| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 74818  [Dalších 74808 >>]
Gabča+4 14509

Re: FOTKY GABČOVIC A ALČOVIC :-)

7.10.2008 11:39:14
...jůůůů,ALČO R^R^

KISLI,máš sušičku na prádlo???
Kislice+2 20254

Re: FOTKY GABČOVIC A ALČOVIC :-)

7.10.2008 11:34:21
tyjo, holkyyyyyyyyyy, to je parada!...no , to je fakt banda deti, musi to byt pro ne supr zazitek, ty vase navstevy...R^R^ a vsem vam to moc slusi, nicmene, Alcovic rodince na spolecne fotce fakt neco chybi....:-)))) zeby "Kacenka"? Ale na te spolecne Alca+Petr+kacka se na to Petr asi moc netvari :-)))))

no, bomba, dal nedocitam az pozdeji...doted jsem zabila na netu vyberem darku cely prckuv spanek, tak musim dohanet...pracka, mycka atd...:-/////////// BLANI, Pavel se pro to nadchnul a desne me povzbuzuje at do toho jdu...on zas tolik nepracuje, jak to vypada, sice vstava rano ve 3, ale zas odpoledne uz muze bejt doma 16-17 hodina...a taky si to muze samo delat podle sveho, kdyz je sam sobe sefem...no a skola je 1 x za 3 tydny celou sobotu...horsi je to, jestli se prinutim ucit a kdy (pripada v uvahu asi jen noc a ja nikdy nebyla sova, co vydrzi bejt v noci dlouho vzhuru...)
Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 28878

Re: FOTKY GABČOVIC A ALČOVIC :-)

7.10.2008 11:15:37
Hi hi hi, omlouvám se za matení, ale samo, že ke snídani kaše nebyla~k~
Tak to je fotka u oběda~:-D~:-D~:-D
Makaz a myslím, že tu byl normální provozní pořádek - nepořádek při počtu 7 dětí a 4 dospělých. Jen se to v těch našich prostorách ztratí. ~;)~j~
makaz 31812

Re: FOTKY GABČOVIC A ALČOVIC :-)

7.10.2008 11:11:20
Teda, to je paráda, takovéhle setkání. Já se divím tomu pořádku u vás doma:-)
K nám když přijede návštěva s dětma, tak se to dá shrablem uklízet~:-D A ještě mě zaujalo, děti snídají bramborovou kaši???Téda, tak ještě teplé snídaně..klobouk dolů, před hostitelkouR^

Hosi, pardon, stydím se a jdu listovat...~;)

Kisli, tak to nezávidím...a nepotíráš dásně ničím?Já mám nějáky Babydent(na přírodní bázi) myslím, ale nepoužila jsem to ještě...máme zatím jeden zub..

Fakt je, že pro kluky mám tipů na dárky hodně, ale co holčičkám???Poraďte...???

Ditu, nám vybírat jména celá rodina, tak se nedohodnem~:-D Hele a v kolika začala Nikolka krasobruslit..chtěla sama, nebo jste ji tam dali vy?Já nevím jak moc mám Emči vyhraňovat sport.Teď tu budou u nás dělat jezdecký kroužek a já nevím, jestli není ještě moc malá..I když už kluše, cválá a chce i skákat...R^
Abych ji to spíš neznechutila..
Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 28878

FOTKY GABČOVIC A ALČOVIC :-)

7.10.2008 10:53:42
Tak jdu na to.
Kámoši jak hrom:



Na procházce u koní:





Kačenka spala v kočárku jak andílek ~s~~s~~s~



Gabče to srááááášně slušíR^ Vážně nekecám, koukejteR^~;)



Snídaně dětí. A to tam ještě dvě chybí~j~



Zdena s naší PájouR^



Sommerovic děvčátka ~s~~s~~s~



A zlatíčko Kačenka ~s~



~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D



Pohodička - pohoda v podání Tomáška ~:-DR^~s~



A tady už kolektivní odpočinek a kafíčkování~:-D



Honzík po spinkání a Tomáškova asistence R^~;)



A opět holky spolu~s~



A tady zkouška hry na housleR^



A další muzikant~:-D



Pak se nechala ukecat i Pája a zahrála. Jen se tedy stydí a maskuje bekovkou~k~
Je trdlík, protože hraje krásně. Jen se neumí " prodat"



A tady si bral mustr na holčičku i ten můj mužíčekR^~s~R^



A takhle nás chce vidět za rok Gabča, jinak prý končí naše dvojčátkovství!!~k~



A zde všechny naše děti~s~~s~~s~



Celá Gabčovic rodinka~s~~s~~s~



Celá Alčovic rodinka:



A loučí se s vámi dvojčátka~:-D~;)~j~



Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 28878

Re: Ahoj!

7.10.2008 10:22:50
Ahojky ve spolek,
tak jsem dorazila z práce, uvařila kafíčko a jdu tedy na ty fotky~;)

Jéééééééé vidím, že řešíte vánoce. Tak prosím, prosím házejte inspirace, páč já mám letos zatmění!!! Absolutě netuším, co naježit klukům a co jim ještě k narozkám~k~
Holky máte někdo ten Geomag už doma? Ten pro úplné prcky je asi pro čtyřle´táky už na nic, ale přemýšlela jsem o něčem pro Honzíka. Hrají si s tím děti? A jestli máte nějakou sestavu, tak jakou asi, kolik kusů atd.
U nás je to pro Honzíka taky problém, protože traktory, popeláře, tatry a podobné věci má po Petříčkovi. Jen si asi na narozky ušetřím práci a penízky a dostane sestavu Brudra po bráchovi. Je to jak nové, Péťa si s tím moc nehrál. Má tam trkator, vlečku, fekál, rozmetadla,orací mašinu, atd. Tak bude nadšený, protože on tohle miluje.
Ale jinak netuším, co mám koupit:-(

