| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 87  [Dalších 77 >>]
AliskaB - Andrea 01/07 79789

očkování

4.10.2008 15:22:22
Ahojky,
tak mi máme prevenar a meningokoka a ještě bych chtěla žloutenku.

No snad ta antibiotika zaberou, ted jsem byla venku a manžel hlídal a mladá se ve spaní tak rozkašlala až pozvracela celou postel,ale i s manželem šel spát s ním ~:-D
Lucka 345 85790

Re: Ahojky

4.10.2008 15:19:39
Vašíka jsem loni očkovala na pneumokoka.jinak jen to běžné očkování.
Lucka
Aluska+Tada1/07+Vendy11/09 83550

Re: Ahojky

4.10.2008 12:51:34
Ahojky Mimiku,já tam ikonku mám.Je fakt,že mám s Aliskou podobné přezdívky.
Tadeáš má zatím jen povinné očkování,chtěla bych ho ted nechat naočkovat na menngokoka a ve dvou letech na pneumokoka.Hlavně ve dvou letech je už jen jedna vakcína,tak si říkám,že to vydrží.Věř,že taky dost váhám a přemýšlím jestli ano nebo ne.....
Kvítko a dva poklady 47601

Re: počasí na prd

3.10.2008 23:15:09
A Alisko, lepsi babi leto z okna nez sedivo dest z okna, ne;-) Pri slunicku je hned lepsi nalada a treba si koncem tydne udelate na par minut prochajdu:-)
Kvítko a dva poklady 47601

Re: Ahojky

3.10.2008 23:11:57
Teda holky, jeste, ze jste dopsaly jmena ratolesti, Aliska a Aluska, obcas si rikam, ze se Alusce vyparila ikonka;-)))

Alex je nastesti zatim bez nemoci, i ockovani snasel vcelku v pohode. Co jsem videla reakce u jinych deti, nasledne nestovice atd. uz chapu, ze maminky maji hruzu. Holky mate danou zloutenku nebo Prevenar? Alex neni a porad nevim, nevim...
Aluska+Tada1/07+Vendy11/09 83550

Ahojky

3.10.2008 21:03:00
Ahojky
Jé,at je příští týden hezky,to sluníčko mi dost chyí,nemám ráda zimu a letos přišla brzy...
Alisko,to malá marodí pořád?Tak at jste brzy zdraví.Mě malej začal kašlat v půli června,kašlal jen v noci,tak jsem pořád běhala k doktorce,už jsem si připadala jak,když si vymýšlm.Po měsíci nás poslala na různá vyšetření,dělala odběry,vše měl v pořádku,tak ho poslala na alergologii.Pak jsem byla ještě jednou u doktorky,tak už mu dala antibiotika,za 14 dní jsme jeli na alergologii pro výsledky,tam měl taky vše v pořádku(každý mě strašil,že většinou tam něco najdou,naštěstí nenašli),jen mi řekla,že měl ve výtěru nějaký vir,který se léčí antibiotiky,no proto přestal kašlat.Hlavně,že ho dva měsíce nechali trápit.Taky to byla naše druhá antibiotika.Tak budu držet palečky,at je malá brzy zdravá.Pa:-)
AliskaB - Andrea 01/07 79789

Re: počasí na prd

3.10.2008 10:46:11
Ahojky,
plaveme už od 5měsíců a zítím bylo vše ok až na nějakou rýmu.
Musím říct,že je to super, plave hlavně s manželem a celej rok.

Ale tentokrát to nějak nevychází, tři týdny jsme skoro v kuse bojovali s rýmou a kašlem bez teplot,ale je to tu znovu a tak máme odedneška antibiotika, jsou to její druhá v životě, poprvé penicilín v roce při aftosní stomatotidě a ted tohle, takže nás babí léto nečeká, tak maximálně z okna.
Kvítko a dva poklady 47601

Re: počasí na prd

3.10.2008 10:02:36
Ahoj, to je venku hnus, co:-/ Ale slibuji pristi tyden babi leto, tak moc doufam, ze jim to vyjde! Uz min. proto, ze ma prcek krasnou podzimni bundicku, kterou zatim neoblekl;-)

Alisko, vy plavcite delsi dobu nebo az ted? Ja o tom porad premyslim, ale predstava, ze bych v zime mela jit plavat a nasledne 14 resit rymu a pak znova, tak zatim jsem se nerozhoupala. Super by bylo nejake 2 - 3 mesicni, nejlepe na jare:-) Tak at ryma je brzo pryc!!!
AliskaB - Andrea 01/07 79789

počasí na prd

2.10.2008 15:38:32
Ahojky, už jsme zase doma, mladá má zase rýmu,ale tentokrát kamenou, to je to počasí vítr a o víkendu na mikču a v pondělí na bundu ach jo. člověk neví co jim obléknout.
Na plavání se snad nikdy nedostaneme, zítra jdeme na krev,protože je nastydlá už třetí týden a to je dost.
Aluska+Tada1/07+Vendy11/09 83550

Krásné počasí

2.10.2008 13:16:56
Ahojky holky,tak se nám udělalo trošku hezky,tak asi jste venku,proto tu nikdo není.
 Názory 110 z 87  [Dalších 77 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.