| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 10258  [Dalších 10248 >>]
Bonie+2 28460

Re: hezký den

7.10.2008 19:41:29
Anedz my taky chodíme do jeskyně, jakmile vidím, že na ně něco leze dáme jeskyni druhej den z nich leze hnus zelenej, ale třetí den jsou zdravý takže taky doporučuju. Mě to vždycky řádně protáhne dutiny.
TaJ 81121

Re: hezký den

7.10.2008 18:09:20
Ahojky, hezký podvečer všem, tak i když to ráno nevypadalo, tak byl nakonec hezký podzimní den :-) A naše dítko, bylo přesně jak to dnešní počasí, ráno trochu mrzutý a uplakaný a během dne měl pořád lepší a lepší náladu - je fakt, že tohle já u něj pozoruju skoro od začátku - když svítí sluníčko a je hezky, tak je dobře naladěný, ale běda, jakmile se zatáhne a začne pršet! No, dneska byl opravdu roztomilej, dokonce po obědě 2 hodiny spal venku v kočáru a taky beze scén snědl všechno, co jsem mu dala :-)
Jinak ANEDZ, já jsem taky měla nachystané ovoce, že mu to do toho jogurtu přidám, ale chtěla jsem nejdřív zkusit, jestli ho bude jíst i samotný - a podařilo se, ona ta Hollandia je taková jemná a není kyselá - já jsem mu dneska dala ten Jihočeský bílý ve skle, je taky bez přísad, ale je kyselejší, takže do něj dostal kousek banánu :-) Jo a když jsi psala o té hrušce...tak jsem vypozorovala, že Jiřík má vždycky dost opruzenej zadeček, jakmile den předtím měl hruškovou přesnídávku - měli jsme od Hippu Hrušku William Christ, mě přišla slaďoučká a jemu taky moc chutnala, ale ověřila jsem si to několikrát, že to má právě z ní...nic jiného mu nevadí (zatím)...ale ještě jsme nezkoušeli třeba meruňky apod. Zatím měl banán, jablíčko, hrušku a švestky...
No a jsem zvědavá, jaká bude dnešní noc, nějak si teď překopal celý režim...budí se teď ráno (nebo teda spíš v noci...) pokaždé jinak a od toho se odvíjí všechna další jídla a taky spaní...
anedz+2/08+2/11 87118

Re: hezký den

7.10.2008 14:06:27
Úterý, neúterý - to je tak, když je pátek jako svátek~:-D

Tino, my taky včera testli jogurt, bílou Holandii, já teda nic neriskovala a přidala hrušku, ale k mému překvapení to taky docela prošlo a jogurt chutnalR^ Dneska pro velký úspšch opakujeme:-)

Jinak jsme včera vyzkoušeli solnou jeskyni, bylo to super, byli jsme tam sami a moc jsme si to užili, juniorovi se tam moc líbilo a vydržel 45 minut úplně v poho. DoporučujiR^
hataika/97,02,08/ 65090

Re: hezký den

7.10.2008 12:24:15
Zdravím a krásné úterý/včera jsem všem tvrdila,že je úterý a našli se i tací,které jsem přesvědčila~j~/.

Měla jsem tu dva dny mamču,příjemně jsme podrbali,poňuchňala vnoučata a před chvílí razila domů.Jinak malý se staví na kolínka a každým dnem začne lézt.Zuby ho trápí,kňourá a je ,,takový mrzuťoučký"~:(.

Hezký den.~s~

TaJ 81121

Re: hezký den

7.10.2008 10:36:19
Ahojky všichni, taky gratuluju k zoubku, my zatím ještě žádný nemáme, ale čekám že už brzy snad taky bude, neuvěřitelně slintá už asi měsíc, pořád si všechno cpe do pusy, je strašně náladovej a v noci spí neklidně...jinak u nás noci pořád nic moc - včera jsme vstávali na mlíko dokonce už ve 3 ráno :-( A dneska v půl čtvrtý, pak si ještě schrupne u nás v posteli a definitivně je vzhůru nejpozději v 7 :-( Jo jo, kde jsou ty časy, kdy usnul v půl devátý večer a budil se až v 6 nebo 7 a pak jsme oba spali ještě tak do 9! Ale zase spí trošku líp přes den - asi dohání ten deficit :-) On si člověk nevybere... Zato mi včera udělal radost - zkoušeli jsme papat jogurt a překvapil mě, že mu mooooc chutnala bílá Hollandia, ani jsem tam nic nemusela přidávat, baštil ho jen tak, samotnej... Tak přejeme všem hezký i když zamračený a uplakaný den!
Jájaa3 43419

