| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 1070  [Dalších 1060 >>]
Kačky a // 57328

Re: Lusli,

20.10.2008 8:40:09
Dani
díky!
jak ty to děláš, že mᨚ takové šikulk holčiny a všechno stíháš (nachystaný oběd atd...):-D:-D:-DKdyž to čtu, mám dojem, že sjem někde pozadu;)

Jinak přeju hezký den! U nás se z mlhy snad vyklube sluníčko!
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Lusli,

20.10.2008 8:31:34
Lusli,
mala je nadherna!!!!

Modracku,
super culicek~R^!

Vsem moc diky za pochvalu nasich holek!

Marci,
doufam, ze uz je Sonjince lepe!!! Ty zoubky zatracene...u nas zatim nic, o Klarcinych jsem nikdy nevedela, nemela s tim potize. PRvni mela uz v necelych 4 mes. A ted uz ji roste druhy zoubek, dnes jedeme k zubarce, aby ji na to mrkla :-)
Klarinka sla dnes s holkama poprve do skoly sama, ze skoly uz ji to jde bravurne :-)
My to mame kousek, je to necelych 10min klidnou chuzi a prijemnym prostredim, zadne silnice, pohoda. A Matysek vetsinou jezdi pracovat az na 9, takze mi Andu doma pohlida, vetsinou vstava, az kdyz se vratim a Ana jeste chrni, takze ji nemusim brat s sebou. To by ji narusilo cely denni rezim...
Od listopadu bychom mely zacit chodit plavat, uz to ji naboura cely den, jsem na to zvedava, ona nema rada cizi lidi, tak uvidime...

Loucim se, jdu vysat, obed uz mam nachystany a dnes uz nic nemusim :-)
Krasny den vsem!!!!

A marudci at jsou v poradku!!!
RomčaF 26692

Re:

18.10.2008 22:21:19
Ahojky, tak my se teda o samostatné jídlo zatím ani nepokoušíme, zatím je spokojenej, že ho krmím, tak jsem docela ráda, protože taky nemám moc ráda ten binec - jídlo všude

Včera jsme byli na očkování do ručičky a v noci Kubča od půlnoci do tří střídavě zvracel a pak chvilkama pospával na mě, no bylo to docela hnusný, dneska už byl v poho, tak doufám, že se z toho nevyklube nic dalšího, prý tu řádí blicí virózy, fuj, fuj


A Lukáškovi všechno nejlepší k svátku
Tinuviel 07/07+09/09+02/16 20007

Modráčku,

18.10.2008 14:58:42
Rozárka jí už taky všechno sama... nesmím se lžíce nebo talíře ani dotknout.. polévky si i sama naklání (a já rostu!) a jsem nechutně hrdá, jak krásně jí to jde a jak už umí správně držet lžíci :-D
Kačky a // 57328

Re: Lusli,

18.10.2008 11:39:08
A taky sem hodím jednu naši culíkatou fotku (možná ale necháme přistřihnout - má vzadu vlásky takový suchy, divný...)
Kačky a // 57328

Re: Lusli,

17.10.2008 20:54:38
Dobrá patlanda:-D Já na to asi nemám tu správnou výdrž - myslím koukat se, jam vylívá apod. jídlo. Dokud se snaží dopravit ho do pusinky, tak jo, to beru. jenže u nás když nechce jíst, tahle snaha nějak chybí a největší zájem je o to, jak to jídlo "odstranit" z dosahu:(
luslik+Niki07/07+ Terí04/10 16719

Re: Lusli,

17.10.2008 18:37:22





Kačky a // 57328

Re: Lusli,

17.10.2008 16:54:02
Lusli,
na fotku s etěším! šuo sm s ní! U nás je potíž, že je zázrak, když malá něco vůbec jí, takže zkoušíme, čím jí nenaštvem, když se teda rozhodne jíst. Kdžy jíst neche, tak jídlo klidně vyklopí, vysype atd... (a to je většinou...) Na druhou stanu, když jí to zachutná, dokáže se skoro krmit. - ale jí chutná málokdy.

