickej rak, doma je doma. ~R^
Luciferekk s čertíky 74061
19.4.2012 9:31:30
Co bych za to dala být tak mladá maminka.Myslím že mladice mají v pubertě více pochopení a nejsou přecitlivělé. Mám obavu abych svoje dlouhodobě očekáváné dítko příliš nerozmazlovala.
Držím ti palce aby ti to vyšlo co nejdříve.~R^
LiValley 120048
19.4.2012 9:28:00
Opravdu nevim co rict,
stala jsem se matkou v 18-ti. Skolu dodelala, dalo to zabrat. O potratu jsem ani nepremyslela. Mela jsem skvelou babicku. Vdala se za otce dcery a za ctyri roky jsem byla i stastne rozvedena~d~.
Kdybych nemela dceru za mlada asi bych ted byla bez deti. Pozdeji uz jsem moc premyslela - jestli chci zustat delsi dobu doma, jestli nas dokazu zajistit ( v pripade ze zustanu sama), jestli chci prerusit zajimavou praci a taky, ze vlastne budu mit dva jedinacky (10 let rozdilu)....
Urcite je lepsi mit vystudovano, ale nevis stejne co se muze prihodit. Moje sestra se vdala po studiu, mela byt, auto, poridili si s manzelem planovane tri skvele holky a pul roku po narozeni posledni dcery skoncil jeji manzel v nemocnici s rakovinou. Umrel jeste pred jejima prvnima narozeninama , holcina si ho ani nepamatuje.
Je sice pekny, ze segra dostudovala, ale bylo ji to celkem na prd. Puvodne chtela zustat na materske ctyri roky a venovat se plne detem a rodine. A jak rychle se plany meni.
Persepolis 107413
19.4.2012 8:14:20
Stala jsem se matkou v 21 letech. V té době jsem už byla vystudovaná, rok jsem pracovala a manžel byl taky výdělečně činný. Mám i spolužačky, které otěhotněly a porodily ještě v průběhu školy. A zvládly to. Většinou teda se značnou pomocí rodičů. Ale všechny otěhotněly neplánovaně, píšu o přelomu 80.-90. let, když ještě nebyla moc dobrá antikoncepce(vzpomínám si na neogest a monogest a to byly pěkný dryjáky~Rv). Alespoň počkej až doděláš školu. S dítětem by to nebylo zrovna jednoduchý a se základním vzděláním skončíš časem na pracáku
Persepolis 107413
19.4.2012 8:06:03
Ahoj slunce, jak se daří?~;((
kdyzsluncenesviti 89186
19.4.2012 7:56:57
Já jsem mladá maminka a určitě jsem proto, aby jsi si nejdřív dodělala školu. Touha, netouha.

Staršího syna jsem měla v 18 letech. V té době jsem studovala střední zdravotnickou školu. Těhotná jsem byla na začátku třetího ročníku. Měla jsem s ředitelem školy domluveno, že odchodím polovinu ročníku a potom plynule přejdu na studium dálkové (termín jsem měla v dubnu). Jenže člověk míní a život mění. Jelikož už začínala praxe a ty pachy v nemocnici na mě byly moc, přerušila jsem školu dřív. Malej se nakonec narodil předčasně a to poslední na co bych měla čas byla škola. Naskakování do rozjetého vlaku už bylo těžké.

Jinak partnerovi bylo v té době 21 let a byl zaměstnaný. I s tím potratem tě chápu, ale opravdu z vlastní zkušenosti když to můžu takhle zpětně posoudit určitě bych počkala. Vždyť už to máš za pár. ~;((
VERI + V6/08 + bříško 70964
19.4.2012 7:18:38
Lucíku, myslím, že tvé pocity jsou přirozené i tím prodělaným donuceným potratem. Tak nějak ta prázdnota nejde něčím překrýt. Znám to z vlastní zkušenosti, i když tedy jiné - zamlklý potrat)
Jinak rozum bych v tvém případě alespoň na chvíli poslouchala víc, dodělala střední školu a pak uvidíš..
Moje maminka měla bráchu v čerstvých 18 letech, střední nedodělala a dodes ji nedostatečné vzdělání ztrpčuje život. Nicméně jako maminka byla a je skvělá o tom žádná ~s~
Pawlla 106336
19.4.2012 5:36:44
A kadeřnice je sprosté slovo?Lepím to na Luc,ale některé nicky by se měly zamyslet nad tím,jak se tady prezentují,kdybych tady nechodila déle a nevěděla,že si vpodstatě jen honíte triko,tak bych řekla,snobárna jak prase....~Rv
Pawlla 106336
19.4.2012 5:28:44
jak,ale někdo má sen mít rodinu a děti,že Ty to máš jinak je normální,ale nejsi proto lepší ani horší člověk,prostě každý touží po něčem jiném.
Tatramelka+3 66284
19.4.2012 0:28:27
Jenže zkrátka jsme každá jiná. Možná, že kdyby byla Jak jako ty, byl by o tvého muže větší zájem a kdo ví, jak by to dopadlo~;)

Nenalajnuješ smrt a jestli pravidelně čteš tyhle stránky, tak určitě víš, že ani život~t~.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10054  [Dalších 10034 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.