| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 114785  [Dalších 114775 >>]
Stáňa * 7932

Re: Zdravím

8.10.2008 19:23:01
Ahojky,
dneska ta skripta měla pokračování...

Šla jsem dopoledne řešit něco do jedné kanceláře a a přitočil se ke mě pán se slovy: "Vy zítra jedeme s mojí ženou do školy". Nejdřív mě spadla čelist a pak mi docvaklo, že budeme jezdit ve třech a ta třetí je kamarádka mé kamarádky, kterou zatím neznám. Vůbec jsem netušila, že její manžel dělá ve stejné firmě jako já. Svět je malej :-)
A pak mi říká:"Víte, žena mi poslala skripta, ať jí to v práci vytisknu, ale mně to vůbec nejde. Ptal jsem se našeho ajťáka a ten mi řek´, že se to doho bez hesla nedostanu. Vám to šlo?"
Tak je mu je pro ni crackla taky, ať si univerzita trhne. ~j~~j~
...a dnes a včera zablokovali i ty, které byly až doteď volné...
truckerka + Adélka 28.6.05 22952

Re: Zdravím

8.10.2008 9:35:24
Ahojky všem :-)

Stáni...ty jsi teda ďábel, tak to ti věřím, že jsi šťastná že máš ty skripta cracknutý, protože učit se to on-line by byla pěkná pakárna~Rv
zrušeno. 24756

Re: Zdravím

8.10.2008 8:54:58
Janino, tak tohle opravdu potesi ~:-D Mozna je tak nadseny z nove vyzdoby pokojicku, ze uz se nemohl dockat az bude v pelisku ~;)
Mas to vazne moc hezke R^
Janina+4 37859

Re: Zdravím

7.10.2008 19:55:36
Tož teď jsem se pobavila :-)
Kluci šli pyžámkách sníst jogurt (oblíbená večeře), nachystala jsem jim postýlky na spaní a uklízela jsem koupelnu po koupání. Pak jsem hledala štěpána, ten nikde. No a našla jsem ho v jeho posteli, vzorně přikrytý, lampičku sám shasnul a tvrdě spal ... v tom okamžiku byla mateřská láska nejsilnější ~s~
Janina+4 37859

Re: Zdravím

7.10.2008 19:36:45
6 hodin, to je docela příjemná relaxace, ne? nikdo po tobě nic nechce ;)
Syn kolegyně je teda šikovný, heh, jde vidět, že všechno blokování skript je na dvě věci ~k~
Stáňa * 7932

Re: Zdravím

7.10.2008 19:33:37
V ideálním případě a při minimu přestupů 6 hodin. S tím jsem ale počítala už letos v zimě, kdy jsem se tam hlásila. Bohužel je to jediná škola, když pominu Ostravu a Brno, kde se dají dálkově jazyky studovat.
V Ostravě je to taky jeden den, ale každý týden, v Brně chtějí kromě testů z jazyka i Test studijních předpokladů, takže mi zbyla Opava.
Zatím si nestěžuju, skripta mám, univerzita a město se mi líbí a uvidím, co příjde ~:-D
Vedoucí katedry jsem včera napsala, jak nutně tištěnou verzi my "dálkaři" potřebujeme a odepsala mi, že můj dopis je plný rozumných argumentů a že udělá všechno proto, aby skripta univerzita odemkla. Ale mně už je to šumák, protože já je mám ~j~
Stáňa * 7932

Re: Zdravím

7.10.2008 19:29:08
Janino,
geniální, teprve 19letý syn mé kolegyně mi všechna skripta cracknul a poslat mi odkaz na prográmek, kterým si všechny další můžu "odemknout" sama, takže škola mi může ~j~~j~
Janina+4 37859

Re: Zdravím

7.10.2008 19:19:37
A našlas? :-) Kolik hodin ti zabere cesta vlakem?
Stáňa * 7932

Re: Zdravím

7.10.2008 19:07:33
Janino,
jezdím vlakem a teď právě hledám nějaký spojení s co nejméně přestupy :-)
Janina+4 37859

Re: Zdravím

7.10.2008 19:03:04
Stáňo to je teda děs s těmi skripty... já osobně mám radši zalézt s učivem někam do klidu, třeba i do postele do tepla pod peřinu a ne čučet do monitoru :-/

Jezdíš jen vlakem nebo i autem? že bychom ev. někdy daly to kafe nebo se můžeš stavit i na noc, daly bychom lahvinku /dvě, tři~j~~j~
 Názory 110 z 114785  [Dalších 114775 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.