Re: hezký den

6.10.2008 14:59:05
Mandarince,nebo spíš Anežce gratulujeme k prvnímu zoubku~k~a přejeme,ať jste brzy Ok

Pepíček je šikula,že tak pěkně spinkáR^

Hataiko,maminka blízko je super,může pohlídat a i jen na popovídání.
Já mám maminku tak pět minut od nás,také kdykoliv pomůže a pohlídá.

Tchyni máme ve stejném baráku(naštěsí ve jiném vchodu)ale ta nepomůže s ničím, a pohlídá málokdy,spíš večer a to ještě musím malou uspat.
na malou se ani nezajde podívat(spíš,když jsme venku v kočárku,tak nakoukne)
A žádné z vnoučátek nevozila ani jednou v kočáru.

No,už jsem si zvykla,ona se připravuje o to nejhezčí.
Jájaa3 43419

Re: hezký den

6.10.2008 14:43:12
Ahojky,zdravím po víkendu.
Tak se nám počasí zase zkazilo,ale snad se jim vydaří předpověď a bude pár dní hezky.

My si neděli také užili,udělali jsme si se známými procházku kolem řeky,bylo to super všechno barevné.Jen jsem každou chvíli hledala nějaké zákoutí~;((
Asi jsem někde nastydla a mám slabý zánět močových cest.Tak doufám,že to brzy přejde.

Martinka má rýmu,ale díky vám,jsme připravení:-)
Zítra jdeme k doktorce na půlroční prohlídku a na očkování,tak jsem zvědavá,jestli jí naočkuje.

Rostou nám zoubky(nahoře už to má pěkně naběhlé)takže srajdí ostošest a je pěkná protivka.
V noci spí ještě hůř,než jindy a ještě před půlnocí má tak půlhodinku řvavou :O((
anedz+2/08+2/11 87118

Re: Dobré ráno

6.10.2008 10:01:29
Jo, jo, maminky blízko jsou fakt k nezaplaceníR^ My tu naší máme 20min, vídáme se celkem často. Mamka je v důchodu, takže hlídá o stošestR^ Jinak hlídání moc není, jednou jsem dala juniora do dětského koutku, když jsem šla cvičit a našla jsem ho po cvíču v náručí u paní hlídačky~:-D
hataika/97,02,08/ 65090

Re: Dobré ráno

6.10.2008 9:07:50
Krásný den,
tak my taky dnes spali celkem luxusně,v porovnání s předchozím týdnem,kdy jsem navíc řešila ty moje zuby~;((.Dnes mi dorazí mamča,těšim se moc,po době,kdy jsem jí měla opravdu daleko se přestěhovala a má to hodinu,po dálnici.Vídali jsme se tak 2x do roka,teď je to tak 2x do měsíce,což je opravdu příjemná změna.~s~
anedz+2/08+2/11 87118

Dobré ráno

6.10.2008 8:18:54
Tak hlásím, že dnešní noc byla jakž takž, sice bylo několik výskoků k postýlce, ale jen chvilkových a nakonec jsem juniora ukecala do 5 hod, pak bylo mlíčko a velká postel, tam ale jen do 7h, probudili jsme ho, když šel manža do práce~:(

Knihu jsem nedržela v ruce ani nepamatuji, asi naposledy v těhu~f~
Výlet - výšlp závidím, my už 4.měsíc sedíme doma, manža má zlomenou nohu, je po operaci a chodí jen o berlích~Rv
 Názory 110 z 10258  [Dalších 10248 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.