| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 53535  [Dalších 53525 >>]
*S 15300

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 20:08:27
Manka, to je správny prístup, Je jedno aká farba, hlavne, nech sa v nej niečo pečie. A ja mám v chladničke tvaroh. Kde je ten recpet, že by som ho upiekla?
Manka - 2 cipísci + bříško 52720

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 20:04:11
Chi chi, tak v téhle debatě jsem mimo mísu, sporák s troubou mám v hnědé barvě a hnědou bych ráda i v budoucnu, bílá ani nerez se mi nelíbí. Ale hlavní věc - právě se mi v ní peče Kopretinčin TVAROŽNÍK! :-D Tak jsem třeskutě zvědavá na výsledek.
*S 15300

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 17:51:01
Ja mám všetko biele, staré. Ale chladničku 7 ročnú stále tiež považujem za novú. Ale keď tvrdíte, že trúba 7 ročná je stará, mile rada ju vymením. Ako ja ju nemám rada!!!;)

Anouk 20112

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 15:31:46
hele když jme u toho, plánuju do kuchyně keramickej dřez... nějaký zkušenosti? Kujuuuuu!!!
Jeanine, M 3/05 a M 10/06 a // 21662

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 15:25:19
U nás byl do nerezu zaláskovaný DH, a já už jsem si zvykla ;). Ale jak říkám, jakékoliv otlačky pacek dětí či kapičky na dřezu krásně zvládne švédka nasucho....já už bych dnes rozhodně nešla do bílé barvy na spotřebičích :-D

Jojo, a ten kurvič, to znám, u nás spolehlivě funguje u vysavačů, máme už třetí! A to nenakupujeme ty nejlevnější :(
Rosie 32224

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 15:20:21
Tak my máme lednici už 12 let a ani jednou nebyl problém:-D Pevně doufám, že ještě vydrží. Do nerezové lednice bych ale rozhodně nešla.
Medi+Kryštof(8/04)+Filip(8/06) 14419

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 15:17:03
No, vycházím z toho, že mamce se pokazila lednice po 10 letech a opravář jim řekl, že to je úplně normální, že to sloužila ještě dlouho. Dneska už se ten obchod musí točit, tak nic nevydrží tak dlouho jako dřív :( a ještě mám teorii "kurviče" :-D, tedy podle mě je v takových zařízeních vždycky součástka, která se spustí dnem kdy končí záruka, přístroj vyřadí z provozu aby se musel koupit další, to je ten kurvič...ale jinak mi teda taky přijde, že nám tu lednici dovezli minulý měsíc, a ono už je to tááák dávno.
Rosie 32224

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 15:12:42
Medi, taky mám nerez dřez a nemyslím, že by byl horší než bílý. Průběžně ho utírám švédkou, to sice jo, ale jen tak zběžně, aby nebyly kapky, stejně tak jako baterii - mám speciální kuchyňskou švédku, kterou používám na nerez varnou desku. Źádné leštění rozhodně neprovádím, koneckonců ten dřez je mat.

Jinak mám nerezovou varnou desku a vestavěnou troubu a bílou lednici, mikrovlnku a myčku.
Přes 4 500 jídelních stolů za super ceny na Favi.cz
Jeanine, M 3/05 a M 10/06 a // 21662

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 15:12:00
Medi, objemnější ani ne, ono záleží, jaký zvolíč disain...Myslíš, že 8 let je dlouhá životnost u lednice? tééda, my máme naši 5 let a mám jí pořád za novou ~k~, to tedy mohu být brzy nepříjemně překvapená...
ALe když jsme u lednice. Faktem je, že tu nám děti docela poničili magnetkami. Tedy hlavně černý bok lednice. Na nerez přední stěnu si syn vzal paličku na maso, rovnou toustranou se špičkami....pár rýh to zanechalo ;)
Medi+Kryštof(8/04)+Filip(8/06) 14419

Re: rekonstrukce kuchyně

2.4.2008 15:05:47
jo Jeani, to ráda slyším, momentálně k tomu nerezu fakt tíhnu... koketuju s myšlenkou, ža myčku se podaří zamaskovat jakoby dvířkyma ze skíňky a předpokládám, že bílá lednice brzo vypoví, už ji máme 8 let a to je v dnešní době docela dost, a pak koupím retro a červenou, to je můj sen...
a nepřipadají vám ty nerez spotřebiče vizuálně objenější? mě teda ne ale mojé ségře jo, tak se na to ptám... fakt blbnu, když tak mě omluvte, jestli tu s tím otravuju
 Názory 110 z 53535  [Dalších 53525 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.