| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 65000  [Dalších 64990 >>]
Čarodějka... 29409

Re: přístup do alba

8.2.2008 18:28:51
Hlasuji pro NISU do alba!!!!
Lída,3 kluci a holka 25285

Re: pátek

8.2.2008 14:17:57
Niso, už tam máš album i deník ;)
Nisa 31554

Re: pátek

8.2.2008 14:05:22
Lído, založ mi prosím i album, ať můžu přidat nějaký fotky. Díky.
Lída,3 kluci a holka 25285

Re: pátek

8.2.2008 14:00:02
Tak já přidávám Nisu mezi přátele...

Všechno nejlepší Miladě, stejně tak včerejším Veronikám - jo, jsem hrozná, kalendář nesleduju...
Pavla ... 6333

Re: pátek

8.2.2008 13:29:54
Marťo, Švejnar nevyhraje!!!!! sledujem, v práci, jasně :-D, teda aspoň pevně doufám, že nevyhraje, to že blbě mluví, je pro mně poslední, co by mi vadilo, i když jako dcera logopedky ... ~j~, máma na špatnou mlluvu politiků byla naprosto alergická
*Terina* 12313

Re: pátek

8.2.2008 12:55:20
Marťo, já mám dnes takovou sr..ku, že ani já zapřísáhlý Švejnarovec, nemám co dodat. ;-DDDDD
Čili - volbu nesleduji. A jak dopadne, je mi fuk. Hlavně bych ráda do neděle, kdy odjíždíme na hory, opustila WC ne nějakou delší dobu. :-D

Ale připomnělas mi, jak šíííííleně mluvil náš učitel na VŠ, pravda přednášel sice literaturu, ale stejně to byl "učitel češtiny" a já dodnes nechápu, že mu nebylo trapně. Neuměl skoro žádnou hlásku dobře. :(
Marťa11 8076

Re: pátek

8.2.2008 12:38:08
Nisa... jasně :-)

Sirko, neznám :-), já si s ní také vykám... já ji beru jako dr., jen asi pokecáme vždy víc... také nikdy nečekám a posledně jsem si i spletla den :-D:-D:-D a vždy se to nějak pořeší...
hlavně bych řekla, že jsou tam fakt dobří...

tak a za chvilku frčíme na víkend...

sledujete volbu prezidenta?
jestli nakonec vyhraje Švejnar, tak se pobliju :-© projev měl šílený a ještě mluví hůř než Tedík ve 3 letech... neumí tolik písmen, že by fakt návštěva logopedie byla na místě... není to nejdůležitější, ale mně vadí i toto... no nic, nebudu tady vířit vody :-D
Áňa + 2 76942

Re: Sirko

8.2.2008 12:22:26
Káťo, hlavně že to dopadlo takhle. Mně se to taky jednou stalo a byla jsem z toho pěkně vyklepaná. Ale našla se jedna hodná paní, která to našla a s celým obsahem předala.
Dneska je u nás nádherně.
Nisa 31554

Re: Sirko

8.2.2008 12:22:05
Tak jsem si požádála a díky:-).
Káťa,2 kluci 2562

Re: Sirko

8.2.2008 12:06:32
Oggi - ber to tak, že my si zase čas od času klademe otázku, proč rodiče mají děti :-D
 Názory 110 z 65000  [Dalších 64990 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.