Marcelko,
my tu lžičku zkoušíme jen sem tam - když nechce jíst, nemá to smysl. RP je 7600 (kdžy zůstanem doma 3 roky), na rodičák prý nemáme nárok. (bohužel se nikdo neptá, že splácíme, abysme měli kde bydlet... ale to je všude stejné) Peníze se prostě kutálí nenávratně pryč.
Sonji je mi líto - nemůže to být třeba ta 6. nemoc? Třeba se ti ještě osype a uleví se - uvidíš!
A my máme 10,21kg - když někomu řeknu, že malá nejí, tak nám to nevěří - i doktorka se smála...
Marcela/Sonja07/07/Adam10/09 58296

Re: Lusli,

17.10.2008 14:20:10
Mdráčku, ahoj. Ja som tu teraz nejako často, až sa sama divím:) Sonja je inak tiež nejedlík, ešte stále má len okolo 9,5kg, teraz mi asi zasa ešte schudne, keď má teploty. Spapá toho dosť, ale papá stále a po trošičkách. Obed do nej dostanem len tak, že sa u toho nejak v stoličke zabaví-s telefónom, peňaženkou, hračkami... občas sa snaží papat sama ale nič tak nezje, väčšina jej spadne a potom to ešte rozmaže rukami všade kam dosiahne:) Tak to ešte odkladám na dobu neurčitú:)
Dnes sme mali hroznú noc, spala som asi dve hodiny, aj to po chvílkach, malá mala 39,5°C, dvakrát sme jej dávali vlažnú sprchu, dva paralenové čípky a aj tak do rána stále pálila ako ohrievač:( Dokonca hneď keď sme ráno vstali mala 38,5°C. Doktorka nám vlastne nič nezistila, len nám potvrdila, že to bude zrejme zo zúbkov, dýchanie má čisté, hrdlo tiež. Ale aj sami sme si všimli, že jej idú všetky štyri trojky a má tie ďasná fakt hrozné, chudátko moje:( Dúfam, že rýchlo vyjdú a bude mať pokoj.
No a k miminkám-tiež to nebudeme mať finančne ľahké, čoskoro by mal byť voľný pozemok a pomaly by sme začali stavať. A teraz keď je tá kríza má manžel v robote neistú budúcnosť, pretože sa im každý deň zruší niekoľko zakázok, ktoré si zákazník neprevezme. Docela sa bojím, ako to dopadne, splácame totiž tú pôžičku, k tomu bežné platby+internet, telefóny, nejaké potrebné nákupy a je po peniazoch...ale zvýšili mi RP o 200Sk, tak mi prelepšili:) Tak mám teraz úbohých 4740Sk + 540Sk rodinné.
Myslím, že u Vás je RP vyšší, však?

No, teraz mi malá spí, som zvedavá, akú bude mať teplotu keď vstane. Dúfam, že sa aspoň trochu napapá a hlavne napije, zatiaľ dnes pila celkem dosť, ale snažím sa do nej dostať čo najviac čaju, tak bojujeme:)
luslik+Niki07/07+ Terí04/10 16719

Re: Lusli,

17.10.2008 12:11:52
Modráčku Nikolka už si nechce nechat ani pomáhat. Včera měla rajskou a teda snědla půl velkého talíře (ale teda že byla celá červená je jasný;-))) ale kupodivu po té rajské nebylo tolik nepořádku jako dopoledne, když svačila jogurt. Dala jsem jí teotiž takový ten jak se do něj vsypou ty cereálie z boční mističky no a ona teda zpočátku něco snědla hezky, ale pak se začala vyžívat v přerozdělování jogurtu do těch dvou přihrádek......... no fakt síla, ale říkám si, že prostě někdy se to naučit musí a už opravdu došla do stádia, kdy trvá na tom, že chce být samostatná a dělat všechno "sama". Zkusím ztáhnout z foťáku fotku s tím jogurtem ze včera tak pak dodám;-))
 Názory 110 z 1070  [Dalších 1060 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.