Jinak včera Honzík sice ve školce poplakával, ale prý je to lepší. A dokonce na procházce nebrečelR^
Tak jsem zvědavá dnes. Ráno tedy nějakou slzičku pouštěl, když jsem odcházela, ale snad bude dobře. Už se a něj těším na potvůrku až si ho vezmu domů~s~

Klaudi, tak ja je? Snad už mnohem lépe. Pořd na vás myslím~s~ Petříček měl salmonelu zhruba v roce a půl a bylo to i s hospitalizací a kapačkama!! Uuuuuf, tak snad u vás už bude vše lepší a lepšíR^~s~

Tak jdu kouknout na fotky.
Kislice+2 20254

Re: Ahoj!

7.10.2008 10:06:33
ahoj holky, se tady probiram po opetovne spatne noci...Gabco, to je na palici, vid...jsem jak pytlem prastena. Ja bych taaaaaaaaaaak spala...no nic, no...musime to prezit...ale uz tam vidim 2 bile tecky, tak snad ty zuby brzo vylezou uz.

PAVLIKU, diky za zachranu, mobil jsem nakonec vecer rozchodila ale nad ranem se mi zacal vypinat, takze si budu vybirat novej...juuu a tady ma bejt ta show Kralu ledu nebo jak nekdy ted...ale nevim, nevim, zda se podivame...bylo to supr, rikas?

My mame taky rostouci zidli JITRO a spokojenost.

DESTY, s tou krabici starych hracek je to bezva napad...u nas nastesti moc hracek neni, ktere by mohl podedit, my mame podle me vubec celkem rozumne mnozstvi hracek, rekla bych :-))))) no, ted se budem muset zamerit na ty klucici...rikate, Bruder je dobra znacka, jo? Samo az pro ty starsi, ale uz si to musim nekam do mozku ulozit...ten Geomag jsem kukala u kamosky, ona koupila rocni holcicce ten Baby geomag, hrajou si s tim obe, starsi i mladsi...

no, nejhorsi bude vymyslet neco klasika Pavlovi :-/////

BLANI, vcera ma kamoska na tancovani premlouvala at si jdu dodelat inzenyra dalkove s ni...(ted udelala bakalarky)...tyjo, ale moc se mi do toho nechce...chodi na tuhle www.vsem.cz ale kdyz jsem ji slysela, jak rika, ze maji na webu vzdy napsano z ceho je bude profesor zkouset (jako otazky na co se bude ptat)...tak mi to prijde jako docela "lehka" skola...i kdyz samo, do hlavy ji to samo nenaskace, takze ucit se to musi, to jo...


~:-D
Marky+Tomík a Klárka 21856

Re: Ahoj!

7.10.2008 8:01:54
jsem si to odklepla....

Blanko~:-DJak můžeš zapomenout na Zuzku?????~:-D~j~
V kolik dorazíte a jak a tak a dál-písni mi kdyžtak na mejl, ju?A IMC si rychle rozmysli!
Popelářské auto máme oranžové Bruder, tak si u nás Adámek i pohrajeR^R^R^
Marky+Tomík a Klárka 21856

Ahoj!

7.10.2008 7:58:20
Desty at nemoc brzo zaženete!Taky si Myslím, že Kubíkovi budou Vánoce tak nějak fuk a horda nových hraček je zbytečná-Klárka dostane jen tu kuchynku a oblečení-hlavně aby Tomík viděl, že byla hodná a Ježíšek jí taky něco donesl~j~
Pana Bramoru Tomík dostal za vzorné oblékání a čůrání ve stoje(najednou měl období, že čůral jen v sedě-ikdyž už rok stál)-pod slibem bramboráků to zvládl
~g~~f~
Desty 21386

Re: Ahoj, jsem uplne zmrzla,

7.10.2008 7:43:02
Konečně jsem letem světem dočetla něco málo.

Dito - moc gratuluju Nikče k té "zelené kartě" :-) Uf, zase máte o starost míň a jak píšeš, tak Niki je dost závislačka R^~j~ na sportu :-) To je fakt dobrá.
A ke jménu - každý jméno je pěkný, kdybych se měla řídit podle okolí, tak nikdy nemáme Daniela - protože má svatek a narozky brzo po sobě .-))
K příjmení vám půjde supr - jen jako jediné jméno u vás bude mít háček ve jméně - pokud jsem to nepopletla :-) To víš, já chci jména bez háčků a čárek, tak toho si všímám :-)

Pavlíku - to je supr, jak sis užila ledovou šou.

Klaudíku - snad už to trápení se zvrtává na dobrou stranu, dej vědět.

Hosi, Gabčo - Vy taky žijete:-) to je báječný. Gabčo - užij si Katunku i v noci - já vím, že teď bys mě za ta slova prokopla :-), ale jednou budeš ráda vzpomínat ~s~

Makaz - moc pěkný fotečky !

Elišce od Denisi přeju dodatečně vše nejlepší !

Nikito - se ti stýská po koních :-) Mě to taky už brzo skončí :-( Manžel začíná být čím dál déle v práci a nebudu mít hlídání. No ale počítala jsem s tím. Tak budu mít nucenou pauzu do jara.

Blanko - co se týká jména křestního - tak ani já jsem se nidky se svým nesžila. No co nadělám, přejmenovat se už nenechám.

Já už nevím.
 Názory 110 z 74818  [Dalších 74808 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.