| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Miluji ženatého muže

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 44753  [Dalších 44743 >>]
Špendlík 38594

Re: Jak je možné, že nevěra je tak tolerována?

3.12.2008 13:28:06
Věro, myslím si, že tu dobu si opravdu idealizuješ. Uvědom si, že průměrná délka života byla podstatně kratší, takže někteří lidé se toho "starobince" ani nedožili. Navíc, ženy byly vesměs v domácnosti, pak bylo jednoduché se postarat o dalšího člena rodiny. A nedělej si iluze, že by se někdy v minulosti ke starším lidem jejich potomci chovali lépe než dnes. Staří lidé byli vždy vnímáni jako přítěž.
Co se týče nevěry, tak muži možná neopouštěli rodiny tak často, nicméně vesele podváděli své manželky. Dokonce nechávaly své nemanželské děti "ve štychu", stejně jako dnes. Lidi jsou pořád stejní, jen to chování na venek už není tak uhlazené. Pořád vraždí, podvádějí, kradou, tunelujou a jsou nevěrní.
Možná bych byla ochotná tolerovat nevěru, kdyby pak lidi (hlavně chlapi) neopouštěli rodiny
radka
  • 

stare paky

28.11.2008 13:16:04
Ahoj,
zdravim Te, pamatuju, jak si Ferneta resila, ale ted uz o nej nestojis? je to pravda dost davno a taky jsem dlouho na rodinku nechodila, ted mam furt frmol s deckama. A co ze se rozvadi? To se konecne rozhodl nebo jeho manzelka to rozetla nebo Tys ho definitivne poslala k vode a on si uvedomil, ze mu jde o Tebe? kdybys mela chvilku a chtelo se Ti neco napsat...
Klaki 82236

Marto,

19.10.2008 20:12:16
a o co jde?
Tak budete mít vztah založený na sexu,když vám to oboum vyhovuje.Nevidím problém,hlavně,at se to neprovalí.
spuna
  • 

Re: pro zasvěcené

19.10.2008 13:54:43
Mila nyni Mediano,
uz jsem ti jednou psala, spravne jsi odhadla ze jsem zena, ale na tom seznamu co s mela od Jirosuska jsem nebyla. Treba ho napadly jen ty, co s nima neco mel, co ja vim. No devce, znas ho snad dost dlouho, abys vedela do ceho jdes. Ja teda osobne tomu ze by se zmenila jeho zbabelost, podlezavost a prchani pred problemy neverim. Ale je pravda ze klidne muze pracovat jako vedouci, ono nikde neni psano ze vedouci musi byt dobry, ze. Klidne priznam ze o tomhle cloveku mam sakra spatny mineni, a mam pro to dobry duvod. Rika se tomu mobbing. Vedeni trafikanta Tvrdika se timto zpusobem zbavovalo lidi kteri nedrzeli stranickou linii. Holt jsem nepozdravila u vrbicek s dostala se mezi ne. A tak se reklo ze pracuji spatne a hralo se divadlo s udelovanim dutek za spatnou praci. Ano, ted uz ti Jirousek rekne kdo jsem, urcite si bude pamatovat koho se zbavoval timto zpusobem.
Vlastne ani nevim proc ti vubec jeste pisu, Jirousek je mi ukradenej, nemam vuci nemu nejakou aktivni zast, jako zadostiucineni mi staci ze ho po zasluze vykopli.
Spis snad z nejaky zensky kolegiality, ctu rodinu celkem pravidelne, a tak te tak nejak pokladam za znamou. A pokud si hodlas tohle povesit na krk, tak jak se rika panbu s tebou a zly pryc.
Bosorka2 22980

Re: pro zasvěcené

15.10.2008 11:44:51
Mediano:
Uvidíme, nic ti neslibuju-
to je dobrý přístup :-).

Skutečně si myslím, že časem "uvidíš"-
budeš vědět, co opravdu chceš-
ono když člověk není pod vlivem zamilovanosti a neplaší kvůli nějakému číslu v občance...
ale ty hormony se přemáhají fakt dost těžko :-/
Mediana 41907

Re: pro zasvěcené

15.10.2008 9:37:03
Trvalo mu to cirka pět let. To, že o něj nijak zvlášť nutně nestojím, v tom poznání podle mě hrálo svou roli. A taky moje naprostá, ledová tvrdost. Když se v létě objevil, řekla jsem mu: "Nejdřív si najdi práci, vyřiď si rodinný záležitosti a pak přijď a uvidíme. Ale nic ti neslibuju." Jenže takhle tvrdý, nehysterický a přesvědčivý dokáže člověk být jen když už není zamilovaný.
Bosorko: nastupuje do zaměstnání, zase vedoucí místo-kdo ví, jak mu to tntokrát půjde ... Mě momentálně děti taky přešly, silou vůle jsem se dotlačila zpět k práci, která se rozkošatila a zatím mě přináší spokojenost.


mechova 36077

Re: pro zasvěcené

14.10.2008 23:07:04
možná k poznání nepřišel on, ale ona...;)
Michel7 49093

Re: pro zasvěcené

14.10.2008 22:50:51
A jak dlouho mu trvalo, než došel k tomuhle poznání? :-D:-D
stará Marie 35785

Re: pro zasvěcené

14.10.2008 21:00:23
Mediano !?! Je příznačné, že on k tomu došel až když ty už o něj možná nestojíš....
Bosorka2 22980

Re: pro zasvěcené

14.10.2008 19:03:47
Jinak- pokud si ještě vzpomínáš na tu 34ku-
skutečně mě chytlo to "chci mít dítě" -
asi tak na půl roku-
jenže po té 35tce mě to naštěstí zas přešlo-
:-).
nebylo by s kým a...
sama víš, co člověk promýšlí :-)
 Názory 110 z 44753  [Dalších 44743 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.