| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 12130  [Dalších 12120 >>]
Lana+Julik05/05+Kristian10/07 22327

Re: hoj holky

7.10.2008 10:11:02
Ahojky,
tak Kri mi bojkotuje dopoledni i odpoledni spani, jemu to neva, naladu ma vybornou, ale ja nic neudelam, protoze neustale nekam leze, do vysek, takze ho porad hlidam~Rv A v noci vstavam nekolikrat, podat dudlika, polozit ho nebo tak ~Rv

Kamco, jaka je to kucharka od Jamieho, nejake uz mam, ale kdyztak bych ji brala, pls.

Musim jit, ani jsem nic nedocetla ~;(( Jedu vyzvednout ty capacky, do lekarny pro antiko (mudr mi napsal 6baleni, tak to byla docela palka, no co se da delat, a pak jeste neco rychle uklohnit, nez pojedu do skolky) To bude dneska zase dlouhy den ~;)
Luca, Maty 09/07 + Kýša 11/11 66937

Re: hoj holky

7.10.2008 9:56:25
Jasně Cecill, číhej :-) Já ale myslím, že videokazety už jsou dneska pasé, že to DVD bude určitě lepší, to by si to Eliška už za 10 let ani neměla na čem pustit ~:-D
Cecill + Natálie 13.10.07 23396

Re: hoj holky

7.10.2008 9:52:18
Nevíte někdo, jestli ty řezané kytky co prodávají v Lidlu tam mají každý den nebo jen určité dny v týdnu? Chtěla bych v pátek koupit tak 3 svazky.

Luco,mně jde o to jestli Kamča to potřebuje mít na videokazetě nebo může být dvd, to bych mohla posloužit, video už nemáme. Tak na ní číhám :-)
Želvik 52389

Re: hoj holky

7.10.2008 9:37:12
DOlní byt má novou kuchyňskou linku, starý stůl, židle a jdnu postel v kuchyni...a pak druhá místnost, krásné kachlové kamna, dvojpostel a jedna postel zvlášť, dvě křesla, stůl,...+postýlka a pak chotba a krásná nová koupelna R^. jinak paní nám už teda topila, byla kosa venku, no ale topení nějak blblo, takže v noci zima byla, ale šlo to.Poslední dny jsme to topení pořešili a pak už bylo teplíčko. Takže jak říkám, zařízení sice staré, ale na vyspání stačilo a užili jsme si to. Určitě mám vyfoceno,ještě jsem fotky neprošla ~g~
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205

Re: hoj holky

7.10.2008 9:30:25
Ahojky,
nestíhám,nestačím:-)))Dočítat už vůbec ne:)

U nás jsou noci poslední dobou v pohodě,spí se celou noc(občas k ránu kolem5-6)se vzbudí to dostane kozu a spí dál.Ale 7hod vstáváme se vší parádou:-)

Teď Kryšpula spinká,dělám mu obídek(bude mít pangasia s brambůrkem),po Ó jdeme pro Val a nakoupit.
a večer jdu pařit,hurááá:)
Valince angličtinu přesunuli z uterý na čtvrtek od 17hod,takže paráda v 1 den má plavčo a anglinu,no nedá se nic dělat:)

Kryšpula chození pěkně fláká,pan pohodlnej a opatrnej radši leze,ale nedělá mu problémy vylézat po výškách,furt je na posteli,na gauči apod..šplhá se i po okně v pokojíčku:(ještě,že neemáme žádnej žebřík,schody apod....

J.si teď vyřizuje nějakého Dr. a zítra zase vůbec mu to chození po doktorech nezávidim.
Musim zavolat na logopedii.

Shina+Kája19.5.05+Áďa 24.10.07 43614

Re: hoj holky

7.10.2008 9:28:07
Cecil,
jsou měkké, jen kůže, takže "zpevněné" nejsou. Já jí je doma občas dávám přes ponožky, když nemá proti skluzky a nechce botky. Ona se stejně víc leze po koulenou,...
Cecill + Natálie 13.10.07 23396

Re: hoj holky

7.10.2008 9:27:27
Ovečky byly fajn, taky jsme na ně pořád chodili, ze začátku se jich Natálka bála, ale pak už ne a ukazovala na ně i z okna a mlaskala pusou jako bébé :-). A ten dolní byteček je také po rekonstrukci? Jak je vybavený? A nebyla vám tam v tomhle počasí zima, nebo se už topilo?
Luca, Maty 09/07 + Kýša 11/11 66937

Re: hoj holky

7.10.2008 9:26:11
dobré ráno,

Cecill, myslím že Kamča psala, že je to zejtra na Primě ráno v 5.05.... my máme jen video a kvalita hrozná :-(
Takže to ani neuvidím, v 5 mám půlnoc :-(

Zkusím přes den dočíst
Želvik 52389

Re: hoj holky

7.10.2008 9:20:56
JO Cecil bylo to tam boží, paní moc hodná, dokonce jsme nafasovali tašku jablíček domů ~;)
Vy jste spali v tom "bytečku" v patře? My dole, ale fakt můžu všem doporučit. Radeček krmil ovečky, každý den, byl z nich nadšený R^~s~
Cecill + Natálie 13.10.07 23396

Re: hoj holky

7.10.2008 9:12:13
Želvíku, jsem ráda že se vám ve Zlíči líbilo, nám také :-)

Shino když tě tu vidím, onehdá jsem se tě ptala na ty capáčky co má Adélka, jsou prosím tě měkké, tedy jen kůže nebo jsou něčím podšité a pevnější jako botička. Potřebovala bych, aby tyhle capáčky byly také někde ke zkoušení jako boty, ne jen přes net :-(, zdá se mi, že Naty má k poměru nožky úzkou patu a to je kumšt aby to sedlo.

Další tip na pěknou kombinézku
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2030539
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2032907
Kéž by něco takového měli konečně v obchodě i nového, když bude od babi a dědy k naroz. ... už z toho chytám nerv ~g~
 Názory 110 z 12130  [Dalších 12120 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.