| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

těhotenský test a zánět močového měchýře?

 Celkem 3 názorů.
 smajinka 


těhotenský test a zánět močového měchýře? 

(10.11.2011 12:32:44)
Ahojky, potřebuju radu:( jsem už týden doma se zánětem močového měchýře, měla mi do toho přijít menstruace, ale už mám týden zpoždění (neberu antikoncepci, protože se s manželem o miminko snažíme), dneska jsem si udělala dva testy a oba jsou pozitivní, ale nevím jestli ten test nemůže ovlivnit třeba lék (cifloxinal), který na zánět beru a nebo přímo ten zánět?? Máte s tím někdo zkušenost?
díky Moc
 Haaribo 


Re: těhotenský test a zánět močového měchýře? 

(10.11.2011 15:48:23)
Tak asi by nebylo od věci tohle konzultovat s lékařem, který ti lék předepsal a to co nejdřív!
 smajinka 


Re: těhotenský test a zánět močového měchýře? 

(11.11.2011 7:54:53)
dneska jsem se k doktorovi konečně dovolala, mám okamžitě přestat brát antibiotika, nepít urologický čaj a čekat:( do úterý mám neschopenku, tak mám vydržet, pak přijít na kontrolu, hlavěn být v klidu, protože na 99% jsem těhotná:) mám z toho radost, ale nečekala jsem že to přijde tak rychle:)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.