| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rakovník

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 13338  [Dalších 13318 >>]
MÁNIČKA 32599
23.2.2014 8:13:54
Evi už do školky,to fakt nějak letí.Je to dobře,že e tam Lucince líbí a je spokojená.u nás je vše při starém,nějak si připadám na všechno sama,co připadám jsem na všechno sama.Včera mi bylo řečíno,musím podotknout,že na oslavě,že se nemám tak cpát,že mi roste cejcha,mě vám to tak nasralo,že pak už jsme nejedla nic a doma taky ne a do léta zhubnu.
Kluk dobrý ,úspěšně chodí do třetí třídy jen ta matematika je těžká,sedíme nad tím kolikrát oba,obzvlášt když pak něco promarodí a musí se to naučit.dneska jdeme do kina,je nějaký lego příběh,tak snad to bude stát za to.
Efka-Luca02/2009+Maty02/2012 98504
18.2.2014 19:12:36
Ahojky holky.Zdravím po dlouhé době.U nás vánoce dobrý.Děti dostaly hračky,já peníze a zlato-naušnice,prstýnek a přívěšek.Luca chodí do školky,líbí se jí tam.Maty příští rok půjde do školky.Nějak to moc utíká.Holky já se snad ozvu brzo.Nějak není čas.Pa
MÁNIČKA 32599
3.1.2014 13:31:07
Vladěnko já jdu k zubaři v pondělí,už musím být statečná a nechat si to spravit než začne bolet.Jak jsme ten starej rok končili,tak jsme ho i začali,dneska mladej opět antibiotika,tak má zase o týden delší prázdniny.

na vánoce jsem dostala kabelku a peněženku a pak ještě nějaký drobnosti,ostatní snad byli taky spokojení.a co tobě nadělil ježíšek a co klukovi a holce?
Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 18425
1.1.2014 21:00:40
Ahojky,
Maruško, tobě taky už jen radost a štěstíčko a žádné chmury. Moc si to zasloužíš. Ani ses neozvala, když jsme měli ten srazík. Zítra nás zase čeká jen práce. Děti mají ještě prázdniny. Mě čeká v pátek zubař, mám problémy s osmičkama. Už v prosinci jsem lítala k zubaři a rostou mi do sedmiček,tak jsem byla u Horníka,který tohle dělá. A copak jsem dostali pěkného k vánocům?
Mějte se krásně v novém roce.
ahoj
MÁNIČKA 32599
31.12.2013 13:49:52
ahoj všem,dnes je poslední den v tom starém roce.Roce,který mi toho spoustu vzal a nic dobrého nedal a tak si přeji a přeji to i Vám všem,aby úderem půlnoci všechno zlé aošklivé zmizelo a bylo jen krásno.Užijte si silvestra,tak jak se má a v roce 2014 jen to dobré.
martina+kačka+jiřík 93377
24.12.2013 9:38:14
Také přeji krásné svátky,bohatého ježíška a do nového roku,aby byl mnohem lepší než ten letošní.....~x~~x~~;((~;((~3~~3~
MÁNIČKA 32599
23.12.2013 20:37:16
KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY VÁM VŠM PŘEJI,PŘEJI HODNĚ ZDRAVÍ,KLIDU A RADOSTI.
Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 18425
12.11.2013 20:35:23
Ahojky,
tak už máme listopad,toto letí a budou tu vánoce.
Copak je nového? U nás celkem nic nového. Jen jsem si nechala vyndat dvě pihy a teď trpím. Mám to zalepený a mažu mastí a přelepuji náplastí. Na vyndání jdu až příští týden. V práci nám zase vymyslely další věci navíc, přijmuly novou kolegyni. Je po škole a zatím se seznamuje s programem. Na patře se maluje, nemalovalo se tam léta,tak to aspoň prokoukne. Já se budu stěhovat do vedlejší kanceláře.
Koncem měsíce máme firemní večírek v Nesuchyni.
Chtěly bysme udělat v prosinci zase nějaký srazík. Maruško, jukni na šichty, kdy budeš mít volno.
Holky pište něco nového?
Mějte se krásně.
ahoj
Efka-Luca02/2009+Maty02/2012 98504
11.10.2013 14:37:42
Ahojky holky,zdravím po dlouhé době.Luca začala chodit do školky.Prvních 14dní tam byla do půl desátý,a pak do půl dvanáctý.Na obědy zatím nechodí.Ted je už dva týdny doma.Mají virózu a Maty campilobakterii.
Martí v Lužný bydlí kamarádka.Tak když dám Lucu do školky tak jdu k ní na kávu.Jinak u nás vše přistarém.V září jsme malovali obývák a kuchyň.Koupili jsme si notas.Já se zase ozvu.Zatím pa
Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 18425
7.10.2013 17:08:04
Ahojky,
Marti, baráček vypadá pěkně. Tak ať se vám tam dobře bydlí. Fajn je ten prostor kolem baráku. Teď se každý stěhuje do Lužný. Od nás sousedova dcera bydlela na Kladně a už je taky v Lužný,nevím tedy kde přesně.
Kdybyste věděli co se mi předminulý týden v pátek stalo.Šla jsem z kolegyní z práce,zakopla a natáhla si zadní sval. Byla to strašná bolest, nemohla jsem vůbec natáhnout nohu. Blbec jsem ještě jela do té Prahy s Vašíkem,tam chodila a v neděli jí nemohla ohnout vůbec. V pondělí jsem šla k Michaličkovi a ten mi řekl,ať si koupím mast a mažu,přitom jsem o víkend mazala,ale špatnou mastí podle něj.~t~
Do schodů jsem v práci nemohla vůbec vyjít. Seděla jsem na jedné straně.~n~ Naštěstí se to teď o víkend zlepšilo. Ještě trošku jí cítím,ale oproti minulému týdnu to je už dobrý.
Schody udělali v sobotu a tento víkend se připojovalo topení od Vašíka ke kotli a co bude mít Týnka pokojík. Den předtím mi Milan udělal v podlaze v obýváku díru.
Takže jen úklid a vaření. Snad už tento víkend bude klidnější.
Maruško, Týnka chce jít zase na Šmouly. Budu tam muset zajít a koupit lístky,aby pak vůbec nějaké byly.
Mějte se krásně.ahoj
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 13338  [Dalších 13318 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.