| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ostrava

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 61317  [Dalších 61307 >>]
*S 15300

Re: Děti s matkami

13.2.2008 15:04:49
Tak s formulármi som problémy nemala, prišla som v deň zápisu, vyplnila, odkráčala a k doktorke sme šli až pred nástupom.

Dáši prajem rýchle zotavenie a návrat domov.
Raďulka 16249

Re: Děti s matkami

13.2.2008 14:14:14
Hihi, teda co si to ten strom dovolil, že :-D

Já mám malou už do naší nejbližší školky přihlášenou, naběhla jsem tam právě pro formulář hned první týden v lednu, aktivistka :-D:-D:-D A to si představte, že jsme byly už druhé dítko. Jenže mají nevyřízené žádosti z loňska, tak kdo ví jestli máme šanci...
Tak bych to chtěla zkusit i tam. Na druhou stranu si říkám, jestli všichni kdo chodí k zápisu do deseti školek dávají všude ty žádosti potvrzené doktorem, mně to potvrzení stojí 100,-Kč a dělat jich tolik zbytečně, když stačí jedno ;((
peta007 57601

Re: Děti s matkami

13.2.2008 12:52:30
Holky nechci tady říšit nějaké bludy, ale pro formuláře si můžete zajít myslím už teď.

Všem nemocným hodně sil!

A D. měl první karneval až loni ve školce a prožíval to teda fest:-)
No a zítra má další jde za zajíce...... ale možná to ještě předěláme na "boxera po zápase" neb dneska mu na vycházce neuhnul strom.......má nateklý dost hodně ret:-)
Fasola 24539

Re: Děti s matkami

13.2.2008 12:00:01
Určitě - taky ještě budu volat pro přesnější termín
Raďulka 16249

Re: Děti s matkami

13.2.2008 11:30:48
NO, tak snad se tam do té doby dovolám, ať to je přesnější :) A vy tam půjdete???
Fasola 24539

Re: Děti s matkami

13.2.2008 11:14:23
Raďulko - v dubnu
Raďulka 16249

Re: Děti s matkami

13.2.2008 11:09:18
Fasolo, malá byla na karnevalu už loni, ale to bylo ve školičce kam chodíme, takže znala děcka. Mezi velké děti bych ji teď ještě nebrala, šestiletých děcek se zatím bojí...

Chtěla jsem se tě zeptat, nevíš kdy je zápis do té školky v Mariánkách? Nikde jsem to na netu nenašla a telefon mi neberou :(
*S 15300

Re: Děti s matkami

13.2.2008 10:30:05
Fasola, ja som brala Emi len tak bez masky na okukovanie detičiek, keď mala necelé dva roky. Ale nič jej to ešte nehovorilo. Min. rok som zrovna rodila, keď bol karneval v poľskej škôlke, kam bola pozvaná, tak sme nešli. :-D:-D:-D
A teraz ide vlastne na svoj prvý zo svojej škôlky. A včera som zohnala na mmb ďalšie šaty. Ale to som už tuším písala.
Fasola 24539

Re: Děti s matkami

13.2.2008 10:25:55
Tady se člověk pár dní neukáže a už tolik nových lidiček :-)

S tím zvracením a průjmy děcek je to fakt děs...už se to točí i kolem nás :-(( Když jsem viděla jak "padl" kamarádky 2letý prcek - brrrrrrrr.
K nemocnici se nevyjadřuji vůbec, to jsem se jen nasr....

Taky řeším karneval, bude na Porubě - tak nevím jestli jít a jestli to bude Aďu bavit. Kdy jste vzali děti poprvé na karneval?

A Ajky fotky ze svatby - skvěléééééééé :-)
Což mi konečně připomělo, že jsem tady před rokem slibovala dát odkaz na naše svatební oznámení. Takže je to v denníčkách, ať se pobavíte :-)

změna 32585

Re: Děti s matkami

12.2.2008 18:22:16
Ale dozvíte :-)Teď jsem Dáši volala, že jsem to tu práskla, jí to vůbec neva, jen se jí nechtělo o tom mluvit. Tak vám mám říct, že je ok, bolesti pod kontrolou, měla cystu na vaječníku, jediné, co jí teď trápí, je hlad, tak jsem jí empaticky pomlaskávala svačíc do sluchátka :-D. Jsem prostě fajn kámoška :-DDD
 Názory 110 z 61317  [Dalších 61307 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.