| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Hydromasážní vana

 Celkem 22 názorů.
 Osamělá 


Téma: Hydromasážní vana 

(1.2.2011 20:18:46)
Ahojky. Máme skoro novou koupelnu a praskla nám vanička od sprchovacího koutu a já jsem rozhodnuta ho dát pryč a pořídit si vanu - sice se více sprchujeme, ale občas by koupel ve vaně bodla a taky kvůli dětem :-) Problém je, že manžel tím není moc nadšený, takže jsem dávala různé varianty a zaujala ho hydromasážní vana. Oba trpíme na záda a stres, takže by to bylo super. Vanu do 20.000,- Kč si dovolit můžeme, ale mám strach, že bude k ničemu a cena to není až tak malá ~a~ Máte jí někdo doma místo běžné vany, nebo je to spíše doplněk třeba ke sprchovacímu koutu (máme koupelnu menší a dá se tam dát akorát vana nebo sprchový kout)? Jak jste spokojeni, jak se čistí, jaké má nedostatky, zanáší se trysky třeba při koupání, když se trysky nepoužívají, je složitější její napojení na vodu...? ~5~~5~
 kattynka a 2 čertici 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 20:25:02)
Gabčo, máme a za mě už nikdy, to čištění stojí za prdku ~q~. navíc zas tolik času není jestli si dám vanu 1x v měsíci tak je to dost a to s klukama a ti se bojí trysek i bublinek, takže to stejně nepouštím a jen soptím u drhnutí ~Rv
 Klarisanek 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 20:25:35)
Mame hydromasazni vanu rohovou s takovym sedatkem, takze se v ni vicemene sprchujeme a fakt miluju to, ze u sprchovani muzu sedet. Hydromasaz pouzivame tak jednou tydne, chce to napustit vanu plnou a v pripade rohove je to moc vody - urcite bych doporucovala z duvodu uspory vody hydro do vany rovne. Ja jsem byla velky odpurce teto zbytecnosti, protoze se nerada koupu, daleko radsi se sprchuju, ale manzel si to prosadil a muzu rict, ze jsem tomu prisla na chut. Akorat ta cena 20 tis je mala. Nas vana od ceskeho vyrobce Polysan a hydro prisla celkem na 35. Sice v hobbymarketech maji casto vystavene hydrovany za par tisic, ale ty rozhodne nebrat, jsou to sunty z Ciny, sam prodejce z Hornbachu mi rikal, ze je to hlucne a nespolehlive. Co se tyce montaze, je to samozrejme slozita zalezitost, nevim presne co vse to obnasi, mame pod vanou troje dvirka, jsou tam nejaka cidla apod.
 Klarisanek 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 20:28:18)
Ted jak ctu, ze Kattynky kluci se trysek boji, tak doplnim, ze my mame jenom trysky, s bublinama by to stalo zase o dost tisic vic. Cisteni mame nejake ve vysoke kvalite, takze nic nedrhneme a necistime. Nas syn se od dvou let koupe uz s tryskama a uplne to zboznuje, bal se asi pul minuty pri prvnim koupani. Ale je jasny, ze male deti reaguji ruzne.
 kattynka a 2 čertici 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 20:34:50)
No, Deniso, my už ji máme dlouho cca 8 let. Co na ní miluji, že je velká a jak ty píšeš sedátko na sprchování ~t~, takže se v drtivé většině sprchujeme. Čištění, co používáš? já mám nějaké spec. čisticí prostředky, ale než se to projede na 2x tak mi to celkem zasmradí byt a větrám, protože cítím chlór ~n~
 kreditka 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 20:39:10)
Gabčo záleží jakou máte vodu. My máme děsně tvrdou a se samým bordelem, neustále musíme měnit sprchový hadice a sítka v bateriích ~o~ Už máme nejrůznější filtry, magnety, ale furt se nám všechno hrozně zanáší..dneska jsme tu měli znova instalatéra - ten už by se k nám mohl pomalu odstěhovat a právě jsme se o možnosti hydromasážní vany bavili. Pokud nemáte dobrou vodu tak je hydromasážní vana za trest, neustálé čištění musíte provádět i s dobrou vodou, ale pokud je voda špatná musíte počítat i s tím že ta vana dlouho funkční nebude - vanu doma nemám, ale cituju instalatéra
 Klarisanek 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 20:43:41)
no to je jasny, ja myslim, ze to je prvni zasada, ze pri tvrde vode se to poridit neda. ja pisu o vode v prazskym panelaku
 kreditka 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 20:43:08)
Gabčo ještě mě napadlo že si můžete dát klasickou vanu a koupit si do ní bublinkovou podložku, třeba tuhle

