| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 6474  [Dalších 6464 >>]
Kačka + Eliška + Anička 11839

Giannca

9.11.2005 9:29:10
holky, kde jsou ty fotky malý holčičky, v našem deníku né!

Ivko, oni se mi mají ozvat sami, výsledky měli trvac přes týden auž je to 10 dní a ještě se neozvali, tak to snad bude v pořádku. Trápí mě teď zase ta toxoplasmóza. Ve výsledcích je, že nejsem chráněná proti infekci, v krvi se to objeví až za 2 měsíce a chodila jsem s ELiškou na písek, kterej je totálně nechráněnej. Tak mi zbývá se jenmom modlit.
maybe 13335

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

9.11.2005 8:36:30
zdravim, vy moje cesky zensky:-) jsem desne unavena a vcera se jako na potvoru ztratil denik, co jsem psala. Musim malou vzbudit a padit do obchodu pro botky, bojime se po setmeni, je to tu fakt nebezpecny. Kopiruju vam tu prispevek, co jsem poslala holkam na USa diskuzi, tak se nezlobte, ze to takhle zkratim. Diky moc za gratulace!!!!!!!!ted by mohlo byt par dni v klidu, tak budu vic psat, jo? Jo, a u Simy, tam to byla jasna holcicka...potrebujeme je tu jako sul, ze jo:-)
kopie:
Giannca spala 10 hodin v kuse, rano se probudila a chudinka mela dalsi sok z blondyny. Uspala ji broukanim a masazemi. Rano snedla dve vajicka,tvaroh a housku!
Problem je s curanim. Drzi to a nechce pocurat plinku. Tady jsou deti trenovane na rozstrizene kalhotky a pricapnuti kdekoliv po ceste, metoda tezko proveditelna v hotelu. Zkousime to nad vanou, ale jen s malym uspechem. Dneska jsem meli interview a jsme tedy konecne i papirovi rodice. Jo, Giannca srka nudle neuveritelnou rychlosti. Tak jo, jdu sehnat banan a botky. Kdybyste videly to obleceni, ve kterem nam ji dali a prostredi, kde zila, byly byste urcite v soku. Na tohle jsem tedy pripravena nebyla. No, ted je to na mne, abych malou zacala rozmazlovat:-)Jsme v Nanchangu do utery, kdy mala dostane pas a pak musime na US consulat v Guangzhou.Vracime se pristi sobotu..doufam:-) Jsem siiiilene unavena. Nelituju naseho rozhodnuti, ale uz bych tohle nikdy neabsolvovala, jsem asi moc emocne zalozena, abych vsechno deni okolo dokazala hodit za hlavu.
Jeste jednou diky vam vsem.
Sima, Matýsek 03 a Sárinka 06 8793

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

9.11.2005 7:48:39
Maybe je krásná. A podle fotek bych ani neřekla, že je droboučká. I když podle těch prvních fotek bych jí nepoznala.
Tak honem další fotky, prosím a referát.
Hurá, jsem první kdo viděl tvojí holčičku.
Sima, Matýsek 03 a Sárinka 06 8793

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

9.11.2005 7:44:04
Jé Maybe už jsou fotky, tak jdu mrknout, holky mrkněte na stránky.
Sima, Matýsek 03 a Sárinka 06 8793

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

9.11.2005 7:40:57
Maybe gratulace, já už psala včera a zmizelo mě to a už jsem neměla sílu psát znova.
Jdu mrknout, jestli už není nějaká fotka holčičky.
Akorát jsem psala, ted nevím jestli už to nebylo v nějakým před. příspěvku nebo v tom co zmizel, že mě překvapilo to vaše běhání po soudech atd. Za ty prachy to taky mohla vyřídit agentura ne?

Dani jméno jasný není, Sárinka je pracovní, mě se líbí Sára, Viktorka a Rozárka, tátovi Deniska. takže ..

Jinak musím podotknout, že Petra taktně zapoměla upozornit na to, že jsem Matýse z centra vlíkla násilím. Martínek byl moc hodnej, krásně si hraje sám, to já neznám.
Nezapomen mě poslat fotky.
Jo a Petra je proti mě hubenour, ale to jsem věděla, že jo.



