| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 98975  [Dalších 98965 >>]
Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 26421

Re: Noční směna

7.10.2008 9:10:59
Dobré ráno holčinky!

Tak předně Danýskovi přejeme na dnešek ať to má co nejrychleji a bezbolístkově za sebou a vše dobře dopadne~s~

Myslím, že Nicky psala, že je to určitě "lehčí" operace než měl Glissáček, ale taky bude v narokoze a budou tam tuším cca týden muset zůstat.

MM mi včera v noci přivezl 1xKofilu, 1xMilu a 1xMilku oříškovou mega. To se dneska bud mít~:-D

Severko, s tou ponožkou fakt dobrý, mě se ti stalo minulé úterý když jsem jela do práce, že jsem si dala jednu tu silonkovou ponožku béžovou a jednu černou! A zjistila jsem to až v práci, protože já nosím hodně dlouhé kalhoty (jsem malá a nerada je nechávám zkracovat takže s podpadkama to mám tak tak) a není to tím pádem hned vidět. Až jsem se nějak pro něco ohla tak jsem si říkala: bože, těhotenská demence fakt jak vyšitá!~:-D Ještě že pracuju v Palládku a nové jsem měla za pět minut.

Tak včera mi přivezli novou myčku a dneska už vezou novou pračku Jupííííííííííííí~:-D~:-D~:-D Mám obr radost i když vím, že minimálně do neděle tady budou stát zabalené v krabici, neboť MM má tento týden službu a ještě k tomu otvírají nový salonek a mají tak nějakou spešl akci takže na to nebude mít čas.
Gliss & 12/05+11/07+08/09 20197

Re: Noční směna

7.10.2008 0:36:08
... nemizím... Ještě Baruška!
Baru, operace super! Jsi odvaha a moc držím palce, ať se konečně dočkáš!
Třeba se díky tobě taky odhodlám - zatím jsem posera!!

Ad baráček: Nesmutni, jednou to přijde a o to víc radosti ti to přinese! My jsme se taky nestěhovali do mýho prvního porodu - slzy jak hrachy... Pak ani do 5/06 - další smutek... a v 10/06 to konečně bylo (a zase slzy - tentokrát šok ze změny... ~:-D ) Jednou na to budeš vzpomínat s úsměvem, teď ti prostě nezbývá než to hrnout a vydržet!
Já vím, moc jsem ti toho nenapsala, ale chtěla jsem aspoň malý povzbuzení, protože tááááák vím, jak ti je... ~;(( ~s~

... a už fakt DN!
Gliss & 12/05+11/07+08/09 20197

Re: Noční směna

7.10.2008 0:28:04
Severko, nekoukla jsi na diskuzi vpravo - co vyrábět z kaštanů a z listů?
Tohle mě naprosto dostalo!!!! :
http://www.mimi bazar.cz/recept.php?id=26773
http://www.mimi bazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=79821

a už mizím!!
DN


Gliss & 12/05+11/07+08/09 20197

Re: Noční směna

7.10.2008 0:01:12
Hoja hoj!
Tak jsem si schrupla, konečně vás dočetla a tady nikdo, co?

Čtu Severku, jak zas měla dneska rozběháno - a chůdě Péťa! Snad už bude líp. Ale máte super dětskou dr., že se vám takhle věnuje - jiná by ještě vrčela, že bolest hlavy je blbina...
Každá ponožka jiná - dobrý! R^
(To mi připomíná, jak jsem před pár dny zašívala Honzovi dírku na slipech, něco mě od toho vyrušilo a dva dny nato věším prádlo a říkám si: sakriš, co to visí z těch slipů za dlouhou nit?? A ona nejen nit, ale s ní i jehla! ... prostě roztržitá matka se nezapře...)

Jinak Danýsek - pokud vím - tak šel na drobný zákrok s pindíkem. Nicky tady přece kdysi psala, že si dělala srandu, že "ho" má nějak víc zahnutýho, dětská je poslala na urologii a ten pan doc., co operoval našeho Honzu, konstatoval, že je to na operaci. No už ať to mají za sebou a jsou zpátky doma, budu na ně moc myslet!!!! Není o co stát... ~s~ Zítra nástup, ve středu zákrok, počítám, že v úterý by je mohli pustit???

