| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tuzemská politika

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 91886  [Dalších 91876 >>]
Chrysantéma 100475

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 17:35:17
Kili,

~R^~R^~R^~R^ ... už dost...mám poprskaný monitor!!~t~~t~~t~
.kili. 125672

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 17:23:24
- "dodal, že se jedná o útok na jeho osobu"

no, to nevím zda toto je útok, ale kompromitace jistě a charakter pomluvy to má také zřetelný


- "...a KSČM."

tak to přehnal :-)) ještě tak na samotnou velkou říjnovou listopadovou :-))
Na druhé straně soudruzi jsou v jednom šiku, pravda, když jeden tak všichni.
.kili. 125672

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 17:18:58
"podal trestní oznámení "

tak to je správně
Chrysantéma 100475

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 17:14:08
...hlavně na KSČM...Petelík je jen malá figurečka...
Liška s banem :) 80734

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 17:12:07
Asistent místopředsedy KSČM Jiřího Dolejše a zastupitel na Praze 8 Jaromír Petelík podal trestní oznámení kvůli výrokům, které se v sobotu objevily na jeho facebookovém profilu. Jedná se podle něj o útok na jeho osobu a komunistickou stranu, Mediafax o tom v úterý informovalo tiskové oddělení KSČM.

"Dne 29. 10. 2012 ve večerních hodinách jsem podal trestní oznámení, učinil jsem tak neprodleně po mém návratu ze zahraničí. Na mém facebookovém profilu nikdy nebyla a nejsou žádná taková nebo obdobná tvrzení. To mohu doložit i mnohými svědectvími. Vše jsou to lži a pomluvy," napsal Petelík ve svém prohlášení a dodal, že se jedná o útok na jeho osobu a KSČM.


http://www.mediafax.cz/politika/4109917-Komunista-Petelik-podal-trestni-oznameni-kvuli-vyrokum-na-Facebooku
.kili. 125672

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 14:05:07
" je zcela legitimní zvažovat obě tyto varianty. "

bezpochyby, kor když třeba někdo nepostřehl jeho nějaké solidní vyjádření, že to nejsou jeho stránky, že to není jeho text, že toto není jeho zájem, že jde o pomluvu a poplašnou zprávu a podá trestní oznámení ...."

.kili. 125672

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 14:03:01
- "neopomenu zdůraznit, že POKUD to napsal."

já jsem si toho všiml


- "Objevilo se to na jeho stránkách, mohl se tam klidně někdo vloupat, aby ho poškodil, ale taky nemusel.Myslím, že je zcela legitimní zvažovat obě tyto varianty. "

přesně tak
Kudla2 58452

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 12:20:20
kili,

však já v každém příspěvku neopomenu zdůraznit, že POKUD to napsal.

Objevilo se to na jeho stránkách, mohl se tam klidně někdo vloupat, aby ho poškodil, ale taky nemusel.

Myslím, že je zcela legitimní zvažovat obě tyto varianty.
.kili. 125672

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 11:44:33
"v kontextu toho, jak se tu o tom bavíme"

chápu, ale spravedlnost není jen věc soudu, měli bychom být spravedliví i běžně,
já bych tomu člověku nerad přiřkl něco, co neučinil. Byť tu byly i v ohledu na jeho stranickou příslušnost velmi podezřelé znaky toho, že něco takového vyplodil v rámci zvrhlé komunistické ideologie a jedo jisté míry oprávněné si myslit, že ten výplod je jeho, ale to ho ještě neusvědčuje. Komunisti jsou prevíti, ale nejsme jako oni snad. On jistě nemusí nic v té věci dokazovat a nejspíše mu ani nikdo sám od sebe nedokaže, že to napsal. Nako falešně nařčený má stále šanci podat trestní oznámení na neznámého pachatele ve věci pomluvy a pak má policie možnost prověřit, komu onen záznam na virtuálním médiu náleží. Nevím, že by takové oznámení podal.
Kudla2 58452

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

30.10.2012 11:18:27
tak u soudu jasně, já to myslím v kontextu toho, jak se tu o tom bavíme.

 Názory 110 z 91886  [Dalších 91876 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.