Daniela+Nithi 15108

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

9.11.2005 2:30:34
A hnedle jsem tu dvakrat....

Jeste jsem hlava derava zapomela gratulovat Sime k Sarince! Jmeno je timto padem jasny nebo jsou jeste nejake dalsi navrhy?
Daniela+Nithi 15108

Re: Re: Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

9.11.2005 2:29:00
Maybe, Gianka je krasna holcicka. Moc gratuluju a preji vam at vam pekne roste.
Budete to ted mit urcite tezky nez si zvykne, ale pak uz to bude jen jedna velka, stastna rodina. Hele, uz mas tri deti. To je sileny!
Koukala jsem i na ostatni fotky a musim rict, ze fakt vypadas na dvacet. To je priserny... A taky mate krasnej dum.
Tak. Joo, manzilek taky chvali. Ze pry je to "very sweet little girl".
Jinak ja se ozvu pozdeji. Furt neco. Vubec neni cas, nicmene situace se uklidnuje...
Daniela+Nithi 15108

Re: Re: Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

9.11.2005 2:28:15
Maybe, Gianka je krasna holcicka. Moc gratuluju a preji vam at vam pekne roste.
Budete to ted mit urcite tezky nez si zvykne, ale pak uz to bude jen jedna velka, stastna rodina. Hele, uz mas tri deti. To je sileny!
Koukala jsem i na ostatni fotky a musim rict, ze fakt vypadas na dvacet. To je priserny... A taky mate krasnej dum.
Tak. Joo, manzilek taky chvali. Ze pry je to "very sweet little girl".
Jinak ja se ozvu pozdeji. Furt neco. Vubec neni cas, nicmene situace se uklidnuje...
Ivka+3 14238

Re: Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

8.11.2005 21:27:32
Tak děti jsem uspala už před hodinou a doteď jsem koukala na Maybe fotky. Mám tu šílený binec a můžeš za to, Maybe, ty! ;-) Ani Vyvolené jsem ještě nezapla...

Takže Maybe, ať se vám podaří všechno v Číně v pohodě vyřídit a ať jste co nejdřív všichni doma. Mmch, jak to odloučení zvládá Sebík?

Símě jsem k holčičce už gratulovala, ale proč to ještě nezopáknout? A co se divíš Radkovi, to je jasné, že každý táta chce syna a každý táta chce holčičku, ne? Takže vám to pěkně vyjde...

Peti, kakací nehody známe, teď už jen od Lucky a naštěstí jen doma, ale i tak to stačí. Ona se opravdu ještě NIKDY nevykakala na nočník nebo na záchod - myslíte, že ji to bude držet až do puberty??? Abysme ji vůbec udali :-)

Kačko, nemáš mít tento týden už výsledky těch testů? Jasně že dopadnou dobře, ale a´t jsme informovaní, jo?

Dani, kde jsíííí??? Snad ses nerozhodla řešit drobné manželské problémy
razantně (sex 3x denně ;-) ) a na nás ti už nezbývá čas? Nojo, už jsem zticha, já se te´d taky moc neozývám, ale po večerech zabírá PC Lubo a přes den s dětmi za zády (a na zádech a na kolenách a na stole a ...) se toho moc napsat nedá.

Marsel, zásilka dorazila, sorry, že jsem se neozvala dřív. Díky moc!

O víkendu jsem si trošku vyrazila z kopýtka, měli jsme se spolužáky z gymplu malý srazík, bylo to moc fajn, vrátila jsem se hodně po půlnoci - a to je na mě co říct.

A koncem listopadu si vyrazím ještě víc, jedu na tři dny na školení, jupíííí, ať si tu tatínek užije dětiček ;-)

Jsem ta asi měla rozdělit do víc příspěvků, aby to nebylo tak dlouhé, co?

Jo Símo, ty už jsi v 31. týdnu? To je děsné, jak to letí...
Petra+2 9023

Re: Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

8.11.2005 20:26:18
Ahojky Maybe...
taky moooc gratuluju!!! Takže "porod" máš za sebou, hlavně že je malá v pořádku a že je to ona. S ohledem na ty průtahy předtím to bylo teď bez potíží, že? Snad si na vás brzy zvykne. Těším se na pokračování deníku!
pa Petra
 Názory 110 z 6474  [Dalších 6464 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.