| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 46451  [Dalších 46441 >>]
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:20:46
Já sem tam právě volala ale ani jedno číslo nebylo funkční..no a podala sem to 10.5..za pár dní na to mi přišlo že se mi Rodičák uznáva a bla bla bla
No tak počítam,že jak dneska nepříjde tak tam asi dojedu..
Czeperka 16441

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:16:17
Děkuji za pindíkové rady, obzvláště pak Toníček, který při akci slastně přivírá očka a vrní :-)
Katka, Sebík a Adrianka 28478

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:13:41
Naxi mi rodičák přišel už minulý týden 7.6., a oni to rozesílají maxim. s dvoudenním spožděním. Teda aspoň u nás. Tak si na tu sociálku zavolej a zeptej se. Záleží ale kdy jsi odevzdala ten papír s potvrzením. Oni totiž mají na to nějaké uzávěrky, takže aby ti to náhodou nepřišlo až příští měsíc. Být tebou raději si tam brnkni ať víš na čem jsi, za to nic nedáš.
Katka, Sebík a Adrianka 28478

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:11:23
Nejdřív to napíše že se to neuložilo a pak se to zobrazí 2x, no nevadí.

Margaret, taky chci strašně letos k moři. Uvažovala jsem Chorvatsko, ale s dětma ta štreka autem, no nevím. Na Řecko jsem taky koukala a měla vybranou Krétu nebo Rhodos, ale manža ještě na to nic neřekl. Chtěla bych třeba přelom srpen - září nebo tak nějak. To by už s prckama šlo zvládnout, ne? Akorát nevím jestli je na těch ostrovech letiště nebo se tam musí přejet trajektem z pevniny. CHtěla bych něco nejmíň komplikovaného na dopravu, ale to asi nenajdu. Každý rok právě v tuto dobu lítáme k moři, tak mi to jaksi chybí. Nebo mě napadlo ještě Španělsko nebo Malorka atd. Bude záležet taky na financích,podle toho jestli se pustíme do té koupelny nebo ne. Abych řekla pravdu, raději bych místo toho jela na dovču, koupelna ještě vydrží :))
Marťa,Míša a Eliška 36596

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:10:19
Kači včera taky Míša plazil a částečně lezl po zahradě hrozně ho baví trává,takže jsem ho podestlala ale jen jsem se otočila tak byl z deky pryč a ležel jen na trávě vůbec na tom nechce být lepší je přece jen tráva ne?
Marťa,Míša a Eliška 36596

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:07:51
Naxi mě dorazil rodičák taky za dva měsíce ale na účet.
Marťa,Míša a Eliška 36596

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:07:00
Margaret,též bych razila k moři ale letos nám to asi nevyjde.Taky mi to teplíčko a moře nějak chybí.Jezdíme taky hodně do Řecka.Kam jedete?
Katka, Sebík a Adrianka 28478

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:04:28
Ahojky při pondělku,
klasicky jsem tady celý víkend nebyla a dočíst nestihnu, takže doufám, že se tu neudálo nic zásadního a všechny jste v pohodě.
Péťo krásné fotky, určitě tam bylo fajn a snad jste si to tam užili. Teda kromě těch pár negativních zážitků, bylo určitě dobře, že?
Tento týden bude krásně, takže se tady taky budu vyskytovat jen sem tam.
Adri už je líp, teplota není, dokonce spí až do 6,30 h. Zjistila jsem,že se asi budila hladem. Předtím jsem jí kojila v noci jen 1x, tak teď jsem zkusila, když se vzbudí cca v 1 av 4,30 a pak spí do těch 6,30. Přes den jí dávám polovinu té zeleniny k obědu + kojo a na svačinku zbaští celou tu přesnídávku od Nestlé (něco jako Frutapura, ale ještě to je s mlíčkem). Zkoušela jsem i šťávičky z Aventu a taky jí to jde.
My jsme o víkendu byli na slavnostech Pivovaru Ostravar, bylo celkem dobře, ale lidí jako opic. A včera jsme relaxovali doma.
Odpoledne musím jít nakoupit nějaké kraťasy a tílka Sebíkovi, zjistila jsem, že nějak ze všeho vyrostl. Když teda už bude konečně to teplo :) tak ať má v čem chodit.
Chci zkusit dát dneska Adri na zahradu na zem, ale asi to budu muset pod ní hodně podložit, ať jí není od té země chladno. Dáváte je taky lozit na zahradě? Sebík mi lezl přes zimu, takže jsem takové starosti neměla, ten byl pořád doma na koberci a šmejdil po bytě.
Katka, Sebík a Adrianka 28478

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 10:04:03
Ahojky při pondělku,
klasicky jsem tady celý víkend nebyla a dočíst nestihnu, takže doufám, že se tu neudálo nic zásadního a všechny jste v pohodě.
Péťo krásné fotky, určitě tam bylo fajn a snad jste si to tam užili. Teda kromě těch pár negativních zážitků, bylo určitě dobře, že?
Tento týden bude krásně, takže se tady taky budu vyskytovat jen sem tam.
Adri už je líp, teplota není, dokonce spí až do 6,30 h. Zjistila jsem,že se asi budila hladem. Předtím jsem jí kojila v noci jen 1x, tak teď jsem zkusila, když se vzbudí cca v 1 av 4,30 a pak spí do těch 6,30. Přes den jí dávám polovinu té zeleniny k obědu + kojo a na svačinku zbaští celou tu přesnídávku od Nestlé (něco jako Frutapura, ale ještě to je s mlíčkem). Zkoušela jsem i šťávičky z Aventu a taky jí to jde.
My jsme o víkendu byli na slavnostech Pivovaru Ostravar, bylo celkem dobře, ale lidí jako opic. A včera jsme relaxovali doma.
Odpoledne musím jít nakoupit nějaké kraťasy a tílka Sebíkovi, zjistila jsem, že nějak ze všeho vyrostl. Když teda už bude konečně to teplo :) tak ať má v čem chodit.
Chci zkusit dát dneska Adri na zahradu na zem, ale asi to budu muset pod ní hodně podložit, ať jí není od té země chladno. Dáváte je taky lozit na zahradě? Sebík mi lezl přes zimu, takže jsem takové starosti neměla, ten byl pořád doma na koberci a šmejdil po bytě.
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky z Francie

12.6.2006 9:57:11
Péťo fakt pěkný..uořímně obdivuju odvahu cestovat s prckem.Já přemýšlim,jesli mám vůbec jezdit vlakem k tchýni.Trvá to cca 7 hodin.
No já se do do Francie asi nikdy nepodívám...čeká nás budování společnýho hnízdečka.
 Názory 110 z 46451  [Dalších 46441 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.