| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - USA

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 30351  [Dalších 30341 >>]
Lily* 75042

Re: Cestovani s detma

3.10.2008 15:30:37
Tak vam holky znova dekuju no a snad to vsechno dobre dopadne.Nejak to dopadne ucrite,to je jasne.~;)
Nelie 25076

Re: Cestovani s detma

1.10.2008 2:40:30
Ja pouzila hlavickovy papir kamose/lekare, na tom jsem dala manzelovo jmeno, datum narozeni a ze souhlasi s tim, abych vzala dceru na cestu do zahranici. a kamos/lekar to podepsal, ze jako zna manzela i me a ze je vsechno fajn. Jedine, kde se me ptali na manzela, bylo v Johanesburgu, kdyz jsem prestupovala sama s dcerou. A tam jsem ten papir nemela a stacilo jim jen rict, ze s vycestovanim manzel souhlasi (a od te doby radsi papir mam neb ne kazdy urednik se necha tak odpalkovat jako africky urednik....)
Smarti 76486

Re: Cestovani s detma

30.9.2008 16:08:26
Jeste jsem zapomnela podoknout, ze jsem ty letenky koupila tak, ze jsme jen prestoupili. Nemeli jsme tam vetsi prodlevu nez 2 hodiny. Takze to casove vyslo jako jedna letenka s prestupem.
Smarti 76486

Re: Cestovani s detma

30.9.2008 16:07:14
Jak kdy. To musis zkusit ruzne varianty. My kdyz jsme leteli v unoru z hawaje do Evropy, tak jsme platila za letenku Honolulu - Mnichov a zpet, tomu nebudete verit, $550 a pak jsem koupila dalsi letenku Mnichov - Viden a zpet za $100. Kdybych koupila letenku Honolulu - Praha a zpet a nebo Honolulu - Viden a zpet, tak bych platila kolem $950. Takze to byl ten rozdil. Ale ne vzdy to takhle vychazi, to je podle sezony a mista odkud a kam letis. Vzdy hledam letenky na levnejsich serverech, jak jsem jiz zminovala, orbitz, travelocity a nebo cheaptickets. Ty ti vyhodi ruzne ceny od ruznych spolecnosti. Takze to muzes porovnat.
Lily* 75042

Re: Cestovani s detma

30.9.2008 14:53:52
A to vyjde levneji si kupovat dve letenky?Neni vyhodnejsi si koupit jen jednus prestupen v Nemecku a rovnou jit na dalsi letadlo?Ja nevim,takze se ptam,co je vyhodenejsi.Lutfhansa je ale dost draha co jsem se tak divala,ne?

Nelie a jak mas to potvrzeni napsane?Normalne rucne s podpisem nebo to mas nejak i potvrzene?A jak to tam mas napsane?
Beremi 80377

Re: Cestovani s detma

26.9.2008 18:54:37
Se zadnou kontrolou jsem se jeste nesetkala. Pry kdo ma pas ditete, muze s nim i cestovat. Tohle mi rekli na ambasade, kdyz jsem se ptala pri vyrizovani viza. Moje dcera ma taky jine prijmeni nez ja a na cestu do USA po me souhlas otce nikdo nechtel. S prarodici cestovala po Evrope taky bez problemu. Ale to je jen moje zkusenost, overeno to nemam.
Nelie 25076

Re: Cestovani s detma

26.9.2008 3:42:44
Ja nedam dopustit na KLM, litam s nimi mezi Evropou-Kanadou-Afrikou a parada. Plus maji skvely servis pro deti, co leti samotne - velmi dobre se o ne staraji, na letistich maji pro deti mistnosti s hrackami, obcerstvenim, informuji okamzite rodice, pokud je jakykoliv problem...
Nelie 25076

Re: Cestovani s detma

26.9.2008 3:40:00
Lily, muzou se te na hranicich zeptat na souhlas druheho rodice - ja souhlas pro jistotu vzdy mam s sebou, plus kdyz necham Kim u babi v Cesku na prazdniny tak ma potvrzeni od obou rodicu, ze vnucku neunesla (ja jen nechci aby meli problemy, babi jezdi s Kim pres hranice po Evrope a preci jen maji jine prijmeni...)
Smarti 76486

Re: Cestovani s detma

26.9.2008 1:53:07
O tom vycestovani jsem neslysela.
My letame ruzne, podle ceny. Letenky objednavam na www.orbitz.com, www. travelocity.com, www.cheaptickets.com V Cechach na www.letuska.cz a v Nemecku na www.opodo.de. Nejlevnejsi letenky jsou, kdyz je odlet i prilet v utery nebo ve stredu. Pri letu z Ameriky se vyplati koupit letenku do prvni evropske destinace, tj. napr. Mnichov, Frankfurt, Londyn atd... a pak si koupit v Evrope mistni letenku do Prahy nebo pro nas Brnaky do Vidne (ale ne vzdy, to je podle sezony a odkud se leti). Na cestovani mezi Amerikou a Evropou je nejlepsi Lufthansa, alespon z me zkusenosti a ze zkusenosti nasich znamych.
Lily* 75042

Re: Cestovani s detma

25.9.2008 20:58:01
A vis neco k memu druhemu dotazu?
A jinak s kym letate vy?Co je tak nejvyhodnejsi a nejlevnejsi?S cim mate dbre zkusenosti?
 Názory 110 z 30351  [Dalších 30341 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.