Bram, tak jsem tvoji poznámku o kuchyni četla večer MM a potutelně se usmíval ~:-D - tak si taky tipuju, že si dělal srandu... ~:-D ~:-D Mmj. jsme podnikli i další kroky: minulý čtvrtek jsme byli v kuchyňským studiu, den nato jim MM poslal komplet propozice vč. zákresu přípojek aj., tak uvidíme, s jakým rozpočtem se vyloupnou...
A když jsem se v souvislosti s fin. krizí ptala, kolik máme na ING kontu, tak prý - neboj, objednáme pár věcí do baráku a bude tam prd... tak snad to stihnem!

Zigy, klidně tento týden můžem něco spáchat - zítra chci teda s klukama ve 14,00 do MC, budou se tam v rámci dílny vyrábět lampióny, tak to by Honzu mohlo bavit. On je smutnej, že tam už nechodí děti jeho věku (jsou ve školce), tak doufám, že aspoň takhle někoho potkáme.
Žaloba, že táta málo topí ~:-D R^ - vy se fakt nenudíte!!
Nicméně ta poznámka Vendy a představa, jak mrkáš na hodinky a říkáš, "ty jo 19,00 - musím domů" mě taky pobavila!!

Kristy, já ti s tím Šnečkem naprosto důvěřuju - a jen z toho, co jsi popsala, je mi jasný, že to bude o hodně lepší, než jen jedna velká místnost.
V deníčku už jsem hlasovala, ale ty komentáře jsou tam nějak blbě nastavený - když jsem si je chtěla zobrazit, ukazovaly se tam i desítky jiných cizích - k naprosto odlišnýmu tématu, no prostě chaos...

Jak se tady pořád točí téma "lidsky vedenýho" porodu, tak mám fakt výčitky vůči Šímovi - na rozdíl od HOnzy to v jeho případě byl naprosto bezproblémově se rozbíhající porod - personál vstřícný, nicméně nic nekonzultoval a všechno bylo daný. A já, jak už jsem tam přijela s kontrakcema co 4 min., jsem jim na všechno kývala... Takže když mi řekli, že mi píchnou něco na urychlení, oslovsky jsem souhlasila, tu kachličkovou hekárnu jsem vnímala o dost intenzivněji a nevstřícně než u Honzy, a i když mi vadilo ostrý světlo u samotnýho porodu, ani jsem nestihla protestovat.... Šíma se narodil a skoro dvacet minut plakal (nějak jsem z toho byla vykolejená, protože Honzík byl tím, jak ho položili na prohřátí do inkubátoru, naprosto v pohodě...) Tak si zpětně říkám, že mu ten příchod na svět musím trochu vynahradit - protože se mu to moc nelíbilo. Taky bych si přála zažít tu intimitu a soukromí, ale já na nic než "klasiku" nejsem stavěná. ~;((
Zigy, Jéňa 11/05, Martin 11/08 35565

Re: Noční směna

6.10.2008 22:27:48
Teda Severko, jak někdo může vydržet 3/4 roku bez čokolády??? To já bych asi hledala naopak málo dnů, kdy jí nesežeru aspoň kousek!!
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Noční směna

6.10.2008 21:58:37
Zigy, Ty jsi mě teda rozesmála ~:-D~:-D~:-D. Trošku jsem si vás předsavovala jako Vendy.

S čím šel Dany na operaci?

No holky, tak jste mě navnadily taky, šla jsem vyhrabat čokošku. Koupila jsem si včera malou Milku a dobře 3/4 roku jsem žádnou neměla. No a už zase nemám ~j~. Kristy, to je teda ďáblův dárek, co? ~j~
Zigy, Jéňa 11/05, Martin 11/08 35565

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 21:48:33
Danýsek nevím, něříkala Nicky úterý????
Zigy, Jéňa 11/05, Martin 11/08 35565

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 21:47:55
Bram mě to moje těhu připadá naprosto šílený, jsem jak koule, nemůžu spát, furt mě tvrdne břicho, píchá v tříslech. Fakt se na ten porod začínám těšit~:-D
Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 26421

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 21:39:48
Zigy čauký těhulinko! Vždycky když napíšeš kolikátý jsi tt tak si uvědomím, že jsem "jen" 10 týdnů za tebou a jímá mě už hrůza dopředu, nemůžu se hýbat už teď.

Myslíte, že už má Danýsek od Nicky po operaci????
Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 26421

Re: Dobré ráno!!!

6.10.2008 21:37:38
Tak mě právě Andílek dorazila dortíkem a Venda tabulkou čokolády - slintám jen na to pomyslím, nemám tu nic takže jdu zřejmě spát!

DN.
 Názory 110 z 98975  [Dalších 98965 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.