| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 15745  [Dalších 15735 >>]
Pappulka, Adam8/03+Tomáš6/06 13053

Re: Re: Permoník

13.7.2005 22:20:28
Ja idem len sama s Adamkom a keďže máme 2 postele a Adamkovi beriem cestovnú postielku, kludne môžeme byť na izbe spolu ešte s niektorou maminou pokial bude stačiť 1 postel. Ja s tým nemám problém!
Kudli aj ja si spomínam že 1 izba bola náhradná, tá už nie je volná?
Lucymarie 28209

Re: Permoník

13.7.2005 22:15:13
Klidně půjdeme s Bertíkem bydlet na tu Ťapku, je to jen 80m od Permoníka, tak snad se tam nebudeme bez Vás bát :))))
Kudlinka, Amy *30. srpna* 25981

Permoník

13.7.2005 21:12:07
Tak, a jsem v maléru! Já to tušila, že v tom zmatku se něco semele!!!
Jani s Kubíčkem, moc se omlouvám, ale opravdu je o 1 pokojík méně! Ale vůbec se neděs, pokud by jste s Luckou nechtěly na Ťapku, kde ještě místo je, vezmu si Tě k sobě na pokoj a ségra prostě nepojede! Stejně to nakonec dopadne tak, že tam nepojede! Tak se s Luckou dohodněte do nedělě a já Vám kdyžtak objednám vlastní bydleníčko na Ťapce. Paní Semerádová je stejně do neděle na dovolené, tak je čas! Pojedeme všechny, však se nějak poskládáme, je to jen na dvě noci:o))) Ještě jednou se moc omlouvám!
Martina a Anetka 31760

Pozdrav

13.7.2005 18:17:59
Po delší době vás všechny zdravím. Dnes jsme si s Anetkou vyzvedly pasy, tak už můžeme vyrazit na dovolenou. Jinak mám strašnou radost, neboť manžel to druhé miminko nakonec chce, tak začneme na něm pracovat !!!
Jana a kluci 13158

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Středa

13.7.2005 14:42:43
Míšo, zkusila jsem to poslat na tu druhou adresu.
Mersi, to nevadí, třeba později.
Jani, pokud bys tam nebyla, mohla by ses domluvit s Luckou (byla to Lucka?) na druhé chatě Ťapce, protože chceme, aby nás tam bylo co nejvíc.
Pappulka, Adam8/03+Tomáš6/06 13053

Kudlinka

13.7.2005 14:21:38
Kudli, tak ešte raz všetko naj k tvojmu dnešnému sviatku. Presne tak, večer si virtuálne s tebou cinknem ;)
Pappulka, Adam8/03+Tomáš6/06 13053

Re: Re: Re: Re: Re: Středa

13.7.2005 14:18:40
Ahojte,
no ja som bola týždeň bez netu a keď bol net, tak ho okupoval manžel. Nebudem sa ani snažiť čítať dozadu :).
Dúfam že sa máte dobre a všetko je tak ako má byť :). Aaaale asi trošku kuknem dozadu lebo takto som ako blbeček a ani neviem čo mám písať keď neviem o čom je reč :)
Adam je dobručký, teraz máme skvelé obdobie, proste taká pohodička :)
Tak zatial sa majte. Odteraz už budem bojovať o svoje miesto pri PC takže tu budem s vami častejšie :) na 100%
Tak zatial paaa.
Misa+Zuzanka 1.8.2003 14066

Re: Re: Re: Re: Středa

13.7.2005 13:24:59
JAni,v poste opet nic nemam,posilala jsem ti jeste jednu adresu.
J-anina 7697

Permoník

13.7.2005 13:21:25
Ahoj všem!
Kudlinko, prosím, prosím, já tam taky s Kubou nejsem. Přihlašovala jsem se sice asi jako poslední, ale psala jsi, že místečko máme :-((
Nemáš nás tam ještě někde napsaný??
Já se na Vás tak těšila, i když sem teď k Vám moc nestíhám...
Misa+Zuzanka 1.8.2003 14066

Re: Re: Re: Středa

13.7.2005 13:20:58
Lenny,ty proste mas hodne deti a budes mit hodne deti.Vubec si nepamatuju,ze by jsi na Adamka nekdy horekovala,kdyz mi jsme si tu vylivaly srdce. No a Hedvicka je nemlich to same.

Jani,kdyz jsme se s Majkou a Adamkem setkali,tak jsme zjistili,ze nase deticky piji ze stejnych lahvicek a obe je mame uz strasne znicene a nejsou k sehnani.Tak kdyz jsem ji u nas ve meste konecne ukoristila,tak jsem ji Adamkovi take koupila.Je to nekapajici lahvicka od Nuby,250 ml,zevnitr se reguluje prutok-bud zelvicka-pomalu a nebo kralicek -rychle,je dvojita a dele drzi teplotu.
Tak si predstavte,ze dnes konecne dorazil dopis od Davida/v patek se jiz vraci/.Zrejme nemel vubec cas:-),protoze psal,ze jsou tam dobry diskoteky a spousta her,ale ted prsi,tak se nudi.NO,jeste ze prselo a on se nudil,alespon napsal svym rodicum.
Pomalu dopijim kavicku a koukam ven na zahardku,ktera me jiz vola,vecer se chystam cvicit,tak nakouknu pozdeji.
Zatim pa.
 Názory 110 z 15745  [Dalších 15735 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.