http://www.tv-products.cz/bublinkova-koupel.html

Tu máme my, dostaly jsme ji svatebním darem a zatím funguje suprově, máme ji cca 4 roky, výhodou je to že podložku můžeš kdykoliv sbalit, nevýhodou je teda hlučnost
 Osamělá 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 20:45:53)
jééé tak to jsem vůbec netušila, že něco takového je ~:-D Docela jste mě teď odradily, ale ta podložka by mi stačila ~;)
 kreditka 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:02:22)
Gabčo jak píšu podložka je dobrá máš tam i různé programy kdy se střídá intenzita bublinek jo a taky časovač, kdybys náhodou chtěla usnout tak abyses neprobudila s modřinama od bublin ~t~ Jo a super věc dálkový ovládač - nezničitelný, kolkirát nám už někde slítnul a pořád drží ~t~ Akorát na naši koupelničku kam se vejde vana + umyvadlo je hlučnější, ale otázka jak jsou hlučné hydromasážní vany to nevím ~d~ Zespodu na podložce máš přísavky, které uchytíš k vaně aby podložka držela, mají ještě jednu výhodu, protože nemám kde bych podložku vysoušela, když ji chci sbalit, nalepím ji těma přísavkama na kachlíky a počkám třeba 2 dny než ji úplně vyschlou sbalím. ~t~
 Osamělá 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:09:27)
Tak to vyhrálo, ještě ušetřím i na nějaké aromaterapeutické oleje a láhev vína a jde se relaxovat do spánku. Ten časovač bude super věc ~t~~t~ a děti ať si skáčou po bytě třeba po hlavě ~;)
 kreditka 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:13:21)
Ne že mě pak budeš kamenovat, pokud nebudeš spokojená ~t~
 kreditka 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:16:17)
http://www.tv-products.cz/bublinkova-koupel.html

Mrkni na tohle to by se ti taky mohlo hodit, též máme doma, musí se s tím opatrně, ale ta lahoda když to vyhřívá záda~c~
 Osamělá 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:18:59)
hele a kolik času v té vaně trávíš ~t~~t~~t~Ty vado, to musí být lahoda, úplně se vidím ~t~~t~
 kreditka 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:20:14)
klidně půl hodiny, výhodou hlučnosti je že neslyším "mamííííííí"
 Osamělá 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:26:04)
No to u nás by muselo být hodně hlučné, ale co pořídím si sluchátka nebo špunty do uší a nevylezu hodiny!! ~t~~t~
 kreditka 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:25:07)
http://eshop.expertin.cz/masazni-potah-s-vyhrivanim-12220v-p-1643.html

Tohle jsem myslela, vlítl mi tam starý odkaz ~q~ My to teda nemáme v autě, ale doma v křesle, má to taky časovač, kupovaný myslím electro wordu je to dost podobný jako v tom odkazu, akorát to chce pomalu a opatrně, manžel v tom hrdina strávil hned po rozbalení na plný výkon 45 minut a druhý den chodil jak 90 letej dědek jak byl namasírovanej ~t~
 Osamělá 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:27:53)
To je jenom do auta? No asi vím, co dostane manžel příští rok od Ježíška ~:-D
 Osamělá 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:17:00)
neboj, když to bude málo, pozvu do koupelny rodinu s brčkami a budou přibublávat. ~t~~t~Co by pro maminku neudělali ~;)
 kreditka 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(1.2.2011 21:20:31)
~t~
 Teraza Horáková 


Re: Hydromasážní vana zkušenosti 

(20.2.2011 20:28:12)
kreditko taky máme a jsme spokojení.

Taky jsme uvažovali o HM vaně, ale jednak rozpočet, druhak hodně lidí nadává na údržbu (to i tady).

S tímhle je problém jediný :-)) v té koupelně, kam s tím :-)) ale používáme a spokojení jsme. Za ty prachy příjemný kompromis.
 Zrušená_registrace 


Re: Hydromasážní vana 

(1.2.2011 22:18:05)
Máme a je skvělá. Trysky se nijak nezanáší, čištění velmi jednoduché, hodím kapsli, zapnu trysky a nechám 15minut běžet a je vyčištěno. Čistím zhruba jednou za měsíc až dva, dle četnosti použití. Většinou se koupu jen normálně, trysky nezapínám, ale když je člověk unavenej, je to skvělý relax. ~R^

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.