| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 110139  [Dalších 110129 >>]
Simeona a 3 68216

Re: Dobré ranko

7.10.2008 10:30:06
Zuzi, já myslím že netopení je spíš dobrý, teorie je že byste měli být otužilí, ne ? Studený odchov atd...
Myslím že dětem to nevadí, prostě víc vrstev a je pokoj, aspoň nemáte přetopeno, to máš zas blbý na tu lary.
Zuzik,Kubajs 05/05, Gugí 12/07 32317

Re: Dobré ranko

7.10.2008 10:18:26
Janko, Kuba ji měl naposledy před 3 týdny a 3 dny docela slušná perioda ne ~f~ věřím, že ti to leze na mozek mě taky, přejem ať jste brzo fit. Já odpo musím do poradny, půjdu o něco dříve, bůhví co mám za bacila, tak abych tam nenakazila ostatní kojence no a ta M. rýma asi taky není nejlepší třeba k novorozenci že... dr. tam určo bude už dřív, no a kdyby nebyl, tak půjdu asi zadem, rovnou do ordinace, čekárnu přeskočím ( tak chodí vyrážky )~:-D
Simeona a 3 68216

Re: Dobré ranko

7.10.2008 10:13:26
Ahojte !!!

Uf, snad jsem vás celkem dočetla, včera mi muž sebral PC a dnes je zatím doma, takže si hraje s malým a já mám oraz ~:-D.

Gratulujem Laninýmu Kristíkovi (zase pozdě, já v tom plavu, až pojedem třetí kolo tak už to bude úplná tragédie) !!! Julík je teda fakt drsnej ! Koupili jsme Davymu Trottera, kolo totiž má od narozek a šlapat se naučil rychle, ale brzdit nee a bojí se, je to tu samý kopeček. Davy je hooodně opatrnej.Taky je přece jen celkem těžký. Trotter má 3,5kg a měl úspěch, bohužel jsme stihli jen dvě vyjížďky a Davy pak lehl.

Zuzi, přeju ať se to Kubítovi rychle spraví, Davy měl L. před 1,5 týdnem a momentálně je čerstvě na antibiotikách, má bronchitidu a nelepšilo se to, může si plíce vykašlat, průjem, nechce nic jíst, občas se pozvrací z těch hlenů ~Rv~Rv~Rv. Už mi to leze na mozek, sedíme totiž doma, vždy když se odhodlám a vezmu ho na hoďku na procházku tak se pak probudí odpolene s horečkou, tak asi budem sedět doma celý týden ~;((~;((~;((

A už zas nevím nač jsem ctěla reagovat...
Zuzik,Kubajs 05/05, Gugí 12/07 32317

Re: Dobré ranko

7.10.2008 9:57:36
Bré dopoledne,

Hroši, jj Kuba byl taky takový poseroutka, vždyť i chodit se odvážil až na 15. měsících, teď už se to zlepšilo, ale stejně je opatrnější než ostatní. Mno Matesidlo, to je drak, toho nezastaví nic, odvahy má za10, takež to je samá boule a odřenina, protože na to ještě nemá, např. jeho oblíbená činost je zkoušení co se bude dít, když se pusím stolu, no co asi spanu jako hruška, ale zkouší to furt, běžně u toho ještě jde, resp. utíká za Kubou, pustí se rovnováha nikde takže letí no děs, Kuba byl hoooodně opatrný ten si každý puště hooodně rozmýšlel, Mates to neřeší, ten jedná.

Jinak náš aktuální zdr. stav. Kuba kašle jak nakřáplej hrnec (lary je naštěstí už pryč)+ rýma, já jsme přišla o hlas a kašlu podobně jak K. Mates, rýýýýma, teče to pernamentně. Taťak se kupodivu drží, průšvih je v tom, že nám odešel kotel a opravář příjde až ve čtvrtek, od soboty netopíme, až včera jsme sehnali přímotop, ale to je naprd,takže děti spěj v pyžamu a punčochách, v noci to totiž klesne na 17, no pak máme být zdraví.~f~~f~~f~
Hrošinka+David 5/05+Klárka3/07 13543

Re: Dobré ranko

6.10.2008 23:59:07
Adri,
do nedávna (do léta) se Davídek bál někam do výšek, když vylezl někam na vysokou klouzačku, tak se tam zasekl a volal (už jsem měla obavy,že snad bude mít nějakou fobii),i v Křižanově se bál na tu vysokou, ale v létě se otrkal. už jsem to tady jednou psala, jak v létě najednou začal lízt na prolejzky do výšek :-)
On byl od mala "pan opatrný".
Klárka je v tomhle jiná, ta se hrne někam nahoru apod, nebojí se.
terezie + tadeáš 05 + berta 08 43496

Re: Dobré ranko

6.10.2008 22:45:58
zítra bude, byla už tma
Adri + kluci 21788

Re: Dobré ranko

6.10.2008 22:41:52
a kde je fotka?
terezie + tadeáš 05 + berta 08 43496

Re: Dobré ranko

6.10.2008 22:33:13
manža dorazil s autem a tak jsem byla okouknout - hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
Adri + kluci 21788

Re: Dobré ranko

6.10.2008 22:31:01
Jo, Hroši fotky taky hezké :-) hele, já netušila, že se D. bojí lézt na průlezky a tak... nějak mi to k němu nesedí :-) Matík není teda drak jak Julík nebo třeba Adamko, ale nebojí se, asi takový normál v jeho věku.

A Majda s toustem :-) Matík může večer o kakao žadonit jak chce, ale když má vyčištěné zuby, tak má prostě smůlu :-) Majda koukám smůlu nemá~j~
Adri + kluci 21788

Re: Zuzi

6.10.2008 22:29:34
kdepak jsou všichni?
Zuzko, hezké fotky :-)

Matík měl dnes ve školce klauna z McDonalda, když na mně učitelka viděla můj asi rozpačitý výraz, tak prý jedna maminka tam pracuje a tak klaun proto přišel k nim do školky...děti dostaly nějaké reklamní voloviny a měly zpestření!
 Názory 110 z 110139  [Dalších 110129 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.