| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 25678  [Dalších 25668 >>]
Nelin 17400

Re: chodíme

25.4.2005 14:53:38
Sirrko, to je bezva :o) Daneček je šikulka
... jojo letí to letí ...
amira 15613

Re: chodíme

25.4.2005 14:43:04
Sirko, to je radosti s každým novým krůčkem, co? Za chvilku bude malý běhat sám.

Holky, nemáte někdo tip, jak vyčistit semiš? Chodím asi měsíc v semišových botech a mám je jak čuně. Než jsem je měla poprvé, tak jsem je naimpregnovala, ale nevím, jestli to vůbec něčemu pomohlo. Pokud někdo víte, co s tím, napište.
shakira7 14417

chodíme

25.4.2005 14:06:53
tak si představte, že dneska se Daneček opřel o židli ve stoje a ona trochu popojela, tak udělal krok a další, m. na to koukal a pak přinesl to tlačící chodítko a Daník už s ním zvládnul 2x po chodbě tam a 2x zpátky, moc se mu to líbilo, měl radost a my taky, bylo to hrozně legrační, brečela jsem smíchy
Bonie+2 28460

Re: Re: Re: Hezké odpoledne

25.4.2005 13:33:17
Píšu jak prvňák budu si to muset po sobě začít číst. Ještě sem zapoměla paní doktorka nás vážila přibraly sme za měsíc šest deka. Asi se projevily ty stávky v jídle. Máme 8,51 my se na tu devítku nedostavem.
Bonie+2 28460

Re: Re: Hezké odpoledne

25.4.2005 13:15:14
No byl ase za mno třikrát podívat a večer sem ho byla uložit. Beze mě by neusnul, ale jinak s tím nemá problém hlavně, když není nuda a ta nikdy není, když ho někdo hlídá. Hůř to snáším já než on, je mě celej den strašně smutno, a když ho pak vidím, tak se mě chce brečet.
LinaJ+Radek7/04+Verunka5/06 25872

Re: Hezké odpoledne

25.4.2005 13:05:44
Bonie, tvuj prcek zvlada byt cely den bez tebe? Ten nas by se asi hystericky zblaznil, kdyz bych mu zmizela.:(
Naja & holky 7/04+5/07 14619

Re: Re: Re: Hezké pondělní ráno

25.4.2005 13:03:16
Bari, však se dočkááááš! Třebas jednou budu boulit nad Tvým otěhotněním:)))
Lino, to fakt neřeš. My třeba nelezeme, jen se píďalkujem (ikdyž rychle a podle rehabilitační sestry to vypadá, že lozit už ani nebudem) a paci paci se naučila až teď, další den pápá, další den se naučila nabízet mi jídlo..DO té doby obrovský nezájem. Tak neboj. Jak jim to v tom mozečku docvakne, tak to poletí.Všecko ze dne na den. Aspoň u nás je to skokem. Já jsem taky pořád kroutila hlavou nad tím, co děti kolem dovedou a my furt nic. Ale příjde to ať chceš nebo nechceš:)))
Bonie+2 28460

Hezké odpoledne

25.4.2005 12:47:57
Tak už sem se konečně dostala k počítači. V sobotu sem byla celý den v práci. A včera aby sme se s manžílkem ospravedlnili prckovi a nahradili mu den bez rodičů, tak sme byli v Zoo. Bylo to super byl strašně nadšenej. No ale největší atrakce byly stejně kozy. Tak sme se mohli jít podívat k sousedům, mají tři. No a pak se mu taky povedlo slovíčko, který ho učím už měsíc, když sme byli u pštrosů, tak se nadechl a k všeobecnému pobavení zakřičel na celou Zoo kokodák. No všichni se upřímě pobavili. a večer už sem byla tak vyčerpaná, že sem o půl deváté usnula.

Dneska je opravdu hnusně sem ráda, že ten prcek chvilku usnul. Byli sme ráno u dr. a ta nám řekla, že toho bacila můžem mít i tři měsíce. Udělala mu výtěr a uvidíme.
Bonie+2 28460

Hezké odpoledne

25.4.2005 12:47:24
Tak už sem se konečně dostala k počítači. V sobotu sem byla celý den v práci. A včera aby sme se s manžílkem ospravedlnili prckovi a nahradili mu den bez rodičů, tak sme byli v Zoo. Bylo to super byl strašně nadšenej. No ale největší atrakce byly stejně kozy. Tak sme se mohli jít podívat k sousedům, mají tři. No a pak se mu taky povedlo slovíčko, který ho učím už měsíc, když sme byli u pštrosů, tak se nadechl a k všeobecnému pobavení zakřičel na celou Zoo kokodák. No všichni se upřímě pobavili. a večer už sem byla tak vyčerpaná, že sem o půl deváté usnula.

Dneska je opravdu hnusně sem ráda, že ten prcek chvilku usnul. Byli sme ráno u dr. a ta nám řekla, že toho bacila můžem mít i tři měsíce. Udělala mu výtěr a uvidíme.
Damianka 13458

Re: Re: Re: Hezké pondělní ráno

25.4.2005 12:18:04
jeje holky, ja jsem tak utahana a nevyspana. Obdivuji vsechny, ktere ted touzi po dalsim mimi. Ja mam tolik prace. K mimi jeste zahradu. Ty 3 deticky daji opravdu zabrat, i to, ze jsem na vse sama. Porad nemam nic na 100 procent a desi me to. Doma bordelik, achjo. Kdybych se alespon poradne vyspala. Dnes v noci Ch. rval do 0.30, proste rval a nechtel mi rict, co ho boli :o)Uz jsem byla vazne na dne i nastvana. Proste spat nechtel. Pak najednou obratil, vyplaznul na me jazyk a zacal se smat a dovadet.Byla jsem z neho vedle. Rano budicek v 6,00. Ted chodim po ctyrech, a kdyz muzu, tak leham a odpocivam. Nekdy bych vazne uvitala 3+1 a mela svaty klid...!
 Názory 110 z 25678  [Dalších